Friday Euro Tech

Rotterdam

Opinie o Friday Euro Tech

Krzysztof

Dostałem ofertę pracy w izolacji od Eli Koster. Co proponujecie Jechać czy nie? Nie ma konkretnej odpowiedzi czy dobra firma czy nie.

Hubson

W 2013 pracowałem w tej firmie, najpierw po szkoleniach okazało sie ze pracy nie ma, powrót do polski bez grosza i bez zwrotu poniesionych kosztów. Kolejna próba z grupy 3 osób dwie podejmują prace, trzeci czeka na kwaterze na telefon. Pierwsza noc 2 osoby w pokoju szerokości 1.5/1.5 z jednym łóżkiem, miało być jedna noc, no ale trwało 10 dni do momentu naszej rezygnacji. 10 przepracowanych dni za darmo jak sie pózniej okazało, a imienne uprawnienia i VCA wyrobione tam bezprawnie zatrzymane przez firmę. POLECAM

ZENEK

TRAKTUJA LUDZI PRZEDMIOTOWO ZA PIENIADZE CUDZE KUPUJA SOBIE AUTA NOWE Z SALONU ODRADZAM PRACY W TEJ FIRMIE

kamil

NIE WYPLACAJA PIENIEDZY JEST Z NIMI CIAGLY PROBLEM A KUPUJA SOBIE NOWE SAMOCHODY

marysia

witam. mój mąż właśnie ma zamiar podpisać kontrakt z tą firmą. jeśli ktoś tam pracował to bardzo proszę o opinie na jej temat. PILNE! dziękuję

Zostaw opinię o Friday Euro Tech - Rotterdam

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Friday Euro Tech