EPA Sp. z o.o.

Szczecin

Opinie o EPA Sp. z o.o.

gabri

Posiadanie 2 letniego doświadczenia wcale nie stanowi dużego wymogu do spełnienia, bo raczej zarobki są adekwatne do kwalifikacji. A co z benefitami? Dzięki za odpowiedź

Karolina

Jak do tej pory najlepsze miejsce pracy z jakim się spotkałam. Miejsce, w którym pracownik jest przede wszystkim człowiekiem. Będę tęsknić! :)

?

Nie wiem w jakim dziale/spółce - córce pracowałeś oraz ile się od mojego odejścia zmieniło ale jak dla mnie najlepszy pracodawca w Szczecinie u którego pracowałem.

pracujacy

nie polecam praca bez umowy obiecanki cacanki a po 3 miesiącach kopa i nowy !

Zostaw opinię o EPA Sp. z o.o. - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie EPA Sp. z o.o.