F.U.G.O S.A

Konin

Opinie o F.U.G.O S.A

jan

kolo, chyba jednak z pieniedzmi, skoro F.U.G.O S.A działa od 1962 roku. Widziałem na ich stronie oferty pracy, ale wszystkie z data 2014 rok, chyba teraz nikogo nie szukają.

kolo

Firma bez pieniedzy

Jałmuzna nie płaca nie polecam wogóle !!!omijać dalekim łukiem!!!!!

Słowa kojarzące się z F.U.G.O S.A (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, , wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako bardzo wysoki i solidny... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są oki... . Najbardziej podobało mi się w F.U.G.O S.A:możliwość podnoszenia kwalifikacji na dużym poziomie Najbardziej nie podobało mi się w F.U.G.O S.A:niskie płace

Zostaw opinię o F.U.G.O S.A - Konin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie F.U.G.O S.A