ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o.

Perzyce

Opinie o ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o.

Ink

Nie polecam, zero szacunku do ludzi, wyzwiska, chamskie epitety, wymaganie pracy znacznie wykraczającej poza zakres obowiązków np cotygodniowe generalne sprzątanie ogromnego biurowca wraz z myciem kilkudziesięciu okien przez pracowników biurowych po czym pan i władca przychodzi i wrzeszczy co to za syf i co my robimy cały czas, zero premii czy jakichkolwiek socjali, goła najniższa krajowa. Fatalna atmosfera, ciągle problemy "za mało, za słabo, za wolno"

mynok

ogólnie kombinuje, jak każdy Polak, szkoda, że kosztem mnie! Mydli oczy, jaki to "On" jest cudowny i wspaniały. Wypłata na czas,owszem, ale zawsze z jakimiś machlojkami co do stawki i godzin przepracowanych. Raz mi wstrzymał wypłatę, bo co? Jakim prawem? Bo Pan i Władca, Car może! Tak jest u Pana Wawrzyniaka

marcin

Nie zgadzam się z opinią zamieszczoną wcześniej. Przed kilkoma miesiącami miałem możliwość pracy w firmie Rosmosis, było wszystko ok. Wypłaty na czas, osoby pracujące z tego co wiem wszystkie zatrudnione. Fakt delegacji nie mieliśmy wypłacanych ( ale wiem że było to zgodne z prawem - Sprawdzałem). Obecnie pracuję w innej firmie i tylko pomarzyć o takim pracodawcy jak Pan Wawrzyniak

lucas

oszust, cham, kłamca.....tyle w temacie praca na czarno w delegacji, za 8zl, bez wyplacanej delegacji, elektryk, automatyk żeby nie było

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw opinię o ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o. - Perzyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o.