Opinie o Exbud Skanska S.A. Kielce w Kielce

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Exbud Skanska S.A. Kielce. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Exbud Skanska S.A. Kielce o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Exbud Skanska S.A. Kielce w Kielce

Pani Nowy wpis

hej, chłopak już pracował jako betoniarz ale u nas w kraju. tak patrzyłam po firmach zagranicznych i dowiedziałam się, że na Mühlhausen jest na takie stanowisko oferta. O tym stanowisku chyba jeszcze nikt nie pisał? Dacie znać jakie są standardy pracy i ile kasy można przywieźć?

kandydat do UR Nowy wpis

Przereklamowana firma.Typowo rasistowskie podejscie w wyborze ofert kandydatów do pracy(wiek,itd.) Oferują premię za "zwerbowanie" pracownika. Kolejna fikcja... Ciagle odswieżają ogloszenia.Powód ,to co oferują nijak się ma do rzeczywistosci.

Widzieliście te ofertę dla montera / spawacza, którą wczoraj dodali? Da w niej podane widełki od 12 do 15 tysięcy. Zastanawiam się czy te 3 tysiące różnicy to właśnie te nadgodziny z opisu? je zawsze można robić? Polecacie teraz się wybrać?

Jakie są mocne strony pracodawcy Exbud Skanska S.A. Kielce?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Exbud Skanska S.A. Kielce? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Kielce
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Kielce
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Kielce
Caldo-Wentylacja Sp. z o.o.

Witam mam ofertę pracy do Niemiec do firmy która produkuje prefabrykaty betonowe w Bawarii może ktoś coś napisze o warunkach mieszkaniowych, atmosferze w, pracy i zarobkach.

Widzę ze nowy rok już się zaczął i nikt w zasadzie nie ustosunkował się do tamtej opinii, w której padło stwierdzenie, że w firmie zarabia się grosze. Jak rozumieć te wysokości? Teraz od nowego roku w ogóle zaszły albo maja dopiero zajść jakieś konkretne zmiany? na stronie maja teraz ofertę dla montera na prace manualne. Jest ktoś teraz a wyjeździe i opowie mi o pracy?

Maniek

Co tu mówić trzeba mówić prawdę. Skanska wyzyskuje ludzi jak może kontrakty zagraniczne robisz w soboty i niedziele firma bierze duże pieniądze za pracę w niedzile bo to jest 150% soboty 50 % a święta 150% a ty prosty pracownik robisz za grosE bo te pieniądze ci się należą. Bada (usunięte przez administratora) i tyle . Podatki zabierali ludzia tylko umer konta widnial na Twoje nazwisko .

Rysiu

Nie wiem generalnie jak z tym poruszonym tematem papieru ale jaką macie ocenę z pracy jako spawacz? Mam na myśli lokalizację na Kielce, jest taka oferta na stronie ale bez żadnych szczegółów. nie wypisano co jest oferowane i za jaki zakres obowiązków, opisze go ktoś? i jakie są teraz średnie widełki płacowe?

Prawdziwy

Są 3 zmiany 6-14 14-22 22-06 ale brak nadliczbowej i słaba stawka a biuro obiecuje bzdury aby złapać kolejnych napalencow do pracy

byly Exbudowiec
@Prawdziwy

I naljlepiej oderwanych od "pługa" narwańców

Neutralny narazie
@Prawdziwy

Jestem na innym kontrakcie jak Ty , ale nic sie nie zmienia. Nadliczbowych ani nocnych nie placa. A ludzie kradna papier toaletowy z pracy bo kierownik nie kupuje chemi. Ciekawe co robi z pieniedzmi na ten cel. Pozdrawiam

Ewelina

Czy podczas rekrutacji firma sprawdza posiadane doświadczenie? W ogłoszeniu wymagają minimum 2 lata. A to jest weryfikowane przez rekrutera, jakoś sprawdzają umiejętności? Piszę o stanowisku Zbrojarza, bo gdzieś wpadłam na dawne ogłoszenie na to stanowisko

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Exbud Skanska S.A. Kielce?

byly Exbudowiec

dlugo ja dostalem po 6 latach

Prawdziwy

Wiele osób pyta o warunki na kontrakcie więc merytorycznie (usunięte przez administratora) na każdym kroku,nie ma diet i żadnych dodatków no może za pracę w nocy bo pracuję się na 3 zmiany.do tego sam płacisz za dojazd i drogę do pracy.a w pracy normy i brak wszystkiego nawet rękawice każą prac bo nie ma

Lspu
@Prawdziwy

Prawda całkowita ,nie polecam nikomu,warunki mieszkaniowe to jakieś bunkry,żenada

Stefan
@Lspu

Mieszkaliście w piwnicy?

Spawacz

Najpierw niech Exbud Skanska odda podatek pracownikom za pracę w Niemczech który nienależnie sobie przywłaszczyła rekrutował mnie Roman Skrzek z chęcią naplułbym mu w twarz przekażcie mu to bo dalej tam przyspawał się do fotela i rekrutuje naiwnych za 10 euro...dziwię się że prokuratura się jeszcze za wasze przekręty podatkowe w Niemczech nie wzięła z chęcią spotkałbym się z wami w sądzie banda wyzyskiwaczy i oszustów,rozmowę ze Skrzekiem gdzie przyznał co robiła Skanska z podatkiem pracowników mam nagraną pokarze w prokuraturze

Witam mam ofertę pracy w niemczech jako prostowacz jakie warunki co z płacą i jaka damosfera

Dominik

@Prawdziwy podasz godziny zmian ?

Bintas

Mam ofertę pracy w ezbudzie Kielce jakieś opinie czy warto tam pracować

Checiny

Praca jest byla i bedzie w skanska ale pani pisze ze 9 lat maz pracowal tak ?? Skonczylo sie picie w skanska za alkohol wyjebany zostajesz ja pracuje w skanska 20lat i byly dobre i zle momenty jak w kazdej pracy. Ja dorobilem sie domu dzieki tej firmie !

Stan 51

Pracowałem w Exbud KIelce na exporcie w byłym NRD i RFN od 1988 do 2004 z małymi przerwami. Z pracy byłem zadowolony.

@Stan 51

Proszę podaj miejscwość w Niemczech?

Ryszard

Zastanawiam się czy wszyscy pracownicy zostali rozliczeni?

adrenalina

mój mąż przez 9 lat pracował dla Exbud skanska s,a w kielcach ale od roku jest im nie potrzebny bo jak sie nie ma pleców to do pracy na wydelegwanie w Niemczech w fabrykach czeba mieć układy u kierowników

Gremlin
@adrenalina

Serio???!!????

Checiny
@adrenalina

Ty to zapytaj co twoj maz zrobil w niemczech ze go wywalili !!! Firma exbud nie toleruje alkoholu w firmie !!!! (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Exbud Skanska S.A. Kielce - Kielce

• Jak się pracuje w Exbud Skanska S.A. Kielce?

Zobacz opinie na temat firmy Exbud Skanska S.A. Kielce tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Exbud Skanska S.A. Kielce?

Exbud Skanska S.A. Kielce
2.4/5 Na podstawie 27 ocen.

Exbud Skanska S.A. Kielce