Opinie o REYPOL Sp. z o.o. w Janowiec

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie REYPOL Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w REYPOL Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o REYPOL Sp. z o.o. w Janowiec

mimi

pracuje w tej firmie dobre pare lat i nie narzekam. kazdy wie co ma robic.

Jarek

Może ktos napisze, czy warto do nich aplikowac, bo liczba nagród i wyróżnień na stronie reypol mnie zachęciła.

arek

No dobra, ale pamiętaj, że oceniają nie tylko pracownicy, ale i konkurencja i klienci, także może jest lepiej niż pokazują gwiazdki.

jarek

W ogóle zobaczcie na ilość gwiazdek na profilu reypol, jedynie dwie na sześć przy 28 ocenach, kiepska średnia jak dla mnie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik produkcji w firmie REYPOL Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
R

Widzę, że nic się nie zmieniło jeśli chodzi o rozmowy kwalifikacyjne przez te kilka lat. Jechałam na rozmowę prawie 2godziny, żeby posiedzieć 3minuty. Trzej panowie nawet się nie przedstawili. Najbardziej interesowało właściciela (chyba to on bo najstarszy z nich) czy jestem panną czy mężatką, z kim mieszkam, czy mam samochód itp. Jedynie (chyba technolog to był) spytał o 2 rzeczy dotyczące moich kompetencji. Rozmowa nie trzymała żadnego poziomu, żenada, zgadzam się z przedmówcami że szkoda czasu nawet interesować się tą firmą...

rozmowa na ph

Nie warto nawet jechać na rozmowę i tracić czasu i pieniędzy; Straciłem po dwie godziny na dojazd w każdą stronę a rozmowa trwała może 3 min. Za biurkiem siedziało 2ch starszych gburowatych dziadków i niemalże krzyczało na mnie, przerywało w połowie wypowiedzi i zadawało dziwne pytania w stylu: \"czy mieszkam sam czy z rodzicami i czy rodzice pracują\" ;p Po tygodniu o 7 rano dzwoni jakiś młody koleś i mówi, że jest z reypola i ma moje cv przed sobą i pyta się na jakie stanowisko aplikowałem, bo nie wiedzą -odpowiedziałem mu, że na ph, to powiedział, że przekaże komuś i żeby czekać na telefon ;p Pracowałem już w niejednej firmie i z daleka widać, że reypol spełnia wszystkie warunki bycia firmą\" (usunięte przez administratora) em na kółkach ze śmieciowymi zarobkami\" Gdybym wiedział jak to będzie wyglądać nie zawracałbym sobie głowy.

Powaznie tak tam jest jak piszecie? Ogonie to wiadomo,ze Ci co tam pracuja na sezon to maja umowe na zlecenie. Teraz jest nabor na elektryka. Jezeli mialby i mi placic w ratach pensje to ja dziekuje. Jezeli masz umowa zlecenie to ma prawo Ci placic za czas w ktory jestes w pracy. Robisz-placi ,taka jest zasada tej umowy. Umowa o prace konieczna. W innym przypadku moze robiza ludzi durniow i ucina kase. ci co przychodza tam na sezon pomidory gotowac to im nie zalezy,sezon skonczy sie kase kiedys dostanie. Tzn mam rozumiec ,ze nie warto tam isc?

Odradzam pracę w firmie Reypol, tyle wyzwisk i poniżań co tam to tam nie doznałem nigdzie a jak odchodziłem to usłyszałem dopiero że byłem świetnym pracownikiem. Stary Rejmak ma po prostu nierówno pod sufitem, pensje (bardzo niską) płaci i tak z ogromnym opóźnieniem, ja jeszcze trzy miesiące po odejściu otrzymywałem kasę. Podam jeden przykład, pracująca tam w biurze młoda dziewczyna chyba [usunięte przez administratora], kobieta od wszystkiego przez bardzo długi okres leciał do psychotropach bo nie mogła znieść tego poniżania o ostatecznie trafiła przez Rejmaka do wariatkowa.

Kolego Miro to ja jestem i pensji nigdy na czas nie dostałem?

miro

Ja pracuje tu kilka lat i jest wporzo

Ludzie nie wieszcie temu co pisze że tam jest dobrze bo to pisze prezesina ten oszust jak on może mówić że jest dobrze jak pensje płaci na raty nie jest w stanie nawet 400 złoty zapłacić tylko dwa razy po 200 płacił to dziad firma już ludzie w Puławach o niej mówią że to [usunięte przez administratora]a ten co tam pracuje to chyba syn tego prezesiny bo nikt inny dobrego zdania o tej firmie nie ma.

ania

Kolego ja pracowałem ponad 6 lat i gdybym nie zmienił miejsca zamieszkania dalejbym pracował. Szefowie wymagający ale uczciwi płacą dobrze za dobrą pracę.

bary

A ja pracuję tu kilka lat i jest OK. Są pracownicy którzy pracują tu po kilka a nawet kilkanaście lat i śą zadowoleni. Jeśli jesteś lewusem to nigdzie nie będzie ci odpowiadać. Trzeba być solidnym to i ciebie docenią. Przychodzą tu nowi pracownicy to kradną i obijają się.To jest prywatna w firma jeśli sumiennie pracujesz dobrze zarabiasz.

bary

bezrobotny

Zgadzam się , nie warto nawet jechać na rozmowę szkoda czasu i benzyny. Ludziom po studiach oferuje 1tyś. zł netto za 5 dni pracy po 9 godzin dziennie na umowę zlecenie, a robi się na kilku stanowiskach. Najlepiej aby osoba miała już doświadczenie w podobnym zakładzie i to kilkuletnie za 1 tys zł ( dojazd do zakładu z Puław 12 km w jedną stronę)

nie2

Nie radzę tam pracować.Nie płaci,wyzyskuje,nie ma urlopów. Ubliża na każdym kroku i oszukuje przy wypłacie.Ucina godziny. Nie warto nawet tam pojechać aby porozmawiać.Uciekać trzeba jak tylko ktoś zaproponuje nam pracę w Reypolu. "Dom Chleba" na rynku w Janowcu też należy do Reypolu.Tam też nawet na pół godziny nie warto iśc do pracy.Wyzysk!!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o REYPOL Sp. z o.o. - Janowiec

• Jak się pracuje w REYPOL Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy REYPOL Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

REYPOL Sp. z o.o.