Opinie o Alma Market w Opole

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Alma Market. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alma Market o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alma Market w Opole

edf Nowy wpis

hej to jak to jest bo ja się już w tym wszystkim gubie..chciałbym wiedzieć co będzie z Almą bo widzę że tutaj na prawdę dużo zróżnicowanych komenatrzy jest

Danuta Nowy wpis

prawdy od góry się nie dowiesz!!! a wiem bo tam pracowałam i mnie zwolnili!!! to chyba wystarczy :)

HAHAHH

ALMY W OPOLU JUZ NIE MA ...........................

Danuta Nowy wpis

Alma zbankrutowała i likwidują sklepy

Danuta

Było jak było.A ja chciałam na pożegnanie podziękować wszystkim klientom którzy byli mili,uprzejmi i na którym mogłam liczyć wsparciem....jestem dumna że są jeszcze tacy ludzie!!! dzięki nim miałam jeszcze ochote chodzić do pracy :) dziękuję i mam nadzieje że zobaczę ich jeszcze w innej pracy,gdzie zacznę.... Ja Wam dziękuję i do zobaczenia....gdzieś :))) buziaki

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Alma Market? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Opole
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Elektryk/Automatyk
Opole
Gustav Wolf Polska Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca Betonomieszarki
Berger Beton sp. z o .o.
Job Impulse

Jeżeli szukasz pracy zapraszamy! Agencja Pracy Job Impulse, Poznań ul. Górna Wilda 68.

Job Impulse

Zenoon

W Almie w Opolu nie ma towaru a jak jest to stary i wybrakowany.Biedni pracownicy muszą biegac po wszystkich stoiskach a z tego co slyszałem to premii nie dostają.Dyrektorzy z Almy są chamscy i zle traktują swoich pracowników zachowują sie jakby byli lepszymi ludzmi a przeciez gdyby nie Ci biedni pracownicy to ich by nie było... Ciekawe czy Kraków jest świadomy tej niegospodarnosći ze strony rządząch,ciekawe czy Kraków wie co się dzieje w Opolu w Almie.Pozdrawiam

Zenoon

Mm

Tak to prawda że często towar jest nie świeży bo tam przez pewien okres pracowałem. "Ruda" robiła wszystko by pracownika ponizyc a i dyrektorce nic nie brakuje bo powinna siedzieć na kasie lub stać na mięsnym. Nie wiecie co tam się dzieje to się nie wypowiadajcie. To nie jest wina tych co stoją i Was obsługują tylko tych co sadzaja "dupe" przed komputerem i mówią jak bardzo pracują.

Mati

A ty przedstaw dowody na swieżość!

sprawiedliwy

w almie wykorzystują pracowników,biedni muszą biegac po wszystkich stanowiskach,towar mają często nie świeży i drogi

jogi

w almie zarabia sie (2016r) 1350,lub 1400 zalezy od miesiaca.Premia w Almie to raz na ruski rok

podwyzka byla :)

fikus

A co byscie pejdzieli jakbyscie robili za 5zt i po 10 godz we zwyktym sklepi w centrum hinskim co dziennie to dopiro wyzysk na ludzi a umowy na put etatu to co powicie na to ,,

opolanka

uwazam ze alma to istny (usunięte przez administratora) brak wsparcia,szacunku do pracownikow.nie wspominajac o zarobkach! zeby wymagac trzeba tez cos dac od siebie a nie tylko brac.

tosia

Byłam na rozmowie w almie w opolu i dostałam skierowanie na badania wstępne ale dostałam dziś lepszą propozycje pracy zrobiłam już badania ale nie tam gdzie mi mówili w almie czy mam dzwonić do almy powiadomić ich o zmianie pracy czy iść do tej lepszej p.s nie podpisywałam z almą umowy

brontozaur

Ludzie nie idźcie tam pracowac chyba ze chcecie byc wykorzystywani. Biegac ze stoiska na stoisko. Jednego klienta obsłużyć na mięsie, wędlinie, serach i pieczywie. To nieważne ze w umowie macie konkretne stanowisko. Płacą tak nędznie ze nikt pracować nie chce. Klienci sie denerwują ze musza czekać bo na zmianie jest 4 osoby do obsługi 6 stanowisk (na serach i wędlinach jest ciąle kolejka i jest jedna osoba nawet nie ma kiedy wyjsc na przerwe). To smutne że sklep z taka renomą tak wykorzystuje pracowników i płaci grosze za taką prace. Kierownicy na czele z dyrektorem nie doceniają pracy pracowników. Mogliby chociaż raz stanąć za ladą na 8 godzin i tak pobiegać miedzy działami. Proszę wyobrazić sobie minę klientów których obsługuj sie na 3 dzialach... W papierach i programie ciagły bałagan nikt nic nie wie. Grafiki kierownicy ustalaja pod siebie np. niedziela 7-15 jest kierownik wiec na zmianie ma calą obsade a na drugą zmiane nie ma kierownika wiec jest 3 osoby... ŻAL mi ludzi którzy tamzostali mam nadzieje ze uda im się znalesc lepsza prace bo wiem ze szukaja ale wiadomo jak jest z pracą w Opolu. Całe szczescie że na działąch pracuja ludzie to pomogą jesli trzeba. Tacy pracownicy jak tam to prawdziwy skarb.

wasza wysokosc
@brontozaur

potwierdzam :)

tutut

bo nikt za te pieniądze nie chce pracować to i ofert pracy dużo

owoce?? z hurtowni w Opolu :)

antoslav

Praca na sklepie nie jest zła, co prawda teraz zmienia się system premiowania i z premiami może być różnie, ale podstawa to minimum krajowe, z ewentualną premią wyjdzie z 1350-1400. Kierownicy różni, niektórzy naprawdę w porządku, a reszta dopóki im przypadkiem nie odmówisz pomocy lub po prostu nie przedstawisz swojego zdania. Także Almę polecam dla owiec, które mają klapki na oczach i siedzą cicho. Jeśli chodzi o dodatki to ich brak, nie ma niczego, paczek na święta, żadnych dodatków. Jedyne co to całe 5% zniżki na zakupy w Almie. Trochę bałaganu jest w pracy sklepu, mówię o Katowicach, kadrowa wredna, dyrektor nie taki zły, dobrze się z nim dogadywać. Praca dobra dla osób które nie mają rodziny na utrzymaniu, albo ich druga połówka zarabia co najmniej 2000 na rękę. Największy problem jest z centralą, pracują tam niekompetentni ludzie, no i sam prezes, dla niego liczy się tylko ile on ma na koncie. Delikatesy które chcą uchodzić za elitarne powinny zacząć od podniesienia zarobków pracowników o 20%. Ot tyle.

@antoslav

1340 do 1380 na reke na stoiskch z bezpośrednim kontaktem z klientem ogólnie lipa strasznie wykorzystują umowy nie przdluża nowa pani kierownik nie polecam tam pracy

Anonim chyba dostanie premię za taki wpis:) Wcale nie jest tak różowo, nie ma co ściemniać. Zresztą każdy kto będzie tam pracował sam na swojej skórze się przekona. Jak pasujesz to pracujesz, jak coś nie tak to albo psychicznie nie wytrzymasz presji jaka będzie na tobie ciążyła ( bo winny jest zawsze tylko jeden), albo też cię wywalą. Z kierownikami nie da się dogadać, a jeśli ci się wydaje, że się dogadasz to spodziewaj się obmówienia albo braku premii. Kasa mała, premia albo jest albo nie ma, nawet nie wiesz za co jej nie masz, z pewnością nie miesiąc w miesiąc.

Zostaw merytoryczną opinię o Alma Market - Opole

Alma Market