counter
2 85 31 5 1
Roman Nowy wpis

Niestety akwizycja

ewa Nowy wpis

Nie wiem czy poszukuja, moze teraz beda bo zaczyna sie sezon, jak dadza ciekawe i atrakcyjne oferty wycieczek, wczasow i podrozy to pewnie jakies rece do pracy sie przydadza do obsugi klientow, wlasnie tez czekam na jakie cenowe obnizki urlopu do jakis cieplych krajow

heras Nowy wpis

A jeśli chodzi o rozmowę to jak to wygląda u nich zazwyczaj, z iloma osobami przyjdzie mi ewentualnie rozmawiać? wiecie, że niezwykle ważnym jest zaprezentowanie się w taki sposób, żeby natychmiast po rozmowie przesłuchujący nabrał pewności, że jesteśmy najlepszym kandydatem do pracy i dlatego proszę o te info.

szykuś Nowy wpis

nie wiem na jakiej zasadzie chciałbyś być @paweł8541 zatrudniony w Eurotopie. Chociaż widzę , że Twój wpis jest sprzed jakiegoś czasu więc pewnie Cię to już nie interesuje , ale praca tutaj polega rzeczywiście na czymś w rodzaju akwizycji, bo na sprzedaży towarów w systemie d2d, czyli drzwi do drzwi.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

xxx

Uwaga! Firma otworzyła nowy oddział w Warszawie pod nazwą RHINO F.H. widocznie w Łodzi już za dużo ludzi się na nich poznało .. (usunięte przez administratora)

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

tydzien temu skonczylam tam prace. nikomu nie polecam. łazisz po ulicy z wykuta perzentacja i gadasz ludziom, ze akcja jest sponsorowana i koszt produkcji pierwszego flakonu symboliczne 69, a ten drugi calkowicie za darmo wczesniej mowiac, ze jest to francuzka firma i za dwa tyg w rossmanie beda te flakony za 119 a dzis 60 i drugi za darmo. ODRADZAM. [usunięte przez moderatora]!

były pracownik

Ustalmy jedno: Jest to w 100% nieskalana czymkolwiek innym akwizycja ;] Po prostu definicja akwizycji. Nie rozumiem oburzenia pracowników. No chyba przepraszam bardzo nie jesteście przedstawicielami handlowymi, tylko akwizytorami. I nie mówie tego złosliwie, bo sam pracowałem w tej firmie. Moj poprzedni post jest 2 posty wyzej. Po prostu nie ma co się oszukiwać. :P

Nowy Pocisk

Ta praca bardzo fajnie uczy PEWNOŚCI siebie :) Co prawda jest to pochodna akwizycji ale szukają młodych ludzi którzy chcą zarobić na prawdę godziwe pieniądze. W zasadzie nie osiągalne dla innych bez doświadczenia :) Pozdrowienia dla ekipy. [usunięte przez moderatora]!

Stefan

Firma w której można się nauczyć sprzedaży. I Ci co mówią że to naciągacze a akwizycja to zła praca to znaczy ze nie mają jaj. To praca dla ludzi którzy mają mocny charakter, mają marzenia, wierzą w nie i chcą dużo zarabiać :)

asia

W tej firmie można dużo zarobić , wystarczy być kumatym. Uważacie ,że pieniądze same do was przyjdą...Pracowałam u nich w wakacje i szczerze polecam ta firmę.Fantastyczne osoby tam pracują .Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora]

Wojtas

Co wy tu wypisujecie ja pracuje już 2 mce i nic, co tu piszecie tzn jakieś oszustwa coś nigdy w mojej karierze nie miały miejsca!!! Ani razu nie zdarzyło mi sie okłamać jakiegoś klienta i pracuje również z innymi konsultantami i oni też są zaskoczenie ! Ktoś tu chyba właśnie nie dał rady i się mści. Pozdrawiam

naiwny

dobrze, że są takie fora, dziś do nich dzwoniłem bo znalazłem ogłoszenie w gratce i kazali mi przesłać CV, ale po przeczytaniu tych postów na pewno tego nie zrobię

LU

BZDURA Znowu rekrutują!!

Jak zamknięta jak dziś ja się nabrałem i zadzwoniłem kazali przesłać CV. No to jak to z nimi jest nadal werbują pracowników.

Lobo

W każdej firmie znajdzie się osoba uprzywilejowana (Ilona) ale to nie zmienia opinii o firmie. Ciekawe że łódzkim gazetom nie zależy na reputacji tylko na kasie i zamieszczają ogłoszenia takiej firmy. A wystarczy odrobina zdrowego rozsądku aby stwierdzić że niewielka firma nie może prowadzić ciągłego naboru (przez wiele lat) na stanowiska biurowe czy magazynowe.

Ilona

Myślałam, że Polska to wolny kraj i mogę wyrazić swoją opinię ale cóż, pomyliłam się. Ciekawi mnie to, dlaczego usunięto mój post? Chyba nie dlatego, że mam odmienne zdanie od reszty ludzi? czy to, że ktoś się zraził co do Eurotopu daje komuś prawo do usuwania wypowiedzi innej osoby, która ma odmienne zdanie? Nie wyprali mi mózgu ani nie dostałam zaproszenia od żadnej sekty. Po prostu wyraziłam swoją POZYTYWNĄ opinię na temat tej firmy. To, że wszyscy wieszają psy na tej firmie nie znaczy, że ja też muszę. Nie muszę. Ja nie jeździłam w teren, pracowałam w sekretariacie więc nie mam porównania ale mimo wszystko też bym mogła ponarzekać ale po co? Nie mam zamiaru flugać na tą firmę. Mam wiele pozytywnych wspomnień związanych z pracą w tej firmie i tak zostanie. Nieważne, czy ktoś usunie mój post i nawymyśla mi od członkini sekty z wypranym mózgiem. Pozdrawiam

noname

bylam dzisiaj z siostra zobaczyc jak to wyglada w praktyce. wszystko bylo ok poki moj trener nie powiedzial jak jest i ile w tym co mowia jest prawdy. mowia ludziom ze ktos juz ich tam informowal o modernizacji calego osiedla (niby tydzien temu albo dwa) a oni teraz chodza i sie upewniaja, ludzie mowia ze nic nie wiedza wiec, ten im sie pakuje do chalupy w celu wyjasnienia i naciagniecia ... pytaja sie ludzi czy ktos u nich byl, oni mowia ze nie a on otwiera swa magiczna teczke i z pustej kartki wyczytuje ze jego kolezanka byla tydzien temu pod tym adresem, nawet podajac godzine... a najlepsze jest to ze niby na mozna sie strac na stanowisko magazyniera. tzw szefowa mowi ze kto chce do magazynu niech polozy ankiete po lewej stronie a do "biura" po prawej, no i ci co polozyli po lewej z nadzieja ze oddzwonia do nich, telefonu sie nie doczekaja, bo takie stanowisko w ogole nie istnieje!!! a niby biuro to czysta AKWIZYCJA!!!

gość

hehehehe:):) chetnie umówie sie na kawe z osobami które pracowały w tej firmie.zainteresowanych proszę o kontakt ostry1713@gmail.com

Nie wiem czy niszczy małżeństwa,ale wiem że osłabia związki.Odkąd dziewczyna tam pracuje(12 godzin na dzień łazi z Cyfrą po wioskach gdzie nie ma zasięgu),w ogóle nie ma dla mnie czasu."Podziękowania" dla Eurotopu.

I nauczyłeś się też jak bezczelnie podpuszczać ludzi,walić im ściemy a potem nie czuć wyrzutów sumienia po każdym dniu tej "pracy" czyż nie?

Zostaw merytoryczną opinię o Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop - Łódź

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Krzysztof Andruszkiewicz Eurotop
2/5 Na podstawie 85 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Grodzieńska 4/8 lok. 52