Opinie o Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki w Grudziądz

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki w Grudziądz

Hania Nowy wpis

Hej, praca przedstawiciela handlowego tutaj, ktoś coś wie? Szukam stałej pracy, a oni tu napisali, że szukają kogoś do dłuższej współpracy. Czyli od razu firma daje UoP na czas nieokreślony? A i jak napisali, że dają skuteczną procedurę wdrożeniową, czyli co się dzieje w tej procedurze? Jak to wygląda i ile procedura trwa?

Gocha Nowy wpis

Dzień dobry.Czy zaprzestaliscie produkować sękacze (rurki).Nigdzie nie mogę kupić.

Administrator Nowy wpis

Braliście udział w aktualnie prowadzonej przez Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki rekrutacji na stanowisko Kierownik Sprzedaży? Wiecie coś więcej na temat pracy u tego pracodawcy?

123 Nowy wpis

Kierownik ds. sprzedaży, zaintrygowała mnie oferta pracy, z tego co czytam jest to praca mobilna a pracodawca zapewnia samochód, telefon, laptop, zwracane są koszty paliwa? Ile wynoszą średnie miesięczne zarobki? Jest zagwarantowana podstawa, ile wynosi?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik ds. sprzedaży? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Leszno
Wojowniczka

Dzien dobry, sekacz orzechowy w czekoladzie...????Czy ktos je widzial te orzechy laskowe...Bo smak ich nawet nie przypomina...Zdrozal o 50 gr w krotkim czasie i nawet na opakowaniu nie ma wzmianki... Przeciez to jest (usunięte przez administratora) !!!

Maciej

Widać po tym, co piszą na swej stronie, że dysponują własną manufakturą wytwarzającą słodycze, jest sklep firmowy, jest i własny transport. Czy więc z prawem jazdy kat B i C znalazłbym w niedługim czasie robotę tutaj? Wiem, że nie ma ogłoszeń, ale może firma po prostu nie korzysta z tej formy poszukiwań. Jeśli potrzebują ludzi, to czy dają UoP na czas nieokreślony i czy ludzie są w porządku?

Mc Gyver

Nie smakują mi czekoladki z advocatem i karmelem Sofijka. Odradzam kupować. Są za słodkie i jakieś takie nijakie. Nikt w domu tego jeść nie chce. Leżą obok tych zjadanych.....

Internauta
@Mc Gyver

Czy indywidualne preferencje smakowe jakiegoś konsumenta są opinią o firmie? Bez sensu.

Ilona

Opinii konkretnych od lat tu nie ma, bo ekipa jest niezmienna czy coś w zakładzie jest nie tak? Pisali kiedyś, że szefostwo jest ok stawki podobno także. No ale ile tak właściwie wynosiły? Na stronie zakładu widziałam formularz zgłoszeniowy i po prostu zastanawiam się czy warto słać zgłoszenie. Napiszecie coś więcej na temat aktualnej organizacji pracy?

Szefostwo ok, stawki też, miła atmosfera, praca wśród czekolady

Tebulot

Praca tam to nic szczególnego nie licz na jakąś wielką kasę i zapomnij o premiach, w tej firmie się nie rozwiniesz chyba , że jako przedstawiciel i będziesz dużo sprzedawał bo inaczej najniższa krajowa, a godzin pracy dużo. O produkcji nie ma co pisać, zwykła robota prawie za najniższą.

zzzzzzzzzzzzz

To jesteś w błędzie ,radze omijać ta firmę szerokim łukiem...

witam składałem aplikacje do tej firmy na stanowisko przedstawiciela handlowego czy warto?proszę o konkretną odp.pozdro

mi się tam Wisła bardzo podoba :) nie wiem dokładnie jak praca, ale słodycze najlepsze..:***

Słowa kojarzące się z Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA": Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA":

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki - Grudziądz

• Jak się pracuje w Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki?

Zobacz opinie na temat firmy Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma Dystrybucyjno - Serwisowa Korycki Zbigniew Korycki Zakład Produkcji Cukierniczej Wisła Zbigniew Korycki?

3.3/5 Na podstawie 14 ocen.
  • Por. Krzycha 1
    86-300 Grudziądz