pro-bud

Kołobrzeg

Opinie o pro-bud

Szewa

Pro Bud dobra firma ,tylko ten ER BUD zalosny tam ci murarze tylko swinie umieja kropnąć sami rzeznicy. Pozdrawiam .Szewa

kopta

a jak atmosfera w pracy?

Firma w porządku,przyzwoita pod względem płatności i zaplecza socjalnego.Pomijając przypadki mongolizmu występującego u pewnych [usunięte przez moderatora].Czego wybitnym przykładem jest niejaki [usunięte przez moderatora]To jak powiedziałem pomijając te "leśne ''osobliwości polecam pracę w tej firmie.

dobra firma, dobrze sie pracuje, ale niewiarze z nia przyszlosci

SZYSZARD
@anonim 16.04.2009 15:59
dobra firma, dobrze sie pracuje, ale niewiarze z nia przyszlosci

Nie popisali sie budynkiem na Kasprowicza, niestety, jest cos nie halo bo na okraglo remonty.

Zostaw opinię o pro-bud - Kołobrzeg

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie pro-bud