Muster Sp. z o.o.

Bydgoszcz

Opinie o Muster Sp. z o.o.

Kochani! Uważajcie na Muster! Ja wiem, że trudno o pracę ale powinny być jakieś granice w lekceważeniu i wykorzystywaniu pracownika fizycznego. Ta firma ich nie zna. Notoryczne [usunięte przez admina] co do godzin pracy, które nie tak łatwo udowodnić bo pracujecie wg. jednej listy a podpisujecie inną. Gdy bierzecie nadgodziny lub nocki zawsze wam zaniżą stawkę. W ciągu 2,5 roku mojej pracy u nich kilka razy wypłata była na czas. Niestety nawet wizyty Inspektoratu Pracy, który miał im wiele do zarzucenia, nie robią na nich wrażenia. Nie dajcie się zwieść wizją cudownej pracy, którą roztoczy przed wami osoba, z którą rozmawiacie przed przyjęciem. To nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Z serca odradzam pracę u nich!

Zostaw opinię o Muster Sp. z o.o. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muster Sp. z o.o.