TwojRobot

Poznań

Opinie o TwojRobot

piksel

fajna sprawa :) prowadzą zajęcia dla dzieciaków z robotyki, dla mnie mega. Mało takich miejsc, nie tylko w Poznaniu, ale w całej Polsce. Chętnie wyślę tam swoje dziecko

Wiktor 987

Jak ktoś lubi jak wiele się dzieje to będzie zadowolony, to nie jest praca dla osób stojących w kącie bo na zajęciach trzeba zorganizować konkursy, czasem są wyjazdy do innych miast na eventy i tam prowadzimy pokazy na scenie wiec jak ktoś czuje taki klimat to myślę, że mu się spodoba, ja lubię wiec mi taka praca odpowiada. Na początku też myślałem, że nie nadaję się do pracy przed większą publicznością, ale tremę można pokonać właśnie dzięki takim akcjom w centrach handlowych gdzie robimy w weekendy zajęcia, ale to też każdy czuje w kościach czy to dla niego czy nie. No i trzeba mieć prawo jazdy i dobrze czuć sie za kółkiem bo jak jeździmy na eventy do innych miast to trzeba przewieść sprzęt czasem też wiekszymi autami, ale wszystko do opanowania, jak się chce. U nas są tylko osoby którym się chce, jak sie komuś nie chce pracować to nie jest to miejsce dla niego bo nie da sie iść do dzieci stać i nic nie robić tylko biegasz organizujesz konkurs, tłumaczysz program, pomagasz budować konstrukcje itd. Wiec jak ktoś myśli, że usiądzie na zajęciach jak nauczyciel z książką i nic nie będzie robił to to nie przejdzie, bo dzieci są zbyt absorbujące i zawsze coś chcą jak nie mają kłopotu że nie wiedzą jak coś zrobić to przyniosą ci naklejkę i będą o niej mówić wiec zawsze wymagają uwagi i zawsze coś chcą, mówią itd. a ty zawsze tego słuchasz, pomagasz, rozwiązujesz probelmy, uspokajasz, motywujesz jak im sie nie che żeby jednak zbudowały. Generalnie pracę instruktora można porównać do pracy nauczyciela. kAŻDY był w szkole to wie na czym to polega.

Rita 76

Ja akurat chciałam pracę jako instruktor na czas studiów,bo spoko dało się pogodzić to z grafikiem co było dla mnie ważne. Spoko pracowało się z dziećmi, ale chciałam pracować w zawodzie wiec po studiach szukałam innej pracy. Ale nadal mamy kontakt i czasami jakieś rzeczy jeszcze dla nich robię jak się odzywają to korzystam.

Rita 76

Spoko naprawdę, dobrze się tam czułam. Pozdrawiam starych kolegów, fajne czasy były z wami.

Paweł 34

Byłem instruktorem na zajęciach i bardzo sobie chwalę tę prace. Jest sporo wyjazdów, ale ja to lubię.Mają sporo oddziałów wiec w wakacje można popracować w innym miejscu.Praca dla ludzi lubiących dzieciaki i klocki i dużo młodych osób jest w zespole. Generalnie fajne doświadczenie do cv.

Robert83

Było ok, jak ktoś lubi pracę z dziećmi to będzie zadowolony.

Kornelex 672

Dobrego miałem szefa, rzeczy które robiłem były proste,ale jak ktoś chciał to zawsze mógł coś zaproponować żeby coś wdrożyć fajnego. Ogólnie otwarci ludzie i bardzo wesoło i wiele się dzieje, nie ma tam czegoś takiego jak nuda. Mam sympatyczne wspomnienia.

Kasia

Fajna atmosfera, mili ludzie

Zostaw opinię o TwojRobot - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TwojRobot