UW wydział Nauk Ekonomicznych

Opinie o UW wydział Nauk Ekonomicznych

Zaku

Słowa kojarzące się z UW wydział Nauk Ekonomicznych (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):rozwojowa Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako Dobre . Atmosfera i ludzie tam pracujący są Mili I Życzliwi . Od jakiej stawki można negocjować pensję? minimum 1300 zlotych Najbardziej podobało mi się w UW wydział Nauk Ekonomicznych:Godziny Pracy Najbardziej nie podobało mi się w UW wydział Nauk Ekonomicznych: Brak

Zostaw opinię o UW wydział Nauk Ekonomicznych - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie UW wydział Nauk Ekonomicznych