Opinie o TELDAT Sp. z o.o. sp.k.

Joanna

@R nie jestem związana z firmą TELDAT. Jestem redaktorem serwisu gowork.pl i dzięki komentarzom wypowiadających się tu użytkowników chcę jak najlepiej poznać firmę TELDAT oraz to jak wygląda praca w niej. Jeśli chodzi o dokładny proces rekrutacji, najlepiej skontaktować się bezpośrednio z firmą. Jednak w internecie można znaleźć informacje o tym, że składa się on z kilku etapów: I etap - rozmowa telefoniczna II etap - rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie III etap - wewnętrzny sprawdzian wiedzy praktycznej IV etap - telefon po kilku dniach z informacją o przyjęciu do pracy Nie są to jednak informacje potwierdzone bezpośrednio przez firmę.

Joanna

Jesteś zainteresowany pracą w TELDAT? Aktualne oferty pracy znajdziesz na stronie internetowej firmy: https://www.teldat.com.pl/oferty-pracy.html Zamierzacie aplikować? Czego chcielibyście się dowiedzieć przed wysłaniem aplikacji?

R
@Joanna 15.03.2017 14:09

Jak wyglada proces rekrutacji ?

gsm

witam, mam pytanie dotyczące rozmowy kwalifikacyjnej. Wie ktoś może jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w Teldat ? Czy są zadawane pytania dotyczące wiedzy technicznej i czy przeprowadzane są testy umiejętności manualnych ??

krzychu

Teldat zajmuje się wdrażaniem nowoczesnych systemów zarządzania przedsiębiorstwem . Z takiego opisu wnioskować można , że praca tu musi być ekscytująca i wielu dałoby się za nią pokroić. (usunięte przez administratora)

kominek

Z tego co widzę to praca wydaje się być naprawdę ale to naprawdę ciekawa. Tylko że zainteresowanych jest więcej niż osób posiadających informację. A może to dlatego że nie można zdradzać informacji o firmie ? no nie wiem. Ale gdyby ktoś mógł powiedzieć w jaki sposób można się u nich zatrudnić ? Z góry wielkie dzięki

tuch

hehe, no ja to chciałbym wiecieć najbardziej jak dobrze są to finansowane projekty? bo jednak przy obecnym szukaniu pracy to najbardziej liczy się dla mnie zarobek i rodzaj umowy, bo marzy mi się w końcu jakaś stabilizacja w życiu. Jakie umowy Teldat oferuje swoim pracownikom co? jest szansa na umowe o prace czy same śmieciowe?

hasz

Faktycznie brzmi to calkiem fajnie, pewnie to jeszcze jakies tajne projekty i dobrze finansowane znając zycie. Cieżko jest sie dostac w ogóle do Teldat? Jak już kogos przyjma to ile orientacyjnie utrzymuje sie on w firmie? Pytam, czy aby świeże osoby z firmy szybko się nie wykruszają, bo nie spełniają oczekiwań firmy, czy nie wytrzymują tempa.

koretkor

Piękne zdanie napisałeś Mikołaju. Wszystko tak jednym tchem robisz?

mikołaj

Nie byłbym takim pesymistą, bo chyba nie jest tak źle, by mieli z teldat ludzi wywalać, raczej będą szukac nowych w ramach rozwoju..

miszczyk

także to była chyba ich ostatnia oferta, bo teraz już w internecie całkowite zero jakichkolwiek ofert od TELDAT

małamiss

Teldat obecnie nie szuka pracowników...

pure

Moim zdaniem to rzetelny pracodawca. A osiagniecia firmy mowia same za siebie.

loocsaram

Pracowałem. Co mogę powiedzieć: można spotkać na prawdę wielu miłych, sympatycznych i mądrych ludzi. Można zarobić godziwe pieniądze. (usunięte przez administratora)

Jelen

A po co Ci ta wiedza anonim?

czy ktoś ma informacje czy obecnie do firmy TELDAT SP.J H.Kruszyński M.Cichocki są jakieś przyjęcia ?

Barack

Opis nie wnosi nic do opinii o pracodawcy... Można go dopasować do każdej firmy... a Teldat to ponad 200 pracowników, zaawansowane projekty, delegacje zagranicze= zwiedzanie świata na koszt firmy, dobre płace, cykle szkoleń... błędne decyzje? nie myli się tylko ten co nic nie robi, zarządzający po szkoleniu Prince 2, iso. aqap, świadczy o polityce jakości.... gdzie odchodzą ludzie z teldatu? nokia, bmw, to świadczy o personelu... A może nie dałeś rady?

jacob

To dlaczego Pan tam jeszcze pracuję ?

Zostaw opinię o TELDAT Sp. z o.o. sp.k. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TELDAT Sp. z o.o. sp.k.