Opinie o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Korporacja Prawno Finansowa FENIKS o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS w Lublin

Rys

Tak przyglądam się temu forum i stwierdzam że komuś nie na rękę jest działalność prowadzona przez Feniks.Nie wiem czy to konkurencja nie wiem nie ważne. Ale jedno wiem ze pracuje już w Feniksie z 2 lata i nie narzekam. Fakt że wiekszosć spraw trwa bardzo długo ale to nie zależy od firmy tylko od opieszałości polskich sądów. Ale zdarzają sie sprawy które sie szybciej zamykają. I prowizja tez jest rozliczana ok.

Tungevaag

Ależ ludzka zawiść, niewiedza, bezmyślność i złość panują wśród tego społeczeństwa. NIE pracuje w Feniksie, ale też jestem prawnikiem, ściślej adwokatem i trafiłem tutaj z przypadku. A teraz po kolei: 1. Narzekacie, że długo trwają sprawy, obarczając za to feniksa. Tak dzialaja sady i inne urzedy tutaj, a i przeciwnicy graja na zwloke. Przykladowo moj klient mial zlamana szczeke w 2013 r., osoba ktora go pobila winna zaplacic za leczenie etc., mamy luty 2015, facet dalej nie ma zrobionej szczeki, bo....? sad nie wyznaczyl kolejnego terminu rozprawy.:) 2. Narzekacie ze macie problem z kontaktem, bo zajete itp., kazdy profesjonalista, w kazdej dziedzinie jest osoba PRACUJACA, wiec zajete linie, czy odpowiedz ,,przepraszam nie moge teraz rozmawiac" nie sa dla mnie niczym dziwnym, sam mimo godzin otwarcia mojej kancelarii od 9 do 16, mam wlaczony telefon moze przez 2 godziny, gdyz w miedzyczasie jest sad, konsultacje z klientami etc. 3.Co się Pani zmieniło w wartości w 2013 r.? Może postawili obok Pani działki oczyszczalnie ścieków, bo lepszego wytłumaczenia nie widzę.... 4. Jak już ktoś wspominał takie fora nigdy nie są miarodajne, nie zdziwię się jeśli większość osób krytykujących to właśnie byli za słabi na pracę pracownicy, tudziez zyciowi frustraci (jakze czesto zdarza sie spotkac szalencow w sadach itp.). Opinii z takowych zrodel nie warto brac za rzetelne. A przy okazji Korporacji proponuje zglosic o znieslawienie autorow tychze wpisow

też inka

a to interesujący pomysł, Jaworowicz na sąd chcesz napuścić? ciekawe, co dałaś za kwity i czym chciałaś sąd wyrolować, że ci się przegrało, ja wygrałam najpierw służebność a teraz leci w sadzie pozew za bezumowne-po wygranej służebności to bułka z masłem, nawet opinia biegłych została przez sąd przyjęta ze sprawy służebności po przerwa między sprawami była krótsza niż rok :)

klienttka

Witam, umowa podpisana w 2012 roku. Sprawa wygrana w kwietniu 2014 własciwie dzięki moim działoniom i upomnieniom.prawnik zmieniany trzy razy... Pieniądze przelane na konto korporacji i od tamtej pory cisza... brak kontaktu z kim kolwiek. brak pieniedzy. Żenada

Doradca Klienta

ok milo - odpowiadaja na kazde pytanie nawet niewygodne dla nich

podstawowe pytanie o niekaralnosci

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

poproś wiec o sprawozdanie z działań i zobaczysz co było i jest w twojej sprawie zrobione u mnie postępowanie przed WSA a potem po sprzeciwie energetyki przed NSA trwało 3,5 roku dopiero teraz mogli złożyć pozwy do sadu tez tak jak ty psioczyłem az zobaczyłem ze w sprawie jest kupa dokumentów i te 2 wygrane wyroki -PGE broniło się tak aby tyko przedłużyć roszczenia mam nadzieje ze w sadze pójdzie szybciej ale po 2 rozprawie sąd wyznaczyć biegłego i dał mu 3 miesiące na napisanie opinii tak ze znów czekam - jak z nimi rozmawiałem powiedzieli że maja Panią która straciła nogę w wypadku i biegli ponad 3 lata pisali opinię do sądu

aneta
@ja

Zgadzam sie z panem u nas ra sama sytuacja. Naciagacze nic wieceh. Zero kontaktu. Pozmieniali numery telefonow. Strata pieniedzy.

@ja

Racja.

JA
@Anna

Jak wygrywa się sprawy w sądzie wiedzą oczywiście fachowcy a nie dyletanci, którym wydaje się, że coś wiedzą. Zapewne też z tego powodu ONI wygrali a PANI się tylko wydaje, że powinna wygrać. Jaki też poziom Pani sobą reprezentuje to już widać po słownictwie przez Panią użytym-jaki poziom intelektualny takie też myślenie i słownictwo. U nas w mazowieckim tak się nie wyrażamy i tak nie myślimy ale cóż, w końcu od stolicy daleko... i od cywilizacji i kultury też

koszalińskie

Cudotwórcy!!!?Dziwne,że nie potrafili poradzić sobie z Energą przez prawie trzy lata.Wpłaciłem im prawie 2600 zł i efekt żaden.W międzyczasie jeszcze na niektórych działkach doszło prawdopodobnie do zasiedzenia, bo minęło trzydzieści lat od posadowienia słupów.Może ktoś ma z Feniksem inne doświadczenia,ale ja mam bardzo złe i tyle.

brok

ja tez mam wygraną z turexu tak jak i inne parę tysięcy osób to co zrobili to był największy proces gospodarczy w Austrii wystarczy poszukać w internecie wygrali 180 mln euro niech mi ktoś pokaże inna kancelarie z takimi sukcesami przy okazji zrobili mi szybkie postępowanie spadkowe i wyprostowali podatki moim zdaniem super kancelaria a opinie nie należy brać z takich forum można o nich poczytać w wyborczej pulsie biznesu rzeczpospolitej itp chyba bardziej wiarygodne niż anonimowe wpisy wystarczy wpisać feniks artykuły w przeglądarkę

@brok

Nie wiem jak to się stało że udało im się wygrać taką sprawę bo moje wydawało by się być pikuś przy tej a sobie nie radzą. Są rury gazowe i kanalizacja to tak dużo? Dwa lata temu wzięli pieniądze i do dzisiaj nikt nie odbiera telefonu , jeden raz się dodzwoniłam pan kazał zostawić nr telefonu że oddzwoni i do dzisiaj go nie słyszę. Dodam że nie chodzi tu o antyreklamę dla tej firmy tylko ku przestrodze naiwnym takim jak ja. Wypuszczają swoich przedstawicieli na całą Polskę aby im naruchać kilijentelę zgarną po 2500 zł i tyle ich widzimy.Jestem z małopolski.

janina

dla mnie wygrali kilkanascie tysiecy euro z turexu ma jeszcze cos bys co wy tu durnoty piszecie bez nich nic bym nie miala turex jest w internacie to sobie posprzwdzwjcia

@janina

Proszę o podanie sygnatury wyroku.

klientka-niestety

odpowiedź koszalińskie: UOKiK stwierdził istnienie klauzul niedozwolonych w umowach Feniksa i nakazał ich usunięcie, jednak w mojej umowie z 2012r. są one zapisane (np kara 5000zł w przypadku wypowiedzenia umowy). Pani Viceprezes minęła się z prawdą, pisząc, że UOKIK takich klauzul nie stwierdził. Jeżeli ktoś, kto szuka pracy w tej firmie, uważa, że opinie byłych/obecnych klientów są nie na temat, to gratuluję mu zdrowego rozsądku. A pracownikom, którzy tak zachwalają pracodawcę życzę wiele sukcesów, zwłaszcza w sprawach o służebność przesyłu, bo nikt jak dotąd nie słyszał o wygranych przez was sprawach. Jeśli się mylę, bardzo proszę pochwalić się i podać konkretne sygnatury wyroków sądów.

koszalińskie

Odnośnie klauzul abuzywnych: UOKiK wydał DECYZJĘ nr RŁO 33/2011,w której zarzucił Feniksowi stosowanie w umowach klauzul niedozwolonych i nakazał ich usunięcie.Podpisałem z nimi umowę w styczniu 2011 r.i umowa ta zawiera co najmniej trzy takie klauzule.Zapisu ,że"strony niniejszej umowy zgodnie ustalają,iż wyłącznie właściwym Sądem do rozstrzygania sporów, jest sąd właściwy dla siedziby Zleceniodawcy"zgodnie z tym co jest napisane w Decyzji UOKiK nie powinno być w umowach zawartych od grudnia 2010r,a jest.Może,to nie na temat,ale w związku z tym co napisała Pani z Feniksa.

zawiedzony
@koszalińskie

Ludziska Feniks nie jest dostępny pod żadnym z podawanych przez nich adresów w Lublinie. Na Sapiehy brama zamknięta na łańcuch. Pod adresem drugim również nic nie wiedzą o takiej firmie.

podkarpacie

dziwne rzeczy tu piszecie weszłam tu przypadkiem dla mnie to super firma wygrana za gaz pozwolila kupic córce mieszkanie sprawa z pradem sie konczy mecenas mowi ze wszystko idzie dobrze ,ale to nie tylko ja u nas prawie cała wies ma z nimi umowy i nikt złego słowa nie powie

dolny śląsk

W 2011 "SZKODA " ale nie było tylu negatywnych komentarzy. Niestety tez jestem jednym z was 2011 podpisana umowa kontakt prawie w ogóle Obiecane ogromne wygrane pieniądze "wszystko wyliczone" Dochodzi do spraw przychodzą wezwania kontakt się urywa na sprawie nie pojawiają się NIKT !! Sprawa zakończona jedna z dwóch nadal brak kontaktu Tyle dobrze, że Tauron prosi o podanie nr konta na przelanie ok 3 tyś zł (zasądzonych ) Straty nasze we włożenie w tę sprawę potrajają się gdzie jeszcze % dla Feniksa Odradzam jakąkolwiek współprace

mmm

to jest chyba portal o pracy a nie miejsce walk firm między sobą lub forum dla użalających się frustratów , internet poprzez swoją anonimowosć pozwala na pisanie dowolnych głupot w wypadku tej firmy wystarczy sprawdzić KRS 8 lat na rynku ponad 3 tys pracowników , wygrali największy proces gospodarczy w Austrii na ponad 180 mln euro gdzie reprezentowali ponad 1700 klientów z kilkunastu krajów ,są o tym artykuły w wyborczej parkiecie , pulsie biznesu i to są wiarygodne sprawdzone informacje łatwe do znalezienia , tu byc moze wypowiadają się tez ludzie zwolnieni z pracy lub osoby które firma zwindykowała , dla ułatwienia tak jestem pracownikiem firmy od 7 lat i sobie to chwalę

naiwny

W moim przypadku przebieg klasyczny.Umowa podpisana w 2011 roku, do czasu podpisania i uiszczenia wpłaty wszystko miało być dziecinie proste i co miesiąc miałem otrzymywać informację o stanie realizacji umów. Po kilku miesiącach braku jakiejkolwiek informacji i próbie jej uzyskania okazało się, że telefony osób z którymi się kontaktowałem przestały działać. A wkrótce potem SMS od osoby sporządzającej umowę, że już nie pracuje w firmie Feniks. Jakiś czas później informacja o konieczności wpłacenia kolejnego 1000 zł (2 umowy), w związku z kosztami sądowymi. Kolejne prośby o pisemną informację o stanie realizacji umów aż do dzisiaj pozostają bez odpowiedzi. Konkluzja: przestroga dla kolejnych "naiwnych" jeśli wierzą, że w tym Pięknym Kraju prawo jest jest egzekwowalne, i że firmy żerujące na ludzkiej naiwności im to ułatwią.

wwwww

Dlaczego administrator usuwa rzeczowe wypowiedzi internautów?

tomek

Dziekuje wszystkim za wyczerpujace opinie o tej fimie. Zaraz po nowym roku miqlem do nich dzwonic bo mam studzienke Orange na dzialce. To forum uratowalo mi ponad 1000zl. Dziekuje. Firmy nieuczciwe trzeba pietnowac i opisywac poszczegolne problemy. Wtedy byc moze z braku zlecen sami upadną.

klientka-niestety

Bardzo dobrze. Chętnie przedstawię wszystkie dowody,maile, potwierdzenia wpłat oraz umowę, która również jest niezgodna z prawem, gdyż zawiera klauzule abuzywne.

Małgorzata
@klientka-niestety

Tak dla wiadomości Pani i innych: treść umów pod względem klauzul niedozwolonych była badana przez UOKiK jeszcze w 2012 i istnienia takich nie stwierdzono.Ale skoro Pani jest mądrzejsza od Prezesa i Inspektorów UOKiK .....Życzę Wesołych Świąt

klienta-niestety

Do Pani Viceprezes. Kiedy zwróci nam Pani kwotę 237zł wpłaconą na konto Feniksa na poczet sprawy cywilnej, która się nie odbyła? Kiedy przyśle nam Pani wycenę roszczenia PODPISANĄ PRZEZ RZECZOZNAWCĘ, za którą zgodnie z umową zapłaciliśmy 500,00zł?

Małgorzata
@klienta-niestety

Szanowna Pani Klientko-niestety z ulicy Źródlanej w Toporowicach, proszę przyjąć do wiadomości, że żadnych pieniędzy Pani nie otrzyma bowiem się Pani nie należą. Skoro przesłane rozliczenie do Pani nie przemawia i postanowiła Pani na forum wymuszać niczym gangster nienależne Pani pieniądze , zostanie Pani potraktowana w sposób właściwy dla takich osób. Stosowną informację na ten temat po przeprowadzeniu postępowania przygotowawczego przez organy ścigania oczywiście na forum zamieszczę.

Zostaw merytoryczną opinię o Korporacja Prawno Finansowa FENIKS - Lublin

• Jak się pracuje w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Zobacz opinie na temat firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Korporacja Prawno Finansowa FENIKS?

Kandydaci do pracy w Korporacja Prawno Finansowa FENIKS napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Korporacja Prawno Finansowa FENIKS