KAROR-BIS SP. Z O.O.

Opinie o KAROR-BIS SP. Z O.O.

Witt

Już od dłuższego czasu mam przyjemność pracy w firmie Karor-Bis na stanowisku pracownika ochrony. Jestem zadowolony z tego że otrzymałem pracę w w/w firmie, pracodawca jest uczciwy względem mnie oraz przestrzega wszelkich praw pracowniczych. Z ręką na sercu mogę polecić Karor-Bis jako uczciwą, godną zaufania firmę, a proszę mi wierzyć pracowałem w niejednej firmie i różnie bywało...

Zostaw opinię o KAROR-BIS SP. Z O.O. - Solec Kujawski

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAROR-BIS SP. Z O.O.