Ciuba Partnerzy Kancelaria Finansowa

Lublin

Opinie o Ciuba Partnerzy Kancelaria Finansowa

Hanna
użytkownik zarejestrowany

Jesteś zatrudniony w Ciuba Partnerzy Kancelaria Finansowa? Co możesz powiedzieć więcej na temat ogólnych warunków pracy w firmie? Jakie benefity oferuje pracodawca swoim pracownikom? W jaki sposób motywuje ich do pracy?

ama
użytkownik zarejestrowany

Na spokojnie stawki zaczynają się od minimalnej krajowej, bo są jeszcze premie do tego, ale o zarobkach najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

Patryk Dąbrowski Bydgoszcz

Witam Serdecznie, Polecam każdemu kto ma chęci realizować się w branży finansowej w firmie, gdzie bardzo dba się o dobro klienta jak i o dobro współpracowników. Pan Robert to niesamowity człowiek. Bardzo polecam współpracę z tą kancelarią. Pozdrawiam. (usunięte przez administratora)

Zostaw opinię o Ciuba Partnerzy Kancelaria Finansowa - Lublin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ciuba Partnerzy Kancelaria Finansowa