Opinie o Burhens Meble w Kawle Dolne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Burhens Meble. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Burhens Meble o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Burhens Meble w Kawle Dolne

ADMIN NEXX

Witam ten kto pisał szkalujący komentarz o nas pracownikach to pewnie jakiś (usunięte przez moderatora) kierownictwa (usunięte przez administratora) kierownikowi a pewnie i jeszcze co innego heh pożal się boże ,żal mi jej męża może w końcu otworzy oczy ),normalnie aż strach iść się załatwić bo zaraz ''gdzie idziesz niemasz co(usunięte przez moderatora)robić'' tylko dziwie się że (usunięte przez moderatora)e jeszcze nic nie zauważył.a najlepsze jest to że jest duże zamówienie a co niektórzy szyją lewe rzeczy(E.S.,H.L.) np.pokrowce samochodowe.jakieś pontony na ryby.i dużo innych...

chyba masz cudowne okulary ze wiesz kto to pisał . A po pierwsze to nie pan W i jak nie wiesz to nie pisz . Pisze to kobieta a nie meżczyzna dlatego nie wypowiadaj sie jak nie jestes w 100 % pewny .

Witamy kierownika W.(zdradziło Cię słowo "wpierw") Jak chcesz innym wytykać błędy, to najpierw sam się naucz pisać bezbłędnie. Wszystkie oskarżenia to prawda.

hmmm jakby tak po zdaniach i słowach sie zastanawiać to oczywiscie widac , że pisała to kobieta , ktora jest za przeproszeniem na tyle jest głupia że wypowiada sie w niektorych opiniach za mężczyzne - bardzo żałosne . Po pierwsze to sama pierw ocen siebie a nie innych , po drugie to ty jestes chyba po szkole specjalnej bo jak chcesz cos pisac to pisz bardziej wyrazniej i nie rob błędów chyba ze wroć do czasów szkoły podstawowej a po trzecie to nie zachowuj sie jak dziecko z podsatówki ani z gimnazjum bo tak właśnie dzisiejsza młodzierz sie zachowuje chyba ze zniżaż sie do ich poziomu aha i po czwarte to ciekawe jakie ty masz korenspondencje . I to tyle z mojej strony .

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Burhens Meble? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
gość

Wszystkie powyższe komentarze to prawda. Kierownik to zwykły prostak po 4 klasach podstawówki, kierowniczka szwalni to zwykła $%#$#, która cyt."lubi gdy ktoś przez nią płacze". Wydaje im się, że jak mają stanowisko "kierownika" i zarabiają trochę więcej to są drudzy po Bogu, a tak naprawdę nadają się do(usunięte przez moderatora). Ludzie oczywiście się boją mówić, ale chyba wszystko ma swoje granice. Mam nadzieję, że ktoś kiedyś tam wpadnie z ukrytą kamerą, albo chociaż dyktafonem.

anonim 2

trzeba by było poruszyć także temat kierowniczki ze szwalni która nie jest nic lepsza od kierownika także uważa że jeżeli ma się władzę to można powiedzieć wszystko mowa o(usunięte przez moderatora) to co nieraz muszą wysłuchać dziewczyny gdy schodzi na dół ze źle zeszytą poduszką albo nie daj boże z całym kompletem to nawet szkoda przytaczać te słowa, leci tam wszystko od a do z nieraz sama leci do sklepu po alkohol dla kierownika (usunięte przez moderatora)od siedmiu boleści wiadomo kto z kim przystaje takim się staje

Jestem byłym pracownikiem tej firmy i zgadzam się z powyższymi komentarzami. Dziwię się,ze dyrekcja firmy na to nie reaguje i nie robi nic aby to zmienić.

Zostaw merytoryczną opinię o Burhens Meble - Kawle Dolne

• Jak się pracuje w Burhens Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Burhens Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Burhens Meble?

Burhens Meble