Elterma

Świebodzin

Opinie o Elterma

kanko

emas, z tego co mi wiadomo normalnie działają na rynku. Podobno trzeba do nich co prawda mieć sporo zaufania i doświadczenia z poprzedniej pracy. Dajcie mi tylko znać jakie warunki na start proponują.

Wreszcie poleciał zarząd ,może się coś zmieni na lepsze jak seco przejmie incjatywe

donosiciel

tak działów jest kilka, konstruktorów mało, urządzenia bardzo skomplikowane, dużo można się nauczyć ale zarobki małe, po kilku letnim stażu można znaleźć lepiej płatną prace

Firma zajmująca się bardzo ciekawą produkcją.Na dzień dzisiejszy pozostała jeszcze grupa konkretnych fachowców, która niestety z roku na rok jest coraz mniejsza. Potencjał firmy totalnie niszczony przez nieudolnych zarządzających. Zbyt duża ilość sztucznych stanowisk kierowniczych (dyrektorów itp.) obsadzonych przez niekompetentnych ludzi z przypadku. Ludzie dzięki, którym firma nadal funkcjonuje są nieadekwatnie wynagradzani do posiadanych umiejętność, wiedzy i obciążenia obowiązkami.

no co wy jeżeli skończyłeś zawkę w eltermie możesz zostać kierownikiem

Anonim

0% premii, mała stawka.

Zostaw opinię o Elterma - Świebodzin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elterma