kinia

Wrocław

Opinie o kinia

G&G

Kinia Eventy&Catering to wspaniała firma,współpraca z właścicielką to czysta przyjemność i bardzo dużo śmiechu, szczerego:) Naprawdę Pani [usunięte przez moderatora] potrafi swoim śmiechem rozweselić najgorszy dzień, wszyscy klienci lgną do niej i co WAŻNE: NIGDY NIE SPRZEDAJE STARYCH,ŚMIERDZĄCYCH RZECZY co robią nagminnie inne firmy!! Zawsze jak coś miało zostać i się zepsuć to dostawaliśmy to do domu,aby się nie zmarnowało, czyli nie musieliśmy brać udziału w podtruwaniu ludzi:) P O L E C A M !!!!

Zostaw opinię o kinia - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kinia