Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"

Grudziądz

Opinie o Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"

Szefostwo ok, stawki też, miła atmosfera, praca wśród czekolady

Tebulot

Praca tam to nic szczególnego nie licz na jakąś wielką kasę i zapomnij o premiach, w tej firmie się nie rozwiniesz chyba , że jako przedstawiciel i będziesz dużo sprzedawał bo inaczej najniższa krajowa, a godzin pracy dużo. O produkcji nie ma co pisać, zwykła robota prawie za najniższą.

witam składałem aplikacje do tej firmy na stanowisko przedstawiciela handlowego czy warto?proszę o konkretną odp.pozdro

mi się tam Wisła bardzo podoba :) nie wiem dokładnie jak praca, ale słodycze najlepsze..:***

Słowa kojarzące się z Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA": Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA":

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA" - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"