Opinie o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl w Łódź

Anna M

[usuniete przez moderatora], Nigdy nie napisałam nic o Tobie na tym forum, więc nie wiem dlaczego część Twojej odpowiedzi skierowana jest do mnie? Ale skoro już napisałeś to Ci odpiszę. Nigdy nie zapytałeś mnie o mój adres mailowy, dlatego nie otrzymałeś ode mnie odpowiedzi. To nie mnie powinno zależeć na wysłanym przez Ciebie raporcie tylko Tobie, bo to był Twój obowiązek, a nie mój. Odnośnie Twoich uwag, na temat ważności mojej pracy w firmie, nie będę się wypowiadała, bo nie chcę zniżać się do poziomu który reprezentujesz. Poza tym pisząc że tylko wklepuję cyferki do rubryk, pokazałeś jak mało wiesz na temat zakresu moich obowiązków w firmie. Nie życzę sobie żebyś wypowiadał się na mój temat, ponieważ nic o mnie nie wiesz, a wszystko co napisałeś odnośnie mojej osoby jest stekiem kłamstw. Pozdrawiam

Krzysztof J-ski

Cieszę się, że wywołałem aż taką dyskusję na tym forum, bo wcześniej o firmie było cicho, a uważam, że mówić o niej trzeba. Dziękuję szefom za pozdrowienia, ale ironia z waszej strony jest niepotrzebna. Rozumiem, że macie do mnie pretensje o delikatnie mówiąc niezbyt przychylne opinie. Ale takie jest moje odczucie i powinniście to uszanować. Tutaj wyraża się opinie o pracodawcy, a nie tylko pozytywne opinie o pracodawcy. W Waszej firmie nie podobało mi się wiele rzeczy, o których nie będę się powtarzał. Druga sprawa, nie wiem czy to wasze wypociny, mnie krytykujące się tu pojawiły, ale na nie odpowiem. Drogi anonimie, z paintballem sprawa wyglądała tak, że wiedziałem z kim mam jechać, ale to osoba później się wycofała i dlatego nie miałem jak dojechać z jednego końca miasta na drugi (a raczej do Kansas), więc nie pisz bredni, dobrze. Raporty (przypominam 6 DZIENNIE!!!), wysyłałem regularnie, bo jak się spóźniłem chociażby 5 minut dostawałem maila od szefa: Gdzie raport, [usuniete przez moderatora]??? Może i w pierwszym dniu nie znałem maila koleżanki od raportów, ale bzdurą jest, że o niego nie prosiłem. Prosiłem 3 razy, za 4 dałem sobie spokój. Koleżanka, zgadza się, siedziała obok, ale miała to w [usuniete przez moderatora], a to jej powinno zależeć na wysłanym raporcie, nie mnie. Poza tym nie chciałem jej przeszkadzać, bo jeszcze coś by źle wpisała i firmę szlag by trafił :)) Może zdarzyło się, że zamiast pod koniec pracy, wysłałem go następnego dnia rano, nie miało to znaczenia. Tak mi powiedziano. Teraz dowiaduję się, że chyba jednak miało No i może raz zdarzyło mi się zapomnieć wysłać raport, o której przyszedłem do pracy (to już 7). A skoro, uważasz ANONIMIE, że się nie chcę ujawnić, to się grubo mylisz. Specjalnie w pierwszym poście napisałem tyle szczegółów, żebyście wiedzieli kto do was pisze. Więc skoro wyjeżdżasz mi z takim zarzutem to się z łaski swojej sam ujawnij. [usuniete przez moderatora] (szczerze mówiąc [usuniete przez moderatora] to taka nie byłaś) owszem zdarzyła się historia z Pinem. Dostałem nowy telefon, zapomniałem Pinu, zdarza się. Ale PUK otrzymałem po 2 godzinach. I nie jest prawdą, że nic nie robiłem, tylko robiłem nową bazę danych. Jeżeli chodzi o zwolnienie to nie firma mnie zwolniła, tylko ja się zwolniłem z firmy na podstawie porozumienia stron. Tego ci szanowni szefowie zapomnieli już powiedzieć??? To niech ci przedstawią pismo o rozwiązaniu umowy lub świadectwo pracy. Więc nie bredź droga [usuniete przez moderatora], bo chyba od siedzenia przed kompem mózg ci się lasuje. A swoją drogą jak ci idzie siedzenie na (usunięte przez administratora) i wklepywanie cyferek do rubryk? Gratuluję, szczyt kariery zawodowej! Za jedno szefom jestem wdzięczny. Uświadomili mi, że zawodowo będę dążył do tego, żeby żaden głupek za mną nie stał i pytał mnie jakie sukcesy osiągnąłem w ciągu dnia. Największym moim sukcesem było rozwiązanie umowy o pracę z Go3.pl. Pozdrowienia dla wszystkich normalnych w firmie, np. dla [usuniete przez moderatora]

halo

Pisze odnosnie tych negatywnych komentarzy, prosze napisac jakies konkrety z co jest zle np. pracuje teraz w firmie gdzie jest zle zorganizowany jeden działów co ma duzy wplyw na moja prace.To jest konkret denerwuje mnie to wdluza to moj czas pracy. Prosze nie pisac ogolnikow bo ciezko zrozumiec co w tej firmie jest zlego.

staże

Witam, w sprawie stażu można napisać na maila [usuniete przez moderatora]. Zapraszamy także na staże w innych miastach. Jeśli osoba zgłaszająca się na staż posiada już pewien zasób umiejętności pozwalający jej na realizowanie prostych zadań istnieje możliwość stażu płatnego.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.
STAŻE

A czy ktoś wie czy w Katowicach można zrobić staż stanowisku programista? Studiuję na II rok UŚ, Informatyke - XHTML, CSS, PHP, MySql, Java Script, Smarty. Interesują mnie 2-3 miesiące ,czerwiec-wrzesień i potrzebuje papierek na uczelnie. Ktoś był może na stażu w Katowicach lub gdzie indziej? Czy staże są płatne?

K

Coremaster - 2010-04-26 15:41:11 Czy są na tym forum jacyś programiści? Jak wygląda praca, czy można liczyć na szkolenia i jak zarobki. Pracuję php, .net, sql, javascript, ajax, choć ostatnio bardziej ogólnie zarządzania projektami niż programowanie. 7 lat doświadczenia, m. in. w dużej agencji interaktywnej w warszawie, stanowisko senior project manager. Interesuje mnie praca w biurze Olsztynie. Po konkrety proszę pisać na maila. Przy ustalaniu wynagrodzenia wpływ ma dobrze zdany test, próbka kodu pisana na miejscu, bogate portfolio i ogólna znajomość tematu, w przypadku starszych programistów czy funkcji kierowniczych istotne jest także to czy jesteś komunikatywny i czy posiadasz umiejętność pracy w zespole czy pracy z klientem. Zapraszam na [usuniete przez moderatora]

Coremaster

Ok, czy ktoś mi odpowie i poda konkretną cyfrę? Co ze szkoleniami? Czy są jakieś bonusy typu opieka medyczna, pakiet sportowy itp?

marchlewka - 2010-04-26 15:57:16 obawiam się, że w olsztynie nie ma działu programistycznego - a przynajmniej nie było. Są dwa działy programistyczne- Łódź i Stalowa Wola. Łódź robi większe projekty - tak było jeszcze rok temu. Co do płac to jak pamiętam (2004-2006) jak tam pracowałem było dość przeciętnie, ale znajomi co tam zostali mówią, e teraz można liczyć na znacznie więcej - ale to też info sprzed roku. Panie Marchlewko - chyba się znamy :) a wiec Panie [usuniete przez moderatora] - co było w 2006 to nie dziś. A dziś możesz pan liczyć na stawkę nie gorszą niż w AMG czy Venti, więc pomyśli pan czy warto dalej pracować w tej firmie na A z 2 literkami na s w środku ;) pozdrowienia od 1403. Co do konkretów napisz na maila to pogadamy.

kol

Pisząc - stalowa robi większe projekty masz chyba na myśli projekty serwisów www, wszelkie bazodanowe, oprogramowanie mlm, a takze wewnętrzne oprogramowanie dla Go3 jest robione w Łodzi.

koordynacja STW

marchlewka - 2010-04-26 15:57:16 obawiam się, że w olsztynie nie ma działu programistycznego - a przynajmniej nie było. Są dwa działy programistyczne- Łódź i Stalowa Wola. Łódź robi większe projekty - tak było jeszcze rok temu. Co do płac to jak pamiętam (2004-2006) jak tam pracowałem było dość przeciętnie, ale znajomi co tam zostali mówią, e teraz można liczyć na znacznie więcej - ale to też info sprzed roku. To było dawno i nie prawda. Jak najbardziej Stalowa także robi duże projekty i tak zostanie choć Łódź chciałaby inaczej. Prawda jest taka, że Łódź od Stalowej różnie się specjalizacją a nie rozmiarem projektów. Stalowa to oprogramowanie dla firm na zamówienie- Łódź pracuje nad gotowymi produktami sprzedawanymi "taki jaki jest" (cms, sklep). Ponadto stalowa to też administracja Go3 i zarządzanie dziesiątkami mniejszych projektów - więc tak bardzo mym Stalowej nie umniejszał na miejscu kolegi marchewki czy tam innej marchlewki.

marchlewka

Coremaster

KZ

bywa trudno to znaleźc, mamy telefony od marca ale nie jest łatwo sie przyzwyczaić. Zeby np. zmianić język trzeba robić reset fabryczny, istrukcja tego nie podaje. Oszczędzanie ustawisz tak: ustawienia >> dzwiek i ekran >> podswietlenie >> wygaś urządzenie / wyłącz urządzenie - obie ustaw sobie na minute

htc hd2

ja mam nokię, ponoć w łodzi chłopaki wgrali sobie nowy soft i jest lepiej.

pawel

Widzę, że forum zaczeło być platformą do wymiany informacji. Może zamiast pisać głupoty ktos mi lepiej powie jak w htc hd2 wyłączyć co nieco żeby wytrzymywał dłużej nić 24 h.

dino

Jeśli chcę zostawić pozytywną wypowiedź na temat firmy to co od razu zostanę potraktowany z buta przez tych powyżej co się wypowiadają? Nie mam takiego prawa? Bzdura. Panowie dyskutujecie na tematy wogóle nie istotne. Wy mówicie, że jest do bani a ja mówię wręcz przeciwnie. Wielu jest takich którzy mnie poprą. Przyjdź i sprawdź. Najśmieszniejsze jest czepianie się jedynego wieżowca na Piotrkowskiej w centrum miasta, gdzie pracownicy pracują na 14 piętrze. Co ty chcesz człowieku więcej? Nawet jeśli by tu były marmury to i tak nic by Ci to nie pomogło.

kolega z pracy

(usunięte przez moderatora) ma teraz na głowie sklep dla naszego wymagającego klienta. Tak więc nie będzie spała ani jadła dokąd go nie opanuje. Takie u nas są zasady. A poza tym jest w takim stresie, że i tak nie potrzebuje jeść ani spać :)

Napiszcie coś na (usunięte przez moderatora), proszę niech wszyscy wiedzą, że (usunięte przez moderatora) to wzorowy pracownik

Lew Parkietu

Proponuję MC DONALD-a bo tam kosmetyki są lepszej jakości, panienki fajnie kręcą MC Flary, wszyscy sa po studiach, kierownik ma doktorat do robienia wieśmaków a przede wszystkim ta firma kosmetyczna nie oszukuje. daje wypłaty w naturze a i po co kiedy kiedy kiełbasa jak i boczek jest naprawdę dobrze uwędzony. Optuje za wejściem planu 5 letniego i wybraniem prezydenta na skalę między galaktyczną. Wasz przełor Kanclerz e - łku Gazda Gwiazda PS pozdro dla o hajj

a kogo teraz mamy obsmarowywać? bo już się pogubiłem a jesli ORIFLAME to dlaczego akurat ich?

Zostaw merytoryczną opinię o Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl - Łódź

Ogólnopolski Serwis Internetowy Go3.pl
2.7/5 Na podstawie 62 ocen.
  • Piotrkowska 270
    90-361 Łódź
  • NIP: 7252038158 KRS: 0000378055

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042