Opinie o AM Biuro Serwis w Buk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie AM Biuro Serwis. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w AM Biuro Serwis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AM Biuro Serwis w Buk

napompowany gad Nowy wpis

Tutaj zwróciłbym uwagę na "lotnych-przelotnych" pracowników. Przebiegłość państwa polega na zatrudnianiu pracowników bez umowy, którą podpiszemy jutro i tak zwodzenie do ponad miesiąca pracy na czarno i pani/panu dziękujemy. Przez rok czasu z czterech pracowników tego doświadczy a wnioski możesz wyciągnąć bez problemu, chyba ze dasz sobie wmówić że to z Tobą jest coś nie tak a nie z nimi. Atmosfera sztuczna, wskazane podlizywanie się bo inaczej będziesz gburem. Praca w sam raz dla osob nie mających swojego zdania i (usunięte przez administratora)

Wiktorek Nowy wpis

Pracuje się tu dobrze . Maruderów wszędzie można spotkać, najgorzej że nie są tacy obowiązkowi w pracy

Weronika Nowy wpis

@Obserwator, dlaczego tak uważasz?

weios Nowy wpis

Na magazynie @akon masz zarobki w granicach 2000 netto

Czym zaskoczyła Cię rozmowa kwalifikacyjna w AM Biuro Serwis na stanowisko Pracownik Ogólnobudowlany? Daj znać innym kandydatom, co sądzisz o procesie rekrutacyjnym.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kontroler Biznesowy Serwisu
Jaktorów
Toyota Material Handling Polska Sp. z o.o.
logo firmy Stażystka/Stażysta w dziale kontrolingu
Albéa Poland Sp. z o.o.
logo firmy Software Engineer (C++, Cloud Components)
Autodesk Sp. z o.o.
Obserwator

Co za patologia w tym AM Biuro :/

ja 2001

Taak obrażanie przez szefostwo nawet na forum

ja 9

Do pracy podejrzewam, że się nadają ale albo boją się o jutro , o los swojej rodziny, bo z czegoś trzeba żyć,dlatego zgadzają się na poniżanie , ale te wpisy świadczą o pracodawcy , najgorzej jak ktoś awansuje z chama na pana

Ja5

To ale musieliście byc idiotami pracując tam albo śmieciami Haha a teraz wystawiacie takie opinie to jeszcze gorzej o was świadczy ...albo nie nadajecie sie do pracy...

ja4

Znowu ktoś komuś nadepnął na odcisk i obdarł z godności. Niestety to w tej firmie się nie zmieni nigdy, ludzie są traktowani jak śmieci..

ja 3

No nie wierze ....że ktoś może powiedzieć że jest tam ok..mega masakra...wszystkie negatywne opinie są niestety prawdą właściciel pan Mareczek notorycznie obraża swoich pracowników a jego żonka po każdej kłótni z mężusiem na nich właśnie wyładowuje swoją złość..Powiem tak najlepiej o wszystkim świadczą pojawiające się co chwile ogłoszenia o prace wciąż na te same stanowiska... to chyba daje do myślenia....

do greta

pierwszy tydzień bez umowy na próbę a potem najniższa krajowa plus premia od sprzedaży ale co najmniej trzy miesiące musisz poczekać na jakieś rezultaty jak ci dobrze pójdzie o ile wcześniej cię nie zwolnią bo nie przynosisz dochodu atmosfera na początku oki później poznajesz prawdziwe oblicze szefostwa

do greta

do neutralna

Mam nadzieję chyba że jesteś szefową

Neutralna

Dziękuje, ale nie jestem tego typu osoba żeby takie opinie wystawiać mam na tyle godności i szacunku dla siebie i innych ludzi

do neutralna

życzę dużo cierpliwości i zachowania godności...porozmawiamy za góra dwa miesiące

Neutralna

Skoro sie boja to musza szukać innego miejsca pracy a nie siedzieć na forach i obrabiać innym skórę to sie nazywa głupota a ja właśnie byłam tam na rozmowie i podjęłam prace jestem bardzo zadowolona

do neutralna

Ten kto pracuje to nie pisze bo się boi piszą ci ,którzy mieli kiedyś coś wspólnego z tą firmą i ostrzegają. Wszędzie trzeba pracować i dawać z siebie dużo ale pracownik nie jest śmieciem każdy ma swoją godność.

Neutralna

Czytam i nie wierze,jak ktoś, kto pracuje w jakim kolwiek miejscu moze pisać takie opinie. Przecież zawsze można sie zwolnić I nie pracować, myśle ze zazwyczaj piszą w taki sposób osoby, które nie nadają sie do określonego typu pracy i wtedy trzeba szukać czegoś innego

cała prawda o AM Biuro w Buku... jest tam taka pracowniczka, która często płacze, bo daje z siebie 120%, ogarnia wszystko za kolegów, którzy często sobie siedzą i z niej szydzą. Szefostwo oczywiście nie reaguje bo "to nie ich sprawa" ale jak coś jest nie tak to właśnie cała agresja nadpobudliwej szefowej jest wyładowana na niej. Jeśli ktoś zamierza się tam zatrudnić i zostać kozłem ofiarnym, bo właśnie tak traktowane są tam nowe osoby to gratuluje odwagi. 10 zł netto i brak jakichkolwiek dodatków socjalnych sprawia, że to miejsce pracy jest odpowiednie tylko dla osób o silnych nerwach. Jednak chore ambicje szefowej sprawią, że taka osoba zostanie potraktowana jako wróg nr 1 i wkrótce zwolniona. W ten sposób zostają w tym miejscu pracy zaakceptowane wyłącznie lizusy i myślę, że żadna osoba, która ma chociaż trochę poczucia wartości podziękuje firmie AM Biuro za współprace.

Zostaw merytoryczną opinię o AM Biuro Serwis - Buk

AM Biuro Serwis
1.7/5 Na podstawie 15 ocen.
  • Plac Przemysława 2 lok. 7
    64-320 Buk