Opinie o Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płock

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Centrum Edukacji Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Edukacji Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Edukacja - działalność związana z oświatą

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Edukacji Sp. z o.o. w Płock

kp Nowy wpis

Współpraca z Centrum Edukacji przebiega bardzo dobrze i na wysokim poziomie, da się zauwazyć, że w spółce panują bardzo dobre relacje między pracownikami na wszystkich szczeblach pozycji zawodowych. Oby tak dalej.

Michał S. Nowy wpis

Szkolenie BHP merytoryczne. Obiekt dobrze przygotowany. Polecam fifmę.

Andrzej Nowy wpis

Bardzo pozytywna opinia. Szkolenie na wysokim poziomie, prowadzący prawdziwy ekapert, organizacyjnie Centrum Edukacji na medal. Polecam z czystym sercem. Andrzej

Krystyna Nowy wpis
@Andrzej

Fajnie, że Ci się podobało, ale tak właściwie to jakie dokładnie szkolenie tak polecasz? :)

Julia

Z tego co widzę podobno organizują szkolenia również zdalnie. Opowie ktoś jak to mniej więcej wygląda? Są z tym jakieś trudności dla kursanta?

Firma Centrum Edukacji Sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
maciek

Kolejny rok w Centrum Edukacji na jęz. angielskim i ja i córka. Oboje zadowoleni. Tak samo jak ze szkoleń i ja i koledzy z brygady z PKN też zadowoleni. Pozdrawiam

Julia
@maciek

To super, że zadowoleni. A powiedz mi jak na nich trafiliście? Córka znalazła ofertę i was wciągnęła czy ktoś inny wam polecał, żeby tu się zapisać?

Kamil

Bardzo dobre szkolenie. Ciekawostką jest to, że pojawił się nam drobny problem techniczny, w którym pomógł nam życzliwy pan, a po czasie okazało się, że był to dyrektor główny firmy Centrum Edukacji. Miło, będę polecał

Krystyna
@Kamil

A na jakim szkoleniu byłeś? Myślę o tym, żeby zapisać się na język obcy. Wiesz może w jakich cenach są kursy?

Robert

profesjonalne podejście do klienta

krzysztof

Syn uczęszcza na angielski. Bez zarzutów, zawsze jest zadowolony.

zatrudniona w CE

Obecnie atmosfera jest najlepsza od wielu lat. Niektóre działy i osoby nie są już niesłusznie faworyzowane. Jeszcze jakby popracowano nad zarobkami, byłoby bardzo dobrze.

Katarzyna
@zatrudniona w CE

A jakie zarobki by Cię satysfakcjonowały? I jakie obecnie zapewniane są w Centrum Edukacji? :)

michał

Byłem dwa razy na szkoleniu, raz stacjonarnie raz online. Pełen profesjonalizm, polecam.

Mikołaj

Czy centrum edukacji działa teraz zdalnie ?

dh
@Mikołaj

Tak, te szkolenia, które mają możliwość odbywać się zdalnie to się odbywają.

To bardzo dobrze że w Centrum Edukacji dzieje się dobrze co potwierdza znaczna część zamieszczonych opinii, gdyż podmiot ten stanowi wielką wartość dla Płocka. Życzę żeby włożony w rozwój trud przyniósł w przyszłości wiele sukcesów i korzyści zarówno dla pracowników C.E. jak i naszego miasta.

pr

Uczciwie, nareszcie przychodzę do pracy bo chcę, a nie muszę. Pozdrawiam wszystkich pracowników!

Mirosław
@pr

Jakie są zarobki w Centrum Edukacji i czy firma zatrudnia też osoby bez doświadczenia zawodowego? Jeśli tak, to czy tacy pracownicy mogą tu liczyć na kursy i szkolenia organizowane przez pracodawcę? Czekam na Twoją odpowiedź.

Damian

@TR a jakieś plusy, minusy?

TR

współpracuję ze szkoła od wielu lat, ogólnie jest w porządku

lolek

Poprzedni prezes Pan Bogdan byl super facetem

pracownica

Pojawiło się światełko w tunelu dla atmosfery pracy w Centrum.

Szymon

Jaki jest wiek pracowników? Młoda, czy raczej starsza kadra?

kasia

Cześć, jak sie pracuje obecnie w CE? Poprawiło się? Jest sens składać CV?

Mirosław

Dawno nikt tu niczego nie pisał. Jak obecnie pracuje się w Centrum Edukacji Grupy ORLEN? Jakie wymagania trzeba spełnić żeby dostać pracę i jakie warunki proponują na start?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Edukacji Sp. z o.o. - Płock

• Jak się pracuje w Centrum Edukacji Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Edukacji Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Edukacji Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 6 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Centrum Edukacji Sp. z o.o.
4.1/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Al.Kobylińskiego 25
    09-400 Płock

Centrum Edukacji Sp. z o.o.