Star-Dadaj Sp. z o.o

Olsztyn

Opinie o Star-Dadaj Sp. z o.o

andzia

miałam zamiar zatrudnić się u nich na wakacje,@potwierdzam czy jesteś pwema , że w tym roku trzeba będzie płacić za nocleg i wyżywienie?

potwierdzam

Witam, potwierdzam, że w hotelu jest ciężko i już wyjaśniam dlaczego: większość ludzi (w sezonie) pracuje 'na czarno' stawka 8 zł/h (kelnerzy i kuchnia) + nocleg i wyżywienie (to akurat jest fajne, bo nie ma tam dojazdu środkami komunikacji), z tego co wiem nocleg i wyżywienie ma być płatny w tym roku, praca ciężka, zapiernicz jak to w hotelu ale problem pojawia się kiedy trzeba zapłacić nadgodziny, a często pracujemy po 15 h - właścicielka nie chce płacić, bo uważa, że nikt tyle nie pracuje! Goście się skarżą, że brudno w pokojach, bo pracuje za mało sprzątaczek i się nie wyrabiają, to samo z konserwatorami. Generalnie ekipa (pracownicy) są super! Wszyscy trzymają się razem - tylko tak można przetrwać krzyki i poniżanie pracowników przez właścicielkę panią prezes. Jest jeszcze wiele niuansów ale to szczegóły już dla inspekcji pracy i pfronu.

Szczerze ostrzegam wszystkich, którzy zamierzają aplikować do hotelu Star Dadaj koło Ramsowa - największym problemem tego hotelu jest jego właścicielka. To kołchoz, tam nie szanuje się pracowników, tam jest strasznie strasznie źle!

Wiesz o firmie Star-Dadaj Sp. z o.o coś o czym nikt jeszcze nie pisał? A może chcesz się czegoś o niej dowiedzieć? Wypowiedz się na forum.

Zostaw opinię o Star-Dadaj Sp. z o.o - Olsztyn

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Star-Dadaj Sp. z o.o