Opinie o Gospodarstwo Rolne-Parcewo w Bielsk Podlaski

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gospodarstwo Rolne-Parcewo. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gospodarstwo Rolne-Parcewo o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gospodarstwo Rolne-Parcewo w Bielsk Podlaski

Jasiek Nowy wpis

Powiedzcie czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy z uprawnieniami na ciągnik i inne sprzęty?

Pracownik Nowy wpis

W Gospodarstwie Rolnym w Parcewie pracuje się dobrze, jest dobra atmosfera. Zawsze znajdą się osoby, które pomogą jeśli jest taka potrzeba. Zarobki są satysfakcjonujące. Polecam

Xyz Nowy wpis

Dla ludzi z zewnątrz, co nie mają tam znajomych taka rada. Są na warsztacie dwie takie ku*wy ( niby mechanicy zakładowi ) na których trzeba uważać. Mają najwięcej do powiedzenia na tej firmie. Warsztat to główne miejsce pracy, a tam oni żądzą. Jak coś im się nie spodoba, to ci pokażą że jesteś nikim. Reszta firmy ok.

Kamil Nowy wpis
@Xyz

Mógłbyś dokładniej napisać co masz na myśli, bo nie wiem jak to rozumieć i z pewnością jest to niejasne dla osób szukających pracy w tym miejscu. Przede wszystkim nie używaj tego typu słów, to forum publiczne i każdy może to przeczytać. Będę wdzięczny za doprecyzowanie. Jak wynagrodzenie?

Józek

Czy coś dzieje się w firmie? Mam nadzieję, że jest dobrze i dlatego nikomu nie chce się pisać na forum.

Czy brałeś udział w spotkaniu rekrutacyjnym w firmie Gospodarstwo Rolne-Parcewo? Czy rekruter weryfikował w jakiś sposób Twoje umiejętności? Jak oceniasz stosunek wymogów podanych w ogłoszeniu do rzeczywistych? Czy była to dla Ciebie łatwa, a może trudna rozmowa?
logo firmy Niezależny Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bielsk Podlaski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy SPAWACZ TIG
ATN Service ApS
Hanna

@kamil, dlaczego tak uważasz? Czy możesz napisać więcej o pracy w Gospodarstwo Rolne-Parcewo? Jak przedstawiają się ogólne warunki pracy? Jakie pozytywy można znaleźć w pracy w tym miejscu?

pmis

Myślę, że zarobki zaczynają się od 1700 złotych netto @hey, ale jest to kwota na sam początek, potem pewnie więcej

tomek

trzeba (usunięte przez administratora) nawet nie ma kiedy zjeść kanapki w tym smrodzie ??????????

kamil

OOO prawda prawda tam tylko brud i smród temu ludzie narzekają to prawda powinni zamknąć PIW.

pawel

To fakt, do najmniejszych Parcewo nie należy, ich rozmiary robia wrażenie, coś mi sie wydaje, że w takim wypadku chyba dobrze dbaja o ludzi, nie?

niważne
@pawel

Ludzi maja w głębokim poważaniu nie piszę o stosunku do pracowników lecz do mieszkańców sąsiadujących miejscowości. Dosłownie zatruwają im życie. Generują smród oraz nadmierny ruch na drogach. Paraliżują Bielsk Podlaski jeżdżąc traktorami po prawie wszystkich ważnych drogach. Kierujący tymi pojazdami często łamią przepisy drogowe. Gdzie etyka biznesu. Czy tak trudno sprawdzić kierunek wiatru i jeżeli jest taka konieczność smrodzić wówczas kiedy nie wieje w kierunku Bielska.

zatkany
@niważne

ciężki temat i mieszane uczucia! każda informacja jest rozbieżna.

tomek

Mi Gospodarstwo Rolne Parcewo wydaje się być dobrą firmą, to jedno z największych na podlasiu, także muszą chyba dbać o ludzi.

Kica

Tu nawet nie ma co się oszukiwać, że warunki będą ludzkie. Wydaje mi się, że nie jest tak kolorowo, ale też nie ma tragedii w Parcewie.

Pracownik Parcewa

Pracuje w Gospodarstwie ponad 2 lata i jestem bardzo zadowolona z tej Firmy. To o czym tu na forum piszecie, to stek bzdur. Właściciel Gospodarstwa nie wyróżnia pracowników pod względem stanowiska, funduje wycieczki zagraniczne pracownikom... Zwrócic sie można z każdym problem do prezesa, i napewno nie odmówi pomocy. Kierownik zakładu w którym pracuje jest osobą wymagającą pod względem pracy, a jednoczesnie jest przyjazny dla każdego pracownika.. Myśle ze moja opinia na temat Gospodarstwa Rolnego w Parcewie pomoże w podjęciu pracy w tym zakładzie POzdrawiam.

aż słabo!!!

Co to ma być? Jaja sobie robicie? Wystarczy opinie poczytać co i jak! Każdy normalny człowiek jak sobie obada nowe miejsce pracy to poświęca trochę czasu i się fatyguje osobiście żeby wiedzieć co i jak, ale to już jakaś kpina co wypisujecie ostatnio! Radzę się parę razy dobrze zastanowić zanim znowu z czymś żałosnym ktoś wyskoczy. A czy się firma rozbudowuje czy plajtuje to przeważnie widać jak się przejedzie obok.

Czy to prawda, gospodarstwo w Parcewie rozbudowuje chlewnie.

?!

to co to za kuzyn który się wysługuje innymi? moim zdaniem to sam powinien się troszkę zainteresować!

aaaa

Wiadomo to jest Gospodarstwo Rolne i pracuje się różnie a niedługo zaczyna się sezon na nadgodziny, ale co i jak to najlepiej zgłoś się do kierownika rolnego on ci wszystko dokładnie wytłumaczy, jedyna konkretna osoba w tym zakładzie.

ww. anonim to parodia

anonim - 2010-04-03 08:43:51 Parodia. W ogłoszeniach piszą że 1400zł netto , w innym 1400 brutto. Zatrudniają na umowę zlecenie, a każą pracować jak na o pracę za 7zł na godz. A.(usunięte przez administratora) wziął w 2008r prawie 500000zł dotacji i gdzie ta forsa. Wymagania wygórowane a wynagrodzenie poniżej minimalnego. Motto tej firmy to wycisnąć ile się da i zwiać i murzyn zrobił swoje i może odejść. Ogólny bałagan. Przepisy BHP są łamane.Parodia to z ciebie i to taka na ostro.... a czym się różni twoja praca - od rodzaju umowy? to na umowę o prace co turbinke w (usunięte przez administratora) montujesz? a na zlecenie jedziesz na luzie? Każdy komu się należy bierze dotacje a one nie są na pensje dla takich jak TY... w ogóle nie są na pensje. Co gospodarz zrobił z kasą to jego prywatne sprawa i problem... . wymagania wygórowane? hehehe to ja nie wiem no jak nie skończyłeś gimnazjum i prezentujesz poziom jak w wypowiedzi to może i dla ciebie wygórowany... nie znam się ale czy pracując na umowe zlecenie jest minimalne wynagrodzenie? bo jakoś śmiem wątpić.... co do twojego murzyna? to już w ogóle padaka a to po robocie co chciałeś z szefem na piwo chodzić? wykonałeś zlecenie i cie nie ma to też chyba normalne - stąd umowa zlecenie... BHP łamane? a zapytam przez kogo? kto jest na pierwszej linii czy nie pracownik? jak jeden z drugim ich nie przestrzega to chyba kierownik nad każdym równoczesnie nie może stać i machać paluszkiem... a jak któryś z takich mądrali jak TY dostanie potem opieprz to bluzgacie na forum... ale widać poziom ogłady i wykształcenia....szkoda słów... Pozdrawiam EKIPE z Parcewa :P

bubu

kwiatuszek - 2013-02-16 08:58:14 Alkohol oczywiście że często gości w tej firmie ale u dyrektora na stole a zwykły pracownik na kacu to już nie ma pracy. STRES i PONIŻENIE w tej firmie jest cieniem każdego pracownika z poza biura (koledzy(usunięte przez administratora) z Łap mają szczególne względy-nie ma to jak koledzy). Wystarczy popytać rolników jak traktuje pracowników na placu(usunięte przez administratora) tyle! Nie szanuje ludzi w ogóle a ,,PRACOWNIK ROKU" raczej TERRORYSTA ROKU, a za swoje niepowodzenia to ma pretensje do wszystkich a nigdy do siebie. Powinien wspierać pracowników a nie ich nękać a w razie niejasności nawet nie wysłucha tylko nawyzywa i to ostro a potem poleci dalej żeby się pochwalić jak to zgnoił pracownika. ŚWINIA i tyle, obrażając świnie.no TY na pewno wiesz jakie są relacje między szefami - nie pogrążaj się.. hehe(usunięte przez administratora) a że ktoś na kogoś głos podniesie?! to co? jakby "niektórzy" pracowali tak samo jak inni to by presji nie było....Praca jak każda inna, ja nie narzekam więc mów za siebie...

bez przesady

Witam, ja bym tam nie przesadzał - chyba się nie wykazałeś/łaś w pracy to cie wystrzelili... a to boli widze... ja tam uważam, że pracodawca nie groszy jak inni, jak sie uczciwie pracuje to nie jest źle...ja tam nie narzekam! ani na atmosfere ani na kaske... także zamiast siedzieć na forum i popijać browarek weź sie człowiek do roboty! poza tym straszyć nie chce, ale moderator forum mógłby sie ruszyć, bo za takie słownictwo jak kwiatuszka lub paru anonimów- to par. 216kk grozi...(i łamie się tu regulamin forum par8) ale widać za to wykształcenie ludzi którzy sie wypowiadają!!! zatem chyba dobre posunięcie pracodawcy że pozbył się balastu...

anonim :]

Anonim:] - 2010-08-10 20:09:46 to jest nie prawda ja pracuję w tym zakładzie już trochę jestem bardzo zadowolona podobają mi się przełożeni z zarobków też jestem bardzo zadowolona a wlaściciel co zrobił ze swoimi pieniędzmi to jego sprawa wiem tylko że modernizacja gospodarstwa też kosztuje i to nie małe pieniądze pozdrawiam wlaściciela i kierownictwo to prawda gospodarstwo się rozwija i widać że są spore inwestycje, bardzo dużo w służbowe auta osobowe i pracowników biurowych bo oczywiście biuro zawsze musi pękać w szwach! potrzeby pracowników nie liczą się dla kierownictwa a w razie zgłaszanych problemów nie ma wsparcia i pomocy a nawet żadnej reakcji.

Zostaw merytoryczną opinię o Gospodarstwo Rolne-Parcewo - Bielsk Podlaski

• Jak się pracuje w Gospodarstwo Rolne-Parcewo?

Zobacz opinie na temat firmy Gospodarstwo Rolne-Parcewo tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gospodarstwo Rolne-Parcewo?

Gospodarstwo Rolne-Parcewo
2.7/5 Na podstawie 32 ocen.

Gospodarstwo Rolne-Parcewo