ODIN Piotr Gawryś

Wołomin

Opinie o ODIN Piotr Gawryś

noga
użytkownik zarejestrowany

hej hej, od dawna nikt tu nie pisał... czy firma w ogóle jeszcze istnieje? Bo to dość dziwne żeby tyle czasu nie poszukiwali pracowników do firmy??

ODIN Piotr Gawryś

Jest to mój pierwszy, jedyny i ostatni wpis do tego portalu. Nie będę także wrzucał anonimowych paszkwili czy kontr-opinii jako "były pracownik". Jeżeli Pan Kubik potrzebuje uciekać się do tego typu posunięć i szkalować swoich podwykonawców (bo pracownikiem Firmy MAGNO nigdy nie byłem) i kontrahentów na forach internetowych, sam wystawia sobie świadectwo w jaki sposób prowadzi interesy. Na argumenty dotyczące braku badań, problemów z wypłatami wynagrodzenia nawet nie będę się wypowiadał, ponieważ oczywiście są bezpodstawne. ODIN Piotr Gawryś

MAGNO

Pan Piotr Gawryś firma ODIN był moim pracownikiem. Obecnie wykonuje te same prace pod własnym szyldem z moimi klientami. Nie chcę oceniać jakości wykonywanych przez niego prac. Pracując dla firmy MAGNO był solidnym kierownikiem robót - jednak forma rozstania się ze mną i przejęcie klientów powinno Państwa uczulić przed podjęciem współpracy z Panem Gawrysiem. Właściciel Grupy MAGNO W. Kubik

Nie polecam tego pracodawcy, Firma zajmuje sie w zime odsniezaniem dachów w Warszawie i okolicach, [usunięte przez moderatora] ... !!!NIE POLECAM !!!! byly pracownik E.W

Zostaw opinię o ODIN Piotr Gawryś - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ODIN Piotr Gawryś