DAG-CENTER

Olsztyn

Opinie o DAG-CENTER

Ola

Pracowałam przez okres 3 miesięcy w dziale sprzedaży. Praca była bardzo urozmaicona. Spełniałam się na zajmowanym stanowisku. Polecam pracę dla każdej osoby z wykształceniem marketingowym lub po studiach związanych ze sprzedażą. Będzie miała pełne ręce roboty oraz będzie mogła efektywne wdrożyć swoją kreatywność.

Amelia

Zdecydowanie nie polecam współpracy z tym biurem z uwagi na to, że nie wypłacają pieniędzy.

Piotr

Pracowałem. Praca spełniała moje oczekiwania.

Wojciech Rejdych

Współpracuję na stałe o kilku dobrych lat. Nigdy nie miałem problemy z wynagrodzeniem - przed każdym zleceniem ustalam warunki, czas realizacji, termin wypłaty wynagrodzenia no i jego wysokość. Nie zdarzyło się jeszcze, żeby Dag-Center wykazało w tej kwestii nierzetelność. Sama praca ciekaw, wiele wyzwań w pracy tłumacza. Jeżeli ktoś chce się rozwijać i nauczyć czegoś nowego to polecam :)

Marzena

Pracowałam jako pracownik biurowy w ramach umowy o pracę przez 3 lata w tej firmie. Dobra i wyrozumiała przełożona. Miła atmosfera. Praca wielozadaniowa. PROFESJONALNA, POUFNA I DOŚWIADCZONA kadra współpracowników! POLECAM!

Natalia

Miałam sposobność odbycia obligatoryjnej praktyki studenckiej w firmie DAG-CENTER w okresie wakacyjnym. Byłam pozytywnie zaskoczona. Poznałam fajną firmę z fajnymi ludźmi i projektami. W miesiąc poznałam cały proces tłumaczeniowy począwszy od weryfikacji, kontroli jakości, redakcji i przekładu. Byłam wdrożona w codzienne dodatkowe zadania administracyjne i porządkowe biura. Opiekun praktyk był bardzo życzliwy, pomocny a zarazem wymagający. Praktyka odbywała się w godz. 9.00 -17.00 (poniedziałek - piątek). Do tej pory mile wspominam praktyki odbyte w DAG-CENTER. Polecam każdemu ambitnemu studentowi, który chce się czegoś pożytecznego nauczyć oraz zobaczyć na czym polega zawód tłumacza oraz praca w Biurze Tłumaczeń. Praktyka w DAG-CENTER to wielozadaniowa i ciekawa oraz urozmaicona praca z fajnymi i przyjaznymi ludźmi.

Kiko

Nie warto brać zlecen od nich chyba że ktoś chce pracować charytatywnie. (usunięte przez administratora)

użytkownik zarejestrowany

tlum

Myślę, że ktoś kto używa słowa "służalnicza" (?) nie powinien w ogóle mieć zbyt wiele wspólnego z pracą ze słowem pisanym i mówionym. A jeśli chodzi o służalczą pracę to nie, nie uważam, że asystent powinien za darmo myć podłogę w biurze chociaż mógłby w tym czasie uczyć się robić tłumaczenia i edycję za PIENIĄDZE.

tlum

Pracowalam jako asystent tlumacza -( usunięte przez administratora ) a zakres obowiazków asystenta jest bardzo szeroki - tlumaczenie, korekta, chodzenie do banku, na poczte, róznych instytucji, kupowanie wyopsazenia biura i mycie podlogi itp - wynagrodzenie dostaje sie tylko za przetlumaczone strony wiec lepiej sie streszczac w miescie haha. NIE POLECAM!

Zostaw opinię o DAG-CENTER - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie DAG-CENTER