Exbud Skanska S.A. Kielce
3 25 16 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 1 dzień.

Na jakie benefity można liczyć w Exbud Skanska S.A. Kielce?

adrenalina
Nazwa działu: Produkcja

mój mąż przez 9 lat pracował dla Exbud skanska s,a w kielcach ale od roku jest im nie potrzebny bo jak sie nie ma pleców to do pracy na wydelegwanie w Niemczech w fabrykach czeba mieć układy u kierowników

Tak2Nie1
Gremlin
@adrenalina

Serio???!!????

Checiny Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja
@adrenalina

Ty to zapytaj co twoj maz zrobil w niemczech ze go wywalili !!! Firma exbud nie toleruje alkoholu w firmie !!!! (usunięte przez administratora)

Tak1Nie1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 138 dni.

Czy Exbud Skanska S.A. Kielce ma ściśle ustalone godziny pracy?

Heniek Nowy wpis

Dla tych, którzy nie boją się pracy to dobra firma i warto tu pracować!!

TakNie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Elisabethen

Witam, mój mąż pracuje w Exbud Skanska już bardzo długo, zdecydowanie za długo. Nie mam pojęcia jak w ogóle można tam pracować i normalnie funkcjonować. Pomijam tu kwestię zarobków, jednak chciałabym dodać na marginesie, że wypłaty skromne bo stawka skromna. Nie należy do rodziny i układów jak to jest powyżej przedstawione więc jak może być. Przyjeżdża młody i dostaje więcej na początku niż stary solidny pracownik z wieloletnim stażem. Trzeba jeszcze do tego pić alkohol wiadrami bo jeśli nie to zostajesz wyrzucony po za nawias. Ja głównie chciałabym skupić się na warunkach mieszkaniowych, które są okropne! (usunięte przez administratora) i brud! Miałam okazję zobaczyć to na własne oczy. Czegoś takiego nigdy nie widziałam. Kołdry i poduszki mają w lepszym stanie ludzie bezdomni. Wszystko stare oblepione brudem i śmierdzące. W takich warunkach żyją Polacy w Herdorf w okolicy Siegen. Ludzie, którzy za to odpowiadają powinni się wstydzić. Tak szanuje Polak Polaka, a Niemcy się z nas śmieją. Żaden Niemiec nie mieszkałby w tak skandalicznych warunkach. Dodam jeszcze, że internet w tej firmie to luksus. Powinniście się panowie prezesi i dyrektorzy wstydzić!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak16Nie

exbudowiec

Czytam te opinie i jestem trochę wkur......Pracuje w Exbudzie jako zbrojarz już ponad 10 lat i jakoś nie mam na co narzekać.Wiadomo wszędzie trzeba pracować, ale chociaż tu nie muszę codziennie podpisywać 8 godz. po przepracowaniu 10-11 godz. Za 10 godzin dzienne mam 1700e bez sobót. Jak wejdą ze dwie soboty to mam 1800e chyba ,że kierownik zadecyduje o sobocie do odbioru-bo i tak się zdarza, ale chociaż nie pracuje się w soboty za darmo jak u poniektórych. To co wypisuje @daleko od skanska już dawno nie ma miejsca, jest zwrot podatku i nie trzeba płacić żadnych składek.@kolejorz - sfustrowany pseudokibic Lecha Poznań, wyrzucili go za ćpanie i nie wracanie na czas z urlopów na hali nie potrafił nic więcej zrobić jak proste ściany a teraz wylewa gorzkie żale w internecie . Jakby było tak źle w Exbudzie to by odszedł sam i się cieszył ,że już nie musi pracować w tym jak to nazywa obozowisku a tym czasem jest mu żal ,że stracił dobrą robotę i próbuje się odegrać. Wiadomo parę rzeczy mogło by być lepiej bo nigdzie nie jest idealnie ale byłem na kilku innych kontraktach i powiem wam ,że naprawdę może być gorzej. Podsumowywując : pracujesz jak należy, potrafisz coś zrobić, nie stwarzasz problemów - pracujesz i zarabiasz. Nie chce ci się pracować, pijesz, ćpasz, popadasz w konflikty jesteś zwalniany. Pozdrowienia dla starej załogi.

Tak11Nie5

były22
@exbudowiec

bzdury piszesz kolego...

Tak8Nie

Byly

Dzieki Bogu koniec meki. To co obiecuja na rozmowie to fikcja. W realu 7 e na reke. Nawet jak by sie chcialo godzinami nadrobic to mozna zapomniec. Nawet wody nie kupuja na budowe. Ogolnie brak ludzi na werku nikt tu nie chce przyjechac no bo kto bedzie w tych czasach pracowal w delegacji za 1500 e i to przy dobrych wiatrach. Brak butow czy spodni w odpowiednim rozmiarze to standard, czeka sie na spodnie po 3 miesiace jak by z chin szly. Jak tak dalej tam bedzie to zostana sami dziadkowie i i ktorzy lubia zagladac do kieliszka bo na to przyzwolenie jest. Ja poszedlem do konkurencji i jestem zadowolony. Kasa sie zgadza wszystko jak powinno byc. Ta firme omijajcie z daleka.

Tak12Nie

Czy ktoś może opisać, jak aktualnie prezentuje się pracodawca na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Kielce-delegowany do pracy w niemczech..

Tak24Nie

ww

werki

Tak1Nie

pupcio

złodzieje, szczególnie pan kierownik Lis okrada pracowników zpieniędzy

Tak7Nie

pupcio

okradają pracowników z ciężko zarobionych pieniędzy, tam jest Radomsko i reszta świata, wszyscy mądrzy uciekają od nich zostają tylko głąby z Radomska, ktorzy nie znają innej normalnej pracy,kierownik Lis z Radomska oszukuje i okrada pracownków z pieniędzy to bardzo cenny pracownik dla firmy, zakład nie przestrzega zaszd BHP spawacze pracują na wysokości powyżej 5 metrów baz zabezpieczeń, przestrzegam wszystkich przed pracą w tej firmie!!!

Tak7Nie

Bolek

Skanska Kielce to uklady ukladziki,pracuje porzewaznie sama rodzina a jak trafi sie OBCY spoza grona swoich, pracuje za mozliwie najnizsze place.Dużo by mozna o tej firmie pisać i o ich ukladach.NIE POLECAM NAWET WROGOWI!

Tak13Nie

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Tak3Nie

Zostaw opinię o Exbud Skanska S.A. Kielce - Kielce

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie