Sklep groszek ul. Pielgrzymia Jan Starczynowski

Lublin

Opinie o Sklep groszek ul. Pielgrzymia Jan Starczynowski

ewa

Praca w tym sklepie to jakaś masakra! Kierowniczka wynosi produkty na potęgę! Nowe osoby albo nie wytrzymują fizycznie albo psychicznie. Taszczy się towar ponad siły, za wszystko się czepiają chociaż same mało robią. Zarobki to jakieś 1000zł chyba że pracuje się w niedzielę. Szef nie dba o zdrowie pracowników, zero szans rozwoju i awansu. Pracownicy nie dogadują się między sobą.

Zostaw opinię o Sklep groszek ul. Pielgrzymia Jan Starczynowski - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep groszek ul. Pielgrzymia Jan Starczynowski