W-Tech

Grudziądz

Opinie o W-Tech

Witam. A czy od czasu kiedy pisaliście te wszytkie opinie to czy coś się zmieniło? Bardzo proszę o pomoc bo jestem zainteresowany pracą w W-Tech. A ile mogę tam zarobić średnio miesięcznie? Z góry dzięki za pomoc

były pracownik

Praca tam nie jest trudna,[usunięte przez moderatora]. Grywają jakiś wielkich przedsiębiorców, każą ci robić, byle tylko robić. Nieważne, że nie ma np, elementów, części, Ty masz robić!. A spróbuj tylko ściemniać to zaraz kamera to wychwyci i przyleci ktoś z biura i powie że masz wyrobić normę, a nie .... szkoda gadać.

Pracownik na zlecenie

Moja przygoda z tą firmą trwałą zaledwie kilka dni, na szczęście. Nie polecam nikomu takiej pracy. Panuje tam totalny chaos, poganiają ludzi dla tzw zasady, nawet gdy nie ma \"roboty\". Tłumaczą, że trzeba wyrobić normę. Jeśli za późno zejdziesz z przerwy choćby o jedną minutę kosztuje to 1% premii, której co najlepsze w ogóle nie ma!!!. Totalny bezsens, [usunięte przez moderatora] Szefowa produkcji jak i inne szychy nonstop \"patrzą ci na ręce\", potrafią stać przez pól godziny i odnosi się wrażenie że patrzą na zegarek i mierzą ci czas. Jeśli chodzi o pensje to oczywiście najniższa krajowa ponadto gdy coś się [usunięte przez moderatora] to w grę wchodzi podobno odpowiedzialność materialna. Chyba niedługo pracownicy zaczną im dopłacać do biznesu.

Byly pracownik

Generalnie jesli ktos chce sie tam wybrac pracowac odradzam ta firme. Generalnie ludzi po pierwsze maja za nic. Nie dotrzymuja slowa z umowami. A po trzecie podpisuja umowe tylko na zlecenie czyli tzw. smieciowa umowe, o umowie o prace mozecie pomarzyc. [usunięte przez moderatora]

Pracowników mają za nic (wszystkich nawet tych z którymi zaczynali prywatke) i tylko kombinują z urzędem pracy i parkiem przemysłowym.

Zostaw opinię o W-Tech - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie W-Tech