"Fryzjer po sąsiedzku" Dorota Nowakowska

Bydgoszcz

Opinie o "Fryzjer po sąsiedzku" Dorota Nowakowska

anka

Witam wszystkich trochę tu cicho nawet bardzo mogłabym rzec Kochani z zawodu jestem fryzjerką i znajoma poleciła mi ich abym przesyłała tam Cv ale niestety google pokazuje tak jakby nie istniała ta firma wie ktoś może

klientka

przytulny salon na wysokim poziome. polecam!

stala klientka

Jestem stala klientka i zawsze wychodze zadowolona. W zakladzie panuje rodzinna atmosfera, pracownice sympatyczne - widac ze wkladaja cale serce w swoja prace. Dawniej byla inna obsada lecz teraz jest o niebo lepiej!! Nikomu nie ma nic do zarzucenia! Polecam bardzo ten salon!

Klient

Jak mówią przysłowia " Ryba psuje się od głowy" lub " Jaki pan taki kram"

Kasia

Zgadzam się obsługa niemiła, w salonie brudno, brak ciepłej atmosfery. Szefowa jako fryzjerka godna polecenia, pracownice nie!!!

Nie zgadzam się.Bardzo miła i fachowa obsługa .

klient

Brudno,chłodno , obsługa na miernym poziomiw

Zostaw opinię o "Fryzjer po sąsiedzku" Dorota Nowakowska - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "Fryzjer po sąsiedzku" Dorota Nowakowska