Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta

Borzęta

Opinie o Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta

Asia

Nie polecam.Co roku gdy jeździliśmy do rodziny wstępowaliśmy zawsze do tego baru.Jedzenie było bardzo dobre.Niestety po jakimś czasie popsuło się.W piątek wstąpiliśmy na obiad razem z dziećmi miejąc nadzieję że powróciło dobre jedzenie.Zamówiłam danie dnia- kapusta zasmażana była dobra,frytki też ale ryba niestety spalona i grubo przesolona.Mąż zamówił ziemniaki,dostał frytki,do tego zestaw surówek,niestety jedną z nich była sfermentowana.I kotlet niał pół centymetra grubości,twardy jak podeszwa..Dzieci uwielbiają pierogi ruskie więc dostały ale ciasto było grube,a farsz paciarowaty.Jak dzieci zawsze zajadały wzystko z talerza tak tu pierogi zostały.Niestety nic się nie poprawiło.Nie jesteśmy wymagający tylko chcieliśmy po prostu zjeść dobry obiad w podróży.A ubikacje to już wogóle.Jakby środki czystości nie istniały.Dla rodzin z dziećmi nie polecam tego miejsca.Lepiej zjeść bułkę z masłem w aucie niż jeść serwowane tam jedzenie.

Slaw

Porażka.parę lat do tyłu jedzenie było super a teraz to tragedia. Jedzenie zimne słone i ogólnie odradzam każdemu. Więcej się już tam nie zatrzymam. Już wolę hod doga z cpn bo przynajmniej ma jakiś smak.

Natalka

Nie polecam ! Jedzenie zostalo podane zimne! Gdy zwrociłam uwage i odniosłam , obsługa ze zdziwieniem odpowiedziała "zimne" .... przynosząc "niby podgrzane " jedzenie zostało ono rzucone na stól przy ktorym siedziałam , bez żadnego słowa. kultura osoby obsługującej jest okropna.Jedzenie oceniam na 1/10 a obsługa 0/10 . Nie zdziwie sie jak sie rozchoruje .

klient 1

w całej rozciągłości zgadzam się z przedmówcami, odradzam każdemu stołowanie się w tymże miejscu

smakosz

Kategorycznie odradzam pracę w tejże firmie. Właściciel nie ma żadnego szacunku dla pracownika, atmosfera w pracy fatalna, pracodawca wiecznie niezadowolony i obrażony. Problemy z wynagrodzeniem, marne grosze, zawsze płacone z opóźnieniem. Pracownik nie ma żadnych praw a same obowiązki. Pracodawca nieuczciwy i bez sumienia. Odradzam każdemu prace w tej firmie, podpisanie z nimi umowy to jak podpisanie wyroku na siebie. Już nie wspomnę o jedzenie jakie i w jaki sposób zostaje przygotowywane.

klient
@smakosz 31.07.2014, 13:01

zgadzam się ze smakoszem, lepiej nie wchodzić miedzy tych ludzi

klient 2
@smakosz 31.07.2014, 13:01

smakosz proszę o kontakt(usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta - Borzęta

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bar gastronomiczny "Szlachecki" Krystyna Szlachta