Yamaha Szkoła Muzyczna przy Milionowej

Łódź

Opinie o Yamaha Szkoła Muzyczna przy Milionowej

ninka

Z tego co wiem, to aktualnie poszukują pani która prowadziłaby zajęcia keyboardowe z małymi dziećmi.

Konrad

Dzwoniłem i pytałem, nie szukają nauczyciela. Kumpel pracuje u nich 4 lata i on też nic nie wie, żeby były jakieś przyjęcia do pracy. Te ogłoszenia muszą być stare.

jajsa

do mamki, ja byłam tylko na zajęciach pokazowych dla szkrabów, żałuję, że zajęcia tylko w soboty, bo fajne,ale niestety termin mi nieodpowiada, co 2 tygodnie mam zjazdy w W wie, może od przyszłego roku uruchomią i inne dni...

druga mamuska
@jajsa 02.05.2016 17:52

to dowiedz się czy możesz chodzic co 2 tygodnie kiedy nie masz zjazdów i wtedy płaciłabyś połowę, bo ja też jestem w tej samej sytuacji, studiuję zaocznie w Łodzi, i się dogadałam i w co 2 sobotę jesteśmy na zajęciach, nam też się podobają.

mamka

Mój synek i ja chodzimy na zajęcia szkrabowe dla maluszków. Przez cały tydzień czeka na nie z utęsknieniem. Fajny program,kupiłam książkę wraz z płytą CD i mały utrwala sobie piosenki, które były na zajęciach. Polecam rodzicom, którym chodzi nie tylko o zabawę na zajęciach, ale również na kształceniu muzycznym swojego dziecka.

paula

Polecam naukę gry na perkusji,mój syn ma ADHD i granie na tym instrumencie wpływa korzystnie na niego.Pan, który prowadzi zajęcia w tej szkole gra w jakimś zespole, czyli uczy gry praktycznej a nie tylko nut.

Karol

Moja córka ośmiolatka chodzi na keyboard na Milionową do szkoły Yamaha.Świetnie sobie radzi, zajęcia są prowadzone w sposób przystępny dla dzieci. W szerszym gronie zawsze popisuje się swoimi umiejętnościami, ale trzeba zainwestować w instrument do ćwiczenia w domu.Polecam tę szkołę bo widzę efekty.

Karol

Moja córka chodzi do Yamahy na Milionowej w Łodzi na keyboard. Ma 8 lat i świetnie sobie radzi. Zajęcia są prowadzone ciekawie i w sposób przystępny dla niej- szybko opanowuje materiał, ale trzeba kupić instrument do ćwiczenia w domu. Jak spotykamy się w szerszym rodzinnym gronie to ma okazję się popisać.

Sebek

Polecam wszystkim początkującym klawiszowcom kurs na keyboardy chętnym na nabycie wiedzy z teorii jak i wyrobienia własnego warsztatu technicznego. Uczęszczam na zajęcia u Michała Zarycha i bardzo sobie cenię zarówno ich przebieg jak i znakomitą umiejętność przekazywania wiedzy. Każdy ma możliwość darmowej lekcji próbnej celem zapoznania się z przebiegiem kursu i wyrobieniem sobie na ten temat własnej opinii.

Zostaw opinię o Yamaha Szkoła Muzyczna przy Milionowej - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yamaha Szkoła Muzyczna przy Milionowej