Opinie o F.U.P w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy F.U.P. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie F.U.P na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn specjalnego przeznaczenia

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o F.U.P w Poznań

maruda

wszyscy narzekają a jednak wszyscy tam robią. Ciekawe co tych niezadowolonych nadal tam trzyma. Jak sie komuś nie podoba nie ma przymusu jak jest takim fachowcem to bez problemu znajdzie zatrudnienie w innej firmie.

alojz

WSZYSTKO BYLO OPISANE ALE JAKIES 10 STRON ZOSTALO usunietych.. nie polecam no chyba ze jestes ze wsi i zdesperowany..

Niecik

Przecież ja nie chodziłem do szkoły, tylko od razu się zatrudniłem...

@Niecik

mALO WAZNE ale jak masz problem to do kierownika jak bedzie trzezwy i nie bedzie rzucal notesem lub do czesia na andrychowska to on cie podjebie i wtedy pedem polecisz do szkoly.

aggag2

GDYBYS WIEDZIAL CO TO JEST PLANOWANIE i ze pewne dzialania dostosowane do aktualnych zamowien sa odpowiednio wczesniej planowane to bys pierdul nie pisal ale coz nie mozna wymagac czegos od ludzi nie wyksztalconych jakich w FUP 90%

Niecik
@aggag2

Rozumiem, że Twoja szkoła zajmowała parter... :]

@Niecik

Tak...zaraz nad twoja ktora byla w piwnicy.

Brałeś udział w rekrutacji do F.U.P. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
aggag

Jest dobrze 20 osob do zwolnienia i ok 10 po nowym roku.....nie bedzie raczej 3 zmiany...........Huraaa

kura

A co oceniasz jako plus? to ze mozna pospac w nocy na 3 zmianie,robic masowo fuszery na ctx czy andrychowskiej czy pograc z majstrami w pokera na 2 czy 3 zmianie?Bo chyba nie chwalisz stawek glodowych czy ludzi ktorym sloma wystaje z butow. Wielkie wymagania za glodowe stawki.Ale fakt rekawow se nie wyrwiesz.Jaka placa taka praca.

alojz

szukaja tokarza wiec wspolczuje temu co sie zatrudni na te zabytkowe tokarki za glodowa stawke na 3 zmiany.Rotacja jak w biedronce a koledzy z podpoznanskich wsi zapewniaja atrakcje i codzienne raporty do kierownika.

Tokarz

Policz sobie 14 brutto+100zl premi

spioch

90% produkcji idzie do jednego odbiorcy wiec los pracownikow jest uzalezniony od zamowien jednego zamawiajacego.Bedzie mniej zamowien to ludzie leca za brame. Ofert nie ma jezeli chodzi o zamowienia bo jezeli chodzi ci o prace to jest komplet i sporo za duzo pracownikow ale egzekucje skutecznie odchudzaja zaloge. Powod prosty - za malo robisz i nie wazne czy to prawda czy nie...zreszta nikt ci powodu nie mosi podac zwolnienia na umowe czasowa. Los firmy niepewny a gdy dodac do tego wydajnosc zwlaszcza na 2 i 3 zmianie to bez glownego zamawiajacego ta firma pojdzie na dno jak kamien a ludzie glownie spoza Poznania zasila rzesze bezrobotnych. Wlasciciele sie utrzymaja wiec maja w nosie produkcje bo teren i hale sa ich i zyja z wymajmu .Wiec osobiscie odradzam.. Co do planowania rozwoju firmy to mrzonki z lat 2009-2010 kiedy z zamowieniami ciezko bylo sie ogarnac. Place nowych pracownikow mizerne wiec decyzja nalezy do chetnych.

alojz

Tak jak wszedzie ludzie przychodza i uciekaja szybciutko a jak sa zdeperowani i zostana robic na 3 zmiany z sobotami wlacznie za grosze to szybko moga wyleciec. W FUP egzekucja za egzekucja nikt nie zna ani dnia ani godziny kiedy wyleci. Ogolnie dni firmy policzone. Te 120 osob to zart ale sam sie przekonaj.......Osobiscie nie polecam.

yoyo

wszyscy wiedza co sie we fupie dzieje. egzekucja za egzekucją.

ROBOL
@yoyo

A ty nie wiesz? i jakie egzekucje? zycie w FUP toczy sie normalnym tokiem od 15 lat.Jedyna zmiana sa kamery ,Problem bedzie jak glowny zleceniodawca padnie to bedzie placz:)

qwerty

Z ostatniej chwili: czy to nie ka zbieg okoliczności że ka kierownik i prezes mają ka urlop w tym samym terminie? Może są ka razem na ka nartach.

kura
@qwerty

Tak przypadek a ty zamiast pisac pierdoly i spac na nocnej zmianie wez sie do roboty. Martwisz sie ze nie bedziesz mial komu donosic? bo majstrowie maja w (usunięte przez administratora) wasze donosy? Szukasz przypadkow to przypadkiem dziadek z tokarek moze kiedys nie obudzic sie spiac na nocnej zmianie i zostanie na weekend.

WP

(usunięte przez administratora) Krzyczy jak mu się coś nie podoba. Nic nie powie bo się nie zna. Trzyma się prezesa jak tylko może zatruwając mu mózg kłamstwami. Nie umie słuchać i jest trudny we współpracy z innymi. (usunięte przez administratora)

time

Ludzie pracują tu latami, ale uwaga. Jeden frezer miał spięcie z dyrektorem, a ten go zwolnił. Co do nadgodzin to są naliczane najpierw. Oznacza to, że są 4x50% a dalej 8 godz. i tym ludzi robią w bambuko. Można tu przyjść do pracy, żeby się nauczyć roboty a później zwiać.

alojz

To jakies jaja.Poszedlem na rozmowe a tam wymogi kosmiczne,sprzet archaiczy a stawke zaproponowano mi 15.50brutto+100zl premi od majstra.Doswiadczenie mam spore a potraktowano mnie jak mlodego.KPINA. Taka stawke to mam na wozku widlowym i to bez 3 zmian jak w tym zakladzie. Jezeli ktos liczy ze cos moze sie tu nauczyc to zapomnijcie.Nikt nie chce szkolic nikogo.

szyna
@alojz

Masz rację zarobki kiepskie ale atmosfera super

praca jak każda inna. jeżeli ktoś tam pracuje i mu sie warunki nie podobają to niech sie zwolni i nie robi nikomu łaski.

@pracownik

A kto tam pracuje? zwlaszcza na nocnej zmianie? no soory mlodzi pracuja. (usunięte przez administratora)

wsciekly

Bylem na rozmowie ale wymogi duze a stawka kpina za 15brutto i 100zl premi niech se sami robia.

andrzej

Odradzam i najgorszemu wrogowi nie zycze wrazen jakich dostarcza ta praca.

jacek

Przeczytaj wszystkie opinie a to ze na swojej stronie cos pisza potraktuj z przymruzeniem oka. Rotacja spora,roboty raz wiecej raz mniej i 3zmiany a jak dodasz do tego ogloszenie to samo co sie pojawia od 4 tygodni bez odzewu to masz odpowiedz. Jak ktos tam pracuje 15 lat[od poczatku firmy] i ma umowe na stale i 20 brutto .Ludzie ktorzy pracuja ok 3-5 lat maja umowe czasowoa i ok 15-16 brutto a teraz to se odpowiedz jaka ty umowe dostaniesz i stawke. Atmosfera obrzydliwa tam jest i robisz na 2 maszynach ,brak narzedzi i pomiarowki wiec milej pracy.Robote robisz od a -z lacznie z programowaniem wiec czy warto?...........Twoj wybor ja szukam cos lepszego za wieksza kase.

alojz

anonim - 2013-07-06 20:24:10 Ja szukam pracy na stałe i zastanawiałem się nad aplikowaniem tam. Mógłby ktoś napisać, czy przestrzega się tam długości zmian? Jakie zarobki dla nowych pracowników?To przeczytaj wszystkie komentarze i sam se odpowiedz. Stala prace to tylko w wojsku albo Policji dostaniesz. Odpusc sobie chcoby z prostego powodu ze 95% ludzi w tym [usunięte przez administratora] to mieszkancy podpoznanskich wsi ktorzy ze swa mentalnoscia [usunięte przez administratora] cie za byle co.Rotacja jest tak duza ze biora nawet ludzi ktorzy z CNC nie maja nic wspolnego.Brak pomiarowki,narzedzi rozklekotane maszyny i kapusie z ktorymi musisz walczyc dzien w dzien dyskwalifikuja te firme z kandydowania. Zarobki sa smieszne na poczatek i na zawsze [podwyzek brak] dostaniesz ok 15 zl no moze 16zl. Nikt nie bedzie ci przestrzegal dlugosci zmian bo pewnie wiesz ze sie kodeks zmienil pracy. Ja ci odradzam ale wybor pozostawiam tobie..........

Zostaw merytoryczną opinię o F.U.P - Poznań

• Jak się pracuje w F.U.P?

Zobacz opinie na temat firmy F.U.P tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w F.U.P?

F.U.P