Przedsiębiorstwo Budowlane Rataj

Święcie

Opinie o Przedsiębiorstwo Budowlane Rataj

olo

Pracowałem u nich rok i jak najbardziej polecam tą firmę

Aggressive

(usunięte przez moderatora), Naprawdę go odradzam zatrudniając się u niego będziecie pracować za darmo a $ nie zobaczycie, ten człowiek jest nie poważny raz przyszła delegacja to mieliśmy jechać za swoje nie otrzymując przed tem wypłaty, wyobrażacie to sobie? (usunięte przez moderatora),! Uwaga: wrogów i długów mu nie brakuje!

kontrahent

Jeżeli pracownikom płacą tak, jak kontrahentom, to szkoda slow....

anonim - 2011-01-16 00:08:14 Mnie u (usunięte przez moderatora), się bardzo dobrze pracuje. Da zarobić jak bedziesz pracował. firma rataj to czysty (usunięte przez moderatora), ludzi ao stawkach szkoda gadac

Mnie u(usunięte przez moderatora), się bardzo dobrze pracuje. Da zarobić jak bedziesz pracował.

jaanek23

Słabo płacą. Małe stawki. Nie polecam.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Budowlane Rataj - Święcie

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Budowlane Rataj