Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A.

Świebodzin

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 18 ocen.

Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A.
2 18 6 1

Opinie o Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A.

Mark57

LZD Eldrob tyle lat istniał. Dzisiaj, pracownik indykpolu Olsztyn, mianowany dyrektorem Eldrobu, doprowadza tą firmę do likwidacji. Posunięcie nikczemne i haniebne. Nikt nie jest w stanie pomóc pracownikom Eldrobu, nawet szef swiebodzinskiej Solidarności, pan B. Motowidełko. Ludzi czeka bruk, (usunięte przez administratora) jasna.

Anna
@Mark57 23.03.2018 07:45

A co się stało z kierownictwem ? Czy oni wiedzieli o zamknięciu ?

Administrator

Co powiesz coś więcej o pracy w Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A.? Czym się zajmowałeś?

Administrator

Przestaliście aktywizować się w tym wątku. Co na to wpływa? Możecie po prawie 13 przerwie w dodawaniu opinii wypowiedzieć się na temat teraźniejszej sytuacji w firmie ELDROB?

Szukasz pracy?

Anonom

Ile osób w sumie pracuje w Eldrobie?

amd12

Pracowałem tam wiele lat na roznych stanowiskach robotniczych.Poznałem wielu wartosciowych ludzi z róznych szczebli w zakładzie.Przepracowałem w roznych okresach dla zakladu , lepsze i gorsze .Odszedlem 4 lata temu i uwazam ze zbyt pozno,jest wiele miejsc gdzie pracuje sie spokojniej za to samo wynagrodzenie. Spedzilem tam jednak prawie polowe zycia i nie moge powiedziec zbyt wiele zlego. Zarzadzanie firma oparte na znajomkach,podgryzanie jeden drugiego i niezdrowa atmosfera,zwlaszcza w latach ostatnich mojej pracy. Na koniec po 3 latach od zwolnienia oskarzyli mnie o [usunięte przez moderatora] z funduszu socjalnego, sprawa szybko sie wyjasnila i dotyczyla bardzo wielu osob. Mimo wszystko firma utrzymuje sie na rynku ,choc bardzo w ograniczonym zakresie,zycze dalszego rozwoju ,bardzo wielu ludzi tam pracowalo.

anonim

PRACOWAÅ�EM TAM MIÅ�O SIE PRACOWA ALE MISTRZOWIE [usunięte przez moderatora] A TAK TO OK??????????????????????/

anonim

[usunięte przez moderatora]. i jak do Niemiec to dobre ładne a dla Polaków ..śmiecie to co spływa da scieków .. teraz to pewno nabór do pracy mają .. jak co roku ..ze wsi biorą i urżedy czarują .. BRUD ŚWINSTWO tak jecie Polacy .. !!!

Zostaw opinię o Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A. - Świebodzin

 

Jeżeli masz dowody lub świadków potwierdzających Twoją wypowiedź zostaw nam swoje dane kontaktowe. Twój komentarz zostanie zweryfikowany pod kątem prawnym i poprosimy Cię o pisemne potwierdzenie opinii (do podanych danych wgląd ma tylko Administrator zgodnie z art. 6 lit. f RODO.)

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Lubuskie Zakłady Drobiarskie Eldrob S.A.