Opinie o Steinpol Meble w Rzepin Fabryczna 13

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Steinpol Meble. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Steinpol Meble o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Steinpol Meble w Rzepin Fabryczna 13

Steinpol Wołów- Pracownik

Kierownik Paweł S smieszny czlowiek niezna się na pracy a probuje uczyć kogoś.Jeszcze nikt nie widzi ze takie coś nie nadaje się na to stanowisko porażka. (usunięte przez administratora) w pracy pt.Jak nie będziesz się słuchał i robił nadgodzin to cie zwolnimy takim czymś probuje kogoś nastraszyć.Ogolnie firma nie warta uwagi (usunięte przez administratora) zero zorganizowania.A rudy na tym stanowisku to po znajomości bo się do grabienia deszczu nie nadaje. Ludzie caly czas się zwalniają bo zarobki śmieszne i atmosfera (usunięte przez administratora) Za niedługo ta firma się skonczy jak dalej będzie takie rządzenie ze strony kierownika który chyba pod jakimś wpływem podejmuje decyzje które są godne dziecka z przedszkola....

Nikita
@Pracownik produkcji

Uważam, że firma jest godna zainteresowania. Sam tam pracowałem i mogę ją spokojnie polecić tym którzy szukają stabilności, wypłat na czas i dodatkowych bonusów. Niestety zmuszony byłem się zwolnić a przyczyniły się do tego właśnie takie osoby jak szef kontroli jakości i szef produkcji. Niekompetencja biła po oczach a sabotowanie mojej pracy wpływało negatywnie na relacje między pracownikami. Jak widzę po komentarzach te osoby nadal sprawują "władzę". Za śp. pana Andrzeja pewne rzeczy byłyby nie do pomyślenia. Szkoda mi też Pani Ani bo to dobra i wrażliwa kobieta ale chyba dała się uzależnić od panów wymienionych wyżej.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Steinpol Meble?

@Sylwia

Niestety nie bo się boją pójdzie jedna osoba i za nią nie pójdzie nikt bo się boi a tą osobę zwolnią... Zero szacunku....

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Steinpol Meble?

@Pracownik stolarz monter Nowy wpis

Oddział w Rzepinie na moim stanowisku jest bardzo fajny zarobki zadowalające atmosfera fajna inni pracownicy pomocni kierownik i majster też są pozytywnie nastawieni do pracowników i bez problemu można z nimi się dogadać

Czy Steinpol Meble zapewnia kartę multisportu?

Steinpol Wołów- Pracownik

kolo
@Steinpol Wołów- Pracownik

Jakie grabienie deszczu? Tam deszcz nie pada, tylko robota leży. Non stop nas ciągają wam do pomocy. Weźcie się do roboty to bez nadgodzin poładujecie.

Steinpol.wolow
@kolo

Jak jest tam (usunięte przez administratora) w którym nie wiedzą co robią i za co się wziąć. Logistyka leży zamawiaja jednego dnia 5 aut A drugiego jedno a nie potrafią rozłożyć A po drugie niema co się kłócić z (usunięte przez administratora) bo zniszcza cię doświadczeniem...

@Steinpol Wołów- Pracownik

Ja ogólnie nie narzekam. Atmosfera bardzo dobra a i robotę wszędzie trzeba zrobić. Więc nie wiem kolego niezadowolony o co Ci chodzi konkretnie? Wypłata zawsze na czas a i premia czasem wpadnie. A co do kierownika , to każdy jest śmieszny na swój sposób? Co do znajomości pracy , to wygląda mi na to , że to Ty kolego widocznie na niej się nie znałeś jak tak na nią narzekasz i pewnie już nie pracujesz i stąd to niezadowolenie. Może zatrudnij się w Krakowie tam mają jeszcze wolne miejsca i przynajmniej będziesz miał w ręku łopatę która pozwoli Ci na osiągnięcie wymarzonego statusu społecznego dla satysfakcji Twojego ego i zadowolenia zawodowego. Pamiętaj , że Smok ma duże potrzeby :)

@Steinpol Wołów- Pracownik

Jeszcze jedno...Jesteś wiecznie niezadowolonym pracownikiem magazynu MWG ,tak? :) Jak byś nie siedział w kanciapie i nie zbijał bąków , to i robota była by zrobiona i za Ciebie nie musieli byśmy pracować. Jesteś śmierdzącym leniem który żeruje na pracy innych a sam się za robotę nie weźmiesz. Przemyśl to chłopie bo na sól nie zarobisz i na końcu czuć będzie od Ciebie nieróbstwem. Proponuję zakasać rękawy i wziąć się do roboty a nie ciągle narzekać . Pozdrawiam Cię kolego z mojego wydziału :)

@Pracownik756

Można już się domyślić kto tutaj liże (usunięte przez administratora) kierownikowi haha a takich osób jest tam nie wiele bo reszta zmądrzała zostały tylko niedorajdy które usiadły w jednym miejscu i boją się zmiany pracy bo sobie nie poradzą ohh.Kolego ma rację ze smieszny człowiek wiele osób by to powiedziało

Sylwia
@Pracownik756

No cóż idąc tą teorią aktualnie same "niedorajdy" już tu według Ciebie tylko są?

Pracownik produkcji
@Steinpol Wołów- Pracownik

To jeszcze nic, , ,,kierownik" kontroli jakości to jest dopiero ewenement, prawie nie ma go w pracy bo ciągle na pracy zdalnej albo na L4 a dyrekcja na to pozwala. Masakra co się w Wołowie odpierdziela. Mateusz Z. Jest debeściak a jego wiedza... bez komentarza, aż żal że tacy ludzie biorą i to niezłe pieniądze za nic nierobienie. Najlepsze że w Rzepinie tego nie widzą co tu się odwala.

Nikita Nowy wpis
@Pracownik produkcji

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Steinpol Meble? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Aga

Ile średnio zarabia szwaczka? Akord czy godzinówka?

Czy nowo zatrudnione osoby w Steinpol Meble otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Steinpol Meble?

Nie polecam firmy. Wykorzystuja urlop pracownika jak im się podoba sami narzucają . Teraz niema pracy to zamiast dać postojowe to zmuszają do brania urlopów ... firma się kończy a kierownictwo nie potrafi szanować i dbać o pracownika ...

Sylwia

No cóż, a pracownicy sami nie wyrażają wprost swojego zdania odnośnie tego co się dzieje? Nikt nigdy się nie stawiał?

@Sylwia

Oczywiście, to firma która płaci zgodnie z prawem. Jak ktoś zrobi jeszcze nadgodziny we wczesniejszych miesiącach to wynagrodzenie za urlop jest całkiem spore. Z tego co wiem w niektórych zakładach nawet z funduszu socjalnego dodatkowe pieniądze na urlop płacą

bracownik byly

czy dalej kierownik w Wołowie Pawelek bezradnie rzadzi i nie szanuje pracowników to porażka jak on szanuje ludzi a w szczególności tym co mu (usunięte przez administratora) nie wspomne o nowych pracownikach ,to smieszne jest ze właściciele tej firmy nie widza tego , kogo zatrudniaja to porazka kierownictwo w Wołowie. Pracowałem w różnych firmach ale takiego (usunięte przez administratora) przez przełożontch to nie widzialem nigdzie , w szczególności przez brygadzistę/brygadzistkę [pracownicy będą wiedzieli o kogo chodzi] ilu fajnych pracowników musialo odejsc przez gnębienie ich . Tam pracownik jest (usunięte przez administratora)dla szefostwa

lolo

słyszałem że u was były podwyżki czy to prawda?

Wwerty
@lolo

No

Beata
@Wwerty

Kierownik Paweł i pracownica Magda masakra w ciągu 2 dni decydują kto nadaje się do pracy a kto nie. Ludzie chcą pracować i się nauczyć zawodu ale nie dają możliwości. Poraszka nie polecam tego zakładu.

@Beata

To się zgadza porażka

Rzepin

Z Żabic Maślak (usunięte przez administratora) pracuje?

@Rzepin

Szczać na pionka z żabic.

Praca spoko ludzie też ale z daleka od żwawego i jego działu pianki nie da sie z tym (usunięte przez administratora)współpracować da dłuższą mete. Prócz niego wszystko jest ok polecam.

Henry

Bardzo dobre miejsce do pracy, dobre zarobki fajna atmosfera więc cóż więcej można oczekiwać?

aka

proszę o opinie na temat pracownik administracyjny z j.niemieckim? jaka atmosfera i td

MILENA
@aka

Jeśli chodzi o zarobki nie wiem nie znam się ale jeśli chodzi o atmosferę naprawdę polecam.

On

@aka podbijam to pytanko. Na jakie zarobki może tu liczyć pracownik administracji? Znam język angielski i niemiecki biegle

Smutny Lolek

Czas płynie, a tu zamiast zmieniać się na lepsze z każdym dniem gorzej . (usunięte przez administratora) Jego pomysły bez racji bytu . Faworyzwoanie jednego działu, (patrz tapicernia ) ułatwienie, przyspieszanie pracy kosztem innych , podnoszenie komfortu pracy ( zwłaszcza w gorące dni ) bogowie , mający się za kogoś lepszego .

j23
@Smutny Lolek

Jaki pan Robercik ? o kogo chodzi ? konkrety. Przecież firma jest w porządku.

@Smutny Lolek

Widziałeś na olx ogłoszenie Matexu ze Starczanowa Szukają tapicerów. Proponują Nowe Mieszkania Ja CV wysłałam Ty też spróbuj Miłego!!!

@Anna

Witam Byłem w Matexie Oglądałem mieszkania Naprawdę ciekawa oferta Polecam

Cos

Meble do Kitu

Franek

Zawsze można zmienić pracę. Może źle wybrana jest powodem niezadowolenia, ja nie narzekam bo firma spoko!

adex

witam jak zzamierzacie isc do pracy do stenpolu unikajcie magazynu tkanin i kusztelaka kawał medy i raczka racze myje zneca sie psychicznie nad pracownikami

@adex

Dokladnie kusztelak to najgorszy majster ze wszystkich dzialow

@adex

Kusztelak w steinpolu juz nie pracuje

Joanna
@anonymous

Przypominam, że na forum publicznym niedozwolone jest obmawianie osób trzecich. Tematem tego wątku forum jest poznanie opinii dotyczących pracy w firmie Steinpol Meble. Zachęcam zatem do merytorycznych wypowiedzi w tym temacie, w sposób nie naruszający regulaminu forum. W razie wątpliwości podsyłam link do regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Witam, Pracujesz w SCS Chociszewie ?

anonimowy

prosze o usuniecie tego komentarza. to pogloski.

@anonimowy

Witam, kolega pisał ta opinie z mogę telefonu, nie dawno się dowiedziałem. Usuncie to nie chce mieć przez niego problemów

Koń

Kpina . Chodzi o władzę . Naszych kierowników i dyrektora Jacka . Teraz czasy tną żebyśmy mnie zarabiali . Tak władza robi zy pracownikami . Nie polecam tam pracować !

Koń
@Koń

Rzepin

Zostaw merytoryczną opinię o Steinpol Meble - Rzepin

• Jak się pracuje w Steinpol Meble?

Zobacz opinie na temat firmy Steinpol Meble tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Steinpol Meble?

Steinpol Meble
2.2/5 Na podstawie 40 ocen.

Steinpol Meble