Opinie o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Jakon Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Jakon Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - usługi projektowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jakon Sp. z o.o. w Tarnowo Podgórne

Kieras z firmy konkurencyjnej

Trudno mówić o dobrej atmosferze w firmie budowlanej gdy model biznesowy polega na podpisaniu się pod kwota ryczaltowa a jeden błąd to bankructwo firmy. Do tego nie ma fachowców tylko sciemniacze do brania kasy. Zastanówcie się drodzy rozmówcy co sobą reprezentujecie, widziałeś kiedyś żeby fachowca nie szacowano, gdybyś nie robił strat firmie to byś nie wyleciał.

Odradzam jeśli chcecie odejść z firmy gdzie pracujecie. Na okresie próbnym nie ma żadnego zakresu obowiązków a po okresie próbnym do widzenia! Bez słowa wyjaśnienia. Wystarczy nie wazelinować komu trzeba i .... sorry. Zgadzam się z przedmówcami i prawdą jest to że nikt się nie uśmiecha. Za duży stres żeby okazywać normalne ludzkie odruchy.

nowa

to się nadal potwierdza, tak samo mialem

leszek

Jeśli chodzi o umowę to na tle innych deweloperów umowa jest mało skomplikowana i nie ma kruczków. Nie zgadzam się z tą opinią. Mieszkania solidnie wykonane, Pani pomogła przy formalnościach kredytowych i wszystko poszło jak gładko. Klucze już otrzymałem i jestem na swoim. Bez żadnych problemów. Bardzo przyjemna transakcja.

leszek

Kupiłem mieszkanie w Jakon i jestem bardzo zadowolony.

Jakon Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko Inżynier Budowy. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ada

Uwaga na kupowanie mieszkań w tej firmie! Czytajcie umowy i uważajcie na zapisy. Generalnie amatorzy w każdym calu.

zgadzam się z przedmówcą. mnie dziwiło od samego początku to że każdy tam szepcze, teraz wiem dlaczego bo są kable którzy chodzą i wszystko powtarzają. jest grupa sympatycznych osób ale z tego co wiem według szefostwa nie nadają się bo nie kablują i pod pretekstem oszczędności zwalniają. słuchajcie tam się nikt nie uśmiecha! i nikt nie odwzajemnia uśmiechu. atmosfera bardzo ciężka i grobowa. ale najgorsze że rzeczywiście zwalniają ludzi którzy pracują tam 4 lata, którzy maja małe dzieci, kredyty hipoteczne, tak bez ostrzeżenia by mogli sobie po ludzku poszukać innej pracy. nie martwcie się zwolnieni - każdy inny developer z taką wiedza i doświadczeniem przyjmie Was z otwartymi rękoma. a Jakon niech się zastanowi ile wartościowych, pracowitych lojalnych osób ostatnio zwolnił. w sumie inna osoba bez doświadczenia będzie myśleć że pana Boga za nogi złapała i ze swarzędza za 1800 netto dojeżdżać będzie ale serio odradzam a na pewno ludzie nie rezygnujcie z żadnej innej pracy którą macie bo tam nie będzie lepiej.

Uwaga na tego pracodawcę!!! Niby wszystko ładnie- pięknie, ale zwalniają ludzi z dnia na dzień. Kadra kierownicza mało wykwalifikowana. (usunięte przez administratora)wszechobecny, ale niestety zarząd klapeczki na oczach... Właściciel ma swoich "piesków", tzw. wazeliniarzy, którym dobrze płaci, reszta jest nieistotna... pozostali się nie liczą... powinni niestety zmieić hasło, które im przyświeca: "Firmę tworzą ludzie..." lub dopisać : "ale się ich nie docenia" i oczywiście nie brakuje szczurzego ryja, który węszy i knuje... jednak uwaga!!! ku przestrodze - jak będzie spadał... spotka tych ludzi, przeciwko którym knuł i wtedy oni potraktują go odpowiednio... bo wszystko się kiedyś odwraca...

Zostaw merytoryczną opinię o Jakon Sp. z o.o. - Tarnowo Podgórne

• Jak się pracuje w Jakon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jakon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jakon Sp. z o.o.?

Jakon Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 120 ocen.
  • Sowia 4
    62-080 Tarnowo Podgórne