Jaf-Geotechnika

Opinie o Jaf-Geotechnika

Gustaw

Taka firma i taka praca ale jak już ktoś jest marudą i nie potrafi nic innego to tak będzie zrzędził a praca jest dobra!

ejmakarena

1) Szefowie tacy jak wszędzie - dużo obiecują (szczególnie wypłaty w terminie), mało z tych obietnic realizują (wypłat w terminie, mityczne premie od x lat). 2)Towarzystwo takie jak wszędzie - gdy jesteś? jest miło, sympatycznie i cacy. Gdy Cię nie ma...obsmarowują, skarżą, zwalają swoje błędy na inne osoby. Jedyny plus, JEDYNY, to można przez nawał napisanych (na kolanie) dokumentacji wyrobić uprawnienia. Tylko gorzej z wolnym by się na nie nauczyć... Reszta już została napisana poniżej.

PracowNIKT

Jeśli jesteś facetem, 90% czasu spędzisz w terenie. Niezależnie od pogody, Twoich planów, Twojego prywatnego życia - będziesz się użerał z robolami w terenie, a czasem i z szefem, który liczy tylko metry, a nie liczy się z ludźmi. Do tego będziesz odpowiedzialny (kierownik robót) za często pijanych roboli, którym nie możesz nic zrobić bo szef trzyma ich stronę (dla niego liczą się tylko talarki za dziureczki). Jedyna osoba, która była w stanie krótko trzymać ich za mordę - odeszła. Poza tym robole kończą dzień pracy po 6 godzinach, włączając przerwę, a Ty dostajesz po uszach od szefa, że tak mało zrobione. No cóż, takie życie... Jeśli jesteś dziewczyną, większość czasu spędzisz w biurze, chociaż terenu i tak nie unikniesz. Pomoże Ci nieumiejętność prowadzenie samochodu - wtedy w teren pojedziesz pociągiem. W biurze jak to w biurze, ploteczki, opierdalactwo, obrabianie tyłka za plecami, i udawanie, że się pracuje - ale tylko jeśli szefowa jest w pobliżu. Jeśli jej nie ma - i tak trzeba uważać, bo każdy na każdego donosi. Do tego dochodzi presja na zabieranie pracy do domu, i w przypadku goniących terminów - praca do późnych godziny nocnych (nocnych, nie wieczornych) również w weekendy. Tak więc lekko nie jest. W dodatku zarabia się marnie, a spóźnienia w wypłacie wcale nie są rzadkością. Do tego dochodzi rozliczanie nadgodzin w systemie kwartalnym (chociaż kasę i tak dostajesz najczęściej z półrocznym opóźnieniem). A, i co jakiś czas są zebrania z szefem i szefową, z których nic nie wynika. Ale jest dużo obiecywane. Na przykład premie uznaniowe ;) Obiecywane są przynajmniej 1-2 razy w roku, ale nic z tych obietnic nie wynika.

Posiadacie jakieś informacje związane z jaf-geotechnika? Dajcie znać, jak wygląda poziom wynagrodzenia oraz inne warunki zatrudnienia w przedsiębiorstwie. Wasza opinia może okazać się bardzo pomocna.

nikt
@Administrator 21.02.2018 13:40

Raczej kupa jest większość ludzi z stamtąd uciekła.

confused
@nikt 14.09.2018 19:16

Tak jak Koleżanka wyżej napisała. Ludzie odeszli, bo duże opóźnienia w wypłatach, w połączeniu z niewiarygodnymi (żeby nie powiedzieć, że głupawymi) tłumaczeniami Szefa w związku z nimi, nie napawały optymizmem. Zwłaszcza w sytuacji, w której firma realizowała/realizuje tematy, na które jest za mała. Za mała pod względem finansowym, osobowym i sprzętowym. Wymaganie pracy w godzinach nadliczbowych, tworzenie dokumentacji i badań terenowych często niezgodnie ze sztuką byle tylko wypchnąć coś na zewnątrz zgodnie z terminem, braki w kadrze terenowej i biurowej- to tylko podstawowe skutki polityki firmy. Do tego dodajmy opóźnienia w wypłatach, unikanie płacenia składek ZUS-u , słabe podejście do pracownika, niesłowność - i mamy obraz firmy, z której w ciągu zeszłego roku (wrzesień '17-czerwiec '18) odeszło kilku pracowników. Przyszłych pracowników należy uczciwie przestrzec, że wyżej wymienione niedogodności mogą mieć miejsce w najbliższej przyszłości.

Kataklazyt
@confused 09.10.2018 23:57

Pod wszystkim się podpisuję oraz żeby uświadomić skalę problemu dodam że składki ZUS w niektórych przypadkach nie są opłacone nawet dwa lata wstecz - nie wiem jak to możliwe.

noname
@Administrator 21.02.2018 13:40

Potwierdzam! Składki ZUS, nie opłacone od grudnia 2016 roku.

A czy wynagrodzenie nadal jest cykane po 200 zł co

Firma Kant.

Niuniek

A to jakaś "Pseudo reklama"??? Wiesz że ta treść ma swojego autora?

sandacz

nie polecam żadnym chociaż robota łatwa z jednego otworu robi się 2-3 dziury sonduje w hotelu (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Jaf-Geotechnika - Wrocław

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jaf-Geotechnika