Poznań

Opinie o Strabag Sp. z o.o. Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne, Oddział Zachód, Grupa Poznań

W�a�nie ja tez jestem ciekaw opini najlepiej jakis operator by sie wypowiedzial o godzinach zarobkach itp...

love

no właśnie- jakie są opinie, bo nie wiem czy się zatrudnić!

Zostaw opinię o Strabag Sp. z o.o. Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne, Oddział Zachód, Grupa Poznań - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Strabag Sp. z o.o. Budownictwo Ogólne i Inżynieryjne, Oddział Zachód, Grupa Poznań