Opinie o Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o. w Zduny

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o. w Zduny

Ambitny

Pracuje w firmie Rosmosis od kilku lat i nie spotkałem się z sytuacjami opisanymi powyżej. Prezes jak każdy właściciel wymaga ale wie czego chce. Jest konsekwentny i sam bardzo wiele potrafi. Wydaje mi sie, że większość zamieszczonych wypowiedzi to zwykłe oszczerstwa. Przyjdźcie do firmy i porozmawiania z Panem Wawrzyniakiem. Życzę każdemu takiego pracodawcy. A wyplaty 8 zl. Nie pamietam kiedy takie były. Ja, moi koledzy i koleżanki zarabiamy godnie. Inaczej by nas tu nie było. Super atmosfera - ale swoje trzeba zrobić !!!

Swojak
@Ambitny

Opinia nieaktualna. Osoby zarządzające zmieniły się a ludzie- pracownicy przychodzą i zaraz odchodzą . Wyzysk , oszukanstwo na godzinach pracy, przepisywanie list z godzinami pracy tak żeby im pasowało. Nie dadzą zarobić nawet jeżeli uczciwie pracujesz . Nie polecam tej firmy.

Ambitny

AW
@Ambitny

to dziwne że co chwila szukają elektryka

@AW

Niekoniecznie. Mogą co chwilę szukać elektryków, ponieważ cały czas się rozwijają. Aczkolwiek muszę powiedzieć, że nie widziałam żadnych ofert pracy od Rosmosis-Wawrzyniak w sieci. A może sam jesteś zainteresowany podjęciem tam pracy? Daj mi koniecznie znać!

Obiektywny
@Ambitny

@Ambitny jak porozmawiać z Panem Wawrzyniakiem jeśli jego ciagle nie ma? Co do kompetencji Pana Wawrzyniaka to potrafi, ale kłamać. @Danuta obserwuje oferty pracy od dłuższego czasu, cały czas są te same, w takim razie wychodzi na to że firma jest potentatem na skale województwa. Ja ze swojej strony nie polecam. Wynagrodzenie niskie, zaniżane godziny pracy, brak diet, ciagle jakieś kłamstwa i słaba atmosfera.

Swojak Nowy wpis

zainteresowany Nowy wpis

dzieje się coś w firmie bo patrząc na forum pracownicze mam wrażenie, że nikt tu nie pracuje, o co chodzi?

Adrian Nowy wpis

Jakie są możliwe zarobki w firmie?

Leszek Nowy wpis

@AW a czemu co chwilę poszukiwany jest elektryk? Wie ktoś o co z tym chodzi?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o..

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.?

stolik

pytanie czy w ogóle da ci umowę.naprawde

Danuta

@Ambitny a czy mógłbyś przybliżyć osobom poszukującym pracy, na jakie warunki zatrudnienia można liczyć podejmując pracę w Rosmosis-Wawrzyniak? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracownikami? Czy do wynagrodzenia są oferowane benefity, typu opieka medyczna w prywatnej placówce bądź karta sportowa? Takie informacje będą znaczące dla tych użytkowników, którzy chcieliby spróbować swoich sił w rekrutacji.

inżynier
@Danuta

za 28 dni w delegacji dostałem 1860zł, zapytałem czemu tak mało że chyba coś nie tak? [odp] jak chcesz to ci śmieci dorzuce z domu pewnie coś znajdziesz wartościowego. (usunięte przez administratora) nie pracodawca

inżynier jak stolik
@Danuta

delegacji nie płacą, jedzenie we własnym zakresie, pensja minimalna, i duuuuużo godzin

inżynier jak stolik

a i umowy żadnej

Gabi

Czy firma poszukuje aktualnie pracowników?

Bartosz

Czy firma potrzebuje pracowników?

@Bartosz

Tak . Potrzebujemy pracowników . Dokładne informacje w dziale kadr .

Danuta

@Bartosz tak, na stronie www ROSMOSIS- Wawrzyniak jest informacja, że można wysyłać swoje cv na rozmaite stanowiska. Poszukiwane są osoby do pracy jako Pracownik Ogólnobudowlany, Elektryk - Automatyk, Pracownik Obsługi Magazynu. Więcej szczegółów znajdziesz pod linkiem: http://www.rosmosis.net.pl/index.php/2014-06-14-12-42-45 Czy znalazłeś coś dla siebie i będziesz aplikował? Jeśli tak i odbędziesz rozmowę kwalifikacyjną, koniecznie podziel się z nami swoimi wrażeniami. Inne osoby zainteresowane pracą w tej firmie, chętnie dowiedzą się jak wyglądają realia.

Mietek

Nie polecam zero szacunku do ludzi . Nie zyczem nikomu takiego pracodawcy (usunięte przez administratora)pozdrawiam :-(

marcin

Nie zgadzam się z opinią zamieszczoną wcześniej. Przed kilkoma miesiącami miałem możliwość pracy w firmie Rosmosis, było wszystko ok. Wypłaty na czas, osoby pracujące z tego co wiem wszystkie zatrudnione. Fakt delegacji nie mieliśmy wypłacanych ( ale wiem że było to zgodne z prawem - Sprawdzałem). Obecnie pracuję w innej firmie i tylko pomarzyć o takim pracodawcy jak Pan Wawrzyniak

lucas

oszust, cham, kłamca.....tyle w temacie praca na czarno w delegacji, za 8zl, bez wyplacanej delegacji, elektryk, automatyk żeby nie było

admin

Masz jakieś wskazówki lub rady dla osób aplikujących do firmy ROSMOSIS- Wawrzyniak sp. z o.o. ? Czekamy na Twoje komentarze.

Zostaw merytoryczną opinię o Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o. - Zduny

• Jak się pracuje w Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Rosmosis-Wawrzyniak Sp. z o.o.