BWS EXPO

Opinie o BWS EXPO

Zuza

Witam. Widziałam ogłoszenie na asystentkę prezesa/sekretarkę. Czy ktoś może coś powiedzieć o tym stanowisku? Jakie faktyczne wymagania, płaca i czy warto.

kot

Temat rzeka . Zarabiasz tyle na ile się zgodzisz i ile są warte twoje umiejętności. Zarobki w PL firmach: Przygotowanie 8-25 zł za godzine . Wyjazdy pl 8-35 zł za godzine + hotele oraz transport kierowanie ? wyjazdy zagraniczne 200- 400 zł za 12 h pracy +hotele + transport przestoje od 100 do 165 zł eksploatacja od 100 do 400 zł przejazdy od 0- 165 zł śniadania zależnie od firmy Kłamstwa przy zatrudnianiu szybko wychodzą znajomość języka ,systemu, i umiejętności da się szybko zweryfikować. I może czas przestać narzekać na zarobki i podnieść swoje kwalifikacje,umiejętnośći jezykowe, zrobić prawko ,zakupić narzędzia , jeżeli się czujesz na siłach założyć grupę montażową bądz milion innych rzeczy które sprawią iż będziesz doceniony również finansowo. Niestety zauważam iz modne jest wymagane od pracodawcy większej kasy nie dająć nic w zamian. Ostatni 2 – 3 przypadki -' jakbym miał wkrętarkę to bym własne stoiska budował' (bez komentarza ) efekt :wizyta policji w hotelu ,niezdolność do pracy (obciążony kosztami pokoju hotelowego) ocena pracy 3+ (szybkie ruchy ale większość trzeba poprawiać robić od nowa) oskarżenia o próbę oszustwa. (to nie pracodawca zabiera waszej rodzinie chleb a wy sami wydająć kase na wódkę /narkotyki itp.) - wymagania 600 zł dziennie 'stawiam stoiska od podstaw ang perfekt itp” efekt problem z podstawowymi zwrotami po angielsku, problem z policzeniem odległości półek , duszenie współpracownika:) zakres pracy podawanie narzedzi oraz materiałów innym oraz rozmowy telefoniczne w ważnych sprawach. - „kleje grafiki 3 lata” pierwszy wyjazd płaca 250 zł z rozsezeniem do 300-350 zł w razie zaangarzowania itp. dziennie efekt logo na foli o wymiarze 300mm na 500mm podłoże lada lakierowana czas wykonania 5 h 3 h wieczorem i 2 h rano. Wyposażenie grafika : 0 {brak rakli, nożyka miarki}. Wstyd mi za takich pracowników targowych. Przynosicie wstyd narodowi polskiemu pokazując swoje buractwo , brak wychowania i kultury poza granicami naszego kraju. Alkoholikom, chamom , patolom i burakom za granica mówimy nie.

kot

gratka

dajcie znać czy ktoś z was pracował może na stanowisku kosztorysanta stoisk targowych. znalazłem ogłoszenie na to stanowisko i jestem zainteresowany. wymagają wykształcenia budowlanego i doświadczenia, co do języka to jakieś podstawy tylko. proszę o informacje jaką umowę dają na tym stanowisku i jakie jest wynagrodzenie.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie BWS EXPO? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konstruktor / Technolog wydawały Ci się najkorzystniejsze?
bebe

M...... z twoją ortografią kiepsko, ale czego można się spodziewać ? Tylko idiota upublicznia swój numer telefonu. Napisałem mogę skontaktować mailowo z innymi.

A,może,te,wszystkie opisy odnośnie,wózków widłowych pisze,jedna,i ta,sama,osoba?? A,może,jedynie,zgadzać się,to że,już na,płacy nie pracuje...... dlaczego nikt z was obficie,opisujących prace tu lub ciągle narzekajacych na nią,nie odwarzycie,się,podać tu swoich prawdziwych danych teelefonu kontaktu każdy jest anonimowy to jest mądry.... Żal,mi was. To wszystko opisujące 3ostatnie,posty to tylko,nabijanie wody na,młyn..

zefir

Ja również nie dawno pracowalem na stanowisku operatora wózka widlowego w tej firmie i miła atmosfera itd.???? Człowieku gdzieś ty wczesniej robił???(usunięte przez administratora)Procz płacy na czas to nie ma nic co kojarzy mi się z czymś miłym. Niestety :(

adept

Co masz na myśli? Bo zastanawiam się czy startować do pracy w tej firmie.

trig

O dziale obsługi klienta to niestety nic nie wiem @Nikita, ale wiem co nieco o pracy operatora wózka widłowego, wiec mogę się podzielić, może komuś to coś pomoże. Praca jest stała, w dobrej atmosferze, ludzie są dla siebie mili. BWS expo wypłaca wypłaty na czas, nie kojarzę bym dostał pieniądze jakoś po czasie.

Nikita

Jak wygląda dział obsługi klienta- atmosfera, zarobki?

muzyk
@Nikita

Wszedłem a ni "weszłem"

jajca

a po cholere wylewacie tyle złości jak sie komus nie podoba to droga wolna weszłem z ciekawości żeby sprawdzić zarobki ale widze że w polsce to są jaja a mi sie wydawało że trochę mało dostaje, no to już lepiej pozostanę przy moim cechu tak na marginesie warunki podobne od godz 8 do 20 w tym 1,45 przerw na obiad i kawe, jak potrzeba to i nadgodziny stawka za dzień na ręke 200E

etam

jak widzisz mate,pora i dzień nie mają znaczenia.odszedłem sam z działu,(montaż jeśli można to tak nazwać).odszedłem poniewaz znalazłem taką samą pracę,za lepszą pensję,godziny te same,mniejszy stres,a wszystko poukładane.są te (usunięte przez administratora) wśród pracowników ale robić swoje i jest ok.a sposób na lepsze zarobki?,mniejszy zysk panowie pracodawcy,i będzie dobrze.bo to że dajecie pracę,to nie wszystko.jak by nie patrzeć to my jesteśmy napędem tego wszystkiego. a propo , brzmisz prawie jak włodzimierz...pozdro

etam

a jak p. słomiński zareagował na płacę minimalną w niemczech???robi coś w tym kierunku?czy ktoś wie jakie poczynił kroki,żeby za kilka miesięcy firma się nie rozpadła...?

mate
@etam

A Ty "etam" coś taki ciekawy? Mnie ciekawi z jakiego działu cię wylali, lub sam odszedłeś bo byłeś za słaby Bolek.Sądząc po twoich wpisach tutaj, mało wiesz i za bardzo rozgarnięty to ty nie jesteś. Sądząc po godzinach, o których zamieszczałeś te wpisy to prawdopodobnie siedzisz w necie zamiast pracować.Tacy najwięcej krzyczą i chcieliby za nieróbstwo mieć płacone.

etam

magazyn,powiadasz.teren zdobyty po trupach.mnóstwo ofiar.jak i na meblowym i na aluminium.jeśli chodzi o meblowy to nie mam na myśli ludzi tam pracujących tylko zarząd magazynu i jego prezeskę panią Z ,która poszła teraz mieszać w biurze (bliżej drzwi prezesa....)

man
@etam

a elektryczny ?

man

A jakie macie opinie o pracy na magazynie ?

Artur

Umieć wszędzie coś trzeba.Jeśli nie będziesz chlał, spał pod stołem a uczciwie pracował to nie jest to zła firma. Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Jeśli do tego jeszcze będziesz myślał przy tym co robisz to możesz zostać na dłużej. Większość negatywnych tutaj wpisów jest autorstwa nieudaczników, którzy odeszli za picie, partactwo, nieróbstwo, albo głupotę itp.Sporo z nich żałuje że odeszło, z powrotem firma jednak ich nie chce, więc uzewnętrzniają się na tym forum.Doskonale nie jest nigdzie.Wielu z tej firmy odchodzi a już po miesiącu wraca po kolanach. Firma jest wypłacalna, pieniądze na czas. Proponuję spróbować a nie czytać te bzdury wyssane z palca.

luk

Którym magazynie? Aluminium czy meblowym? W obu praca nie jest lekka, w 1 nadźwigasz się skrzynek z aluminium w 2 mebli.Pracę zazwyczaj kończą ostatni - jako ostatni ładują. Ekipy szykować się przychodzą tak jak im pasuje, jedni rano inni późnym popołudniem - magazyn musi być dla nich otwarty.Pracy dużo, nie trudno o pomyłkę, która może być kosztowna dla firmy. Zapomnisz wysłać czegoś do Niemiec - transport kosztuje.

stefan

nie narzekajcie juz w porownaniu do niektorych firm ktore w (usunięte przez administratora) leca z kasa tu nie ma problemow kto pracuje i nie chleje nie ma na co narzekac

Były polski Stolarz

Jak czytam to wszystko, to widzę że założenie dla Wlodka tego forum kilka lat temu było dobrym pomysłem ;-) Współpraca w tej firmie była ostatnią moją w Polsce ! (usunięte przez administratora) W UK jest obecnie prawie 700 000 Polaków , w Niemczech ponad 500 000 , w sumie około 2 000 000 Polaków na emigracji (jeśli zawierzyc oficjalnym informacją). Czy ktoś pracował z Polamiem , który wrócił z emigracji np: UK ? Ja nigdy z takimi nie pracowałem w Polsce. Teraz już wiem dlaczego. Wy wiecie ?

monter

Nie pracowalem jeszcze w firmie BWS ale wiem jakie sa realia w tej branzy. W azdej fifmie targowej pracuje sie caly sezon po 5 dni w tyg po 12 godzin plus czesto soboty np 10. Uroki targow. Albo ktos sie na to goxzi albo nie. Wiedzcie lub nie ale praca na zabudowie moze byc gorsza i skutkowac praca nawet do 20 i wiecej godzin. Zastanawia mnie tylko jak firma BWS placi za prace n wadsztacie oraz na ile trzymane jest tam tepo pracy?

coca cola

Jak wygladaja zarobki u montera stoisk?chce sie przyjac ale nie wiem czy warto... i sprawy z umowami itp? kolejny co zatrudnia na najnizsza krajowa? prosze o odp

fox

cala ekipa naprawde spoko, bardzo mi pomogli, mowie z magazynu przy biurze bo drugich nie poznalem...jedynie co szwankuje to logistyka...jakby to wszystko mialo rece i nogi to praca byla by spokojniejsza i nikt nie musialby robic tylu nadgodzin a efekt ten sam a moze lepszy...wszyscy zadowoleni...tak trudno to wszystko ogarnac?

Zostaw merytoryczną opinię o BWS EXPO - Suchy Las k. Poznania

• Jak się pracuje w BWS EXPO?

Zobacz opinie na temat firmy BWS EXPO tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 76.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BWS EXPO?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 66, z czego 57 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BWS EXPO