P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o.

Wrocław

Ocena pracodawcy 5/6

na podstawie 2 ocen.

Opinie o P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o.

pracownik

Witam, dawno nikt nie pisał, a uważam, że jeśli pracuje się w takiej firmie jak P. W. "INTUR - KFS" to należy jak najbardziej ich wspierać, bo dają na prawdę dobre warunki zatrudnienia.

anonim

Słowa kojarzące się z P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o. (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o.: Najbardziej nie podobało mi się w P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o.:

Zostaw opinię o P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P. W. "INTUR - KFS" Sp. z o.o.