Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"

Grudziądz

Ocena pracodawcy 4/6

na podstawie 13 ocen.

Opinie o Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"

Pracownik

Szefostwo ok, stawki też, miła atmosfera, praca wśród czekolady

Tebulot

Praca tam to nic szczególnego nie licz na jakąś wielką kasę i zapomnij o premiach, w tej firmie się nie rozwiniesz chyba , że jako przedstawiciel i będziesz dużo sprzedawał bo inaczej najniższa krajowa, a godzin pracy dużo. O produkcji nie ma co pisać, zwykła robota prawie za najniższą.

anonim

(usunięte przez administratora)

pracownik

witam składałem aplikacje do tej firmy na stanowisko przedstawiciela handlowego czy warto?proszę o konkretną odp.pozdro

anonim

mi się tam Wisła bardzo podoba :) nie wiem dokładnie jak praca, ale słodycze najlepsze..:***

anonim

Słowa kojarzące się z Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA" (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA": Najbardziej nie podobało mi się w Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA":

Zostaw opinię o Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA" - Grudziądz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Produkcji Cukierniczej "WISŁA"