biacolor-bugaj

Bugaj

Opinie o biacolor-bugaj

Iza

Czy ktoś z forumowiczów może podzielić się swoimi doświadczeniami na temat pracy w Biacolor-bugaj? Czy firma aktualnie poszukuje nowych pracowników? W sieci nie nalazłam żadne oferty pracy opublikowanej prze tę firmę, dlatego każda informacja na ten temat będzie cenna dla osób, które są w trakcie poszukiwania pracy.

4t

@janinka zadko kiedy do pracy na produkcji zatrudniane sa kobiety no ale jezeli ma ona odpowiednie dosiwadczenie i wyksztalcenie to w sumie czemu by nie sproobwac a moze akuat sie wlasnie teraz uda dostac

janinka

a czy tego pracownika na produkcję to dalej jeszcze szukają? bo jeśli tak to właśnie się zanalazł - TO JA. jestem chętna i gotowa do podjęcia takiej współpracy, tylko jakie wymagania musze osobiście spełnić żeby oficjalnie żeby do niej doszło? nie zarządzałam jeszcze nigdy tak dużą grupą ale myslę że ogarnę temat

ruki

wydawało mi się , że niedawno szukali kierownika produkcji do tej firmy, ale nie mogę znaleźć teraz już tej oferty. A byłaby to całkiem fajna sprawa. Z tego co pamiętam to do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku należało przede wszystkim organizowanie i kontrola procesów produkcyjnych i 30 osobowej ekipy pod sobą

monecki

no raczej treminowo są wypłące pensje dla pracowników, przynajmniej ja nie widze, żeby ktoś tutaj na to narzekał w firmie, poczytaj w komentarzach wyżej, ja nie znalzałem takich zarzytów. Moim zdaniem praca jest cięzka bo też fizyczna i pewnie dlatego nie każdy decyduje się na takie warunki pracy jednak.

foczka

no właśnie, jakie tam naprawdę są pieniądze netto do zarobienia? zależy mi tez na informacji czy te p-ieniądze, niezależnie odm sumy, są wypłacane terminowo chociaż? firma działa prężnie, jest duża, więc czy jest tam mozliwość zatrudnienia na umowę o prace, najlepiej na czas nieokreślony? pozdrawiam cieplutko

Anonim

Dobra kasa w biacolor-bugaj Bugaj?

ssij adam

(usuniete przez administratora)Kazdy leci z pociskiem a koles chce cv zaniesc... (usuniete przez administratora).. odpusc sobie ta robote... powaznie...!!!!

caprio

Pracują tam sami (usuniete przez administratora) chodzi o kierownictwo Cały (usuniete przez administratora) śmierdzi od niego jak mu nie wstyd?(usuniete przez administratora)Ludzie takie firmy jak te nie powinno ich wogóle być. (usuniete przez administratora) w pracy człowiek ma prawie 40 stopni gorączki a oni Ci powiedzą ze jest ok. i jakpódziesz na L4 to masz zwolnienie hehe Ludzie nie trujcie sie za 1300 zł

Dziekujemy, pozdrawiamy również;)))))

Nocny Lord

Pozdrowienia od pracowników z naprzeciwka :) Nie przejmujcie się, różowo nigdzie nie jest, ale gdzieś trzeba na tą michę zarabiać :)

bobik

Najgorsza firma jaka istnieje w tym kraju pracowałem tam troche i nikomu nie polecam.(usuniete przez administratora)nie pracujcie w tym syfie jesli chcecie pożyć !!!!!!!!!!

surowa

Kazdy co mnie zna wie dobrze ze zewsze trzymam jezyk za zebami a nie (usuniete przez administratora) jak inne osoby w biacolor.

nick

najlepiej (usuniete przez administratora)na nockach i na nadgodzinach

xxx

nie polecam nikomu tej firmy marne zarobki,(usuniete przez administratora) jak na mega akordzie ciągle im mało atmosfera tez taka sobie zalezy na jakiej zmianie sie jest.I te zapylenie lakierem masakra.

[Bugaj] Zmiany podobno wychodzą na lepsze - niestety w Biacolor Bugaj panuje tylko ciągła rotacja i eliminacja pracowników... a może warto, droga Dyrekcjo pomyśleć W KOŃCU o wymianie kierowników na nowych... Proszę przemyśleć... Pozdrawiam

pracownik biacoloru

( usunięte przez administratora )u jesli chcesz aby ta twoja piekna firma dobrze prosferowala to wejs sie za swojego( usunięte przez administratora ) siedza godzinami przy robocie a nawet nie umiom napisac dobrego programu zal.

Zostaw opinię o biacolor-bugaj - Bugaj

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie biacolor-bugaj