SEDIM S. KOZŁOWSKI USŁUGI TRANSPORT. KRAJOWE I ZAGRANICZNE

Żabia Wola

Opinie o SEDIM S. KOZŁOWSKI USŁUGI TRANSPORT. KRAJOWE I ZAGRANICZNE

bogdan
użytkownik zarejestrowany

bardzo dobra firma z wieloletnim doświadczeniem. Realizują transporty do wszystkich krajów Europy i do Azji. Zawsze dwóch kierowców co zwiększa bezpieczeństwo i szybkość.

ffbfbfbf

Kierowca kat. C +E/ Fulda Zadania: klasyczne jazdy samochodem ciężarowym typu SCANIA 40 Ton, jazdy w odległości do 200 km od siedziby obsługa wózka widłowego ( kurs na wózek można zrobić bezpośrednio w firmie), obsługa od 1 - 4 klientów w ciągu tury, rozładowanie i przewiezienie towarów do magazynu klienta/ pomieszczenia sprzedażowego, zebranie i załadowanie skrzyń z pustymi butelkami, zliczenie skrzyń i butelek oraz wypełnienie potwierdzeń odbioru dostawy Wymagania: Prawo jazdy kat. C, E z kodem 95 Komunikatywna znajomość języka niemieckiego Oferujemy: umowa o prace na czas nieokreślony bezpośrednio u pracodawcy niemieckiego, ubezpieczenie oraz wszystkie inne dodatki socjalne, okres wdrażania wynosi od 2 do 4 tygodni, w tym czasie pracownik jeździ, jako drugi kierowca i uczy się/ pomaga. Wynagrodzenie w okresie wdrażania się to 8,50 Euro/h, nadgodziny zostają wypłacane w tym czasie z 25% dodatkiem. po tym okresie wynagrodzenie wynosi od 2500 do 3500 Euro Brutto na miesiąc, dodatki świąteczne 2% rocznego wynagrodzenia brutto, dodatki urlopowe dla pracowników powyżej 30 roku życia 562 Euro/ poniżej 30 roku życia 521 Euro premia za bezszkodową jazdę 500 Euro/rok premia za pracę bez zwolnień lekarskich (do 4 dni) max. 500 Euro/rok premia za ekonomiczną jazdę, udział w szkoleniach i treningach, praca na zmianach dziennych zaczynających się miedzy 3.00 a 7.00 rano, w zależności od tury. Powrót między 12.00 a 17.00 po południu.

Zostaw opinię o SEDIM S. KOZŁOWSKI USŁUGI TRANSPORT. KRAJOWE I ZAGRANICZNE - Żabia Wola

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie SEDIM S. KOZŁOWSKI USŁUGI TRANSPORT. KRAJOWE I ZAGRANICZNE