Poldanor

Przechlewo

Opinie o Poldanor

nj
użytkownik zarejestrowany

słyszałam że atmosfera nie zachwyca - ale to tylko słyszałam, jak jest faktycznie nie mam pojhęcia bo tam nigdy nie pracowałam.ciekawi mnie tez jaka jest płaca

drajwer

to prawda jak zostaniesz ich pracownikiem to od razu jeste [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo każdy cię pilnuje w transporcie trzody obiecują złote góry a tak naprawde zarobisz 2.400 na ręke oni mówią że to dobre zarobki

gosc

W wiekszosci to prawda,kto zapierdziela zostanie dostrzezony po 10 latach,o ile wytrwa, a donosiciele i niekompetentni lizusi robia blyskawiczne kariery,vide poznanianka

ktoś

Odradzam pracę w firmie Poldanor S.A.. Wielu konfidentów, ciągłe donoszenie, sprawdzanie pracowników na każdym kroku, niekompetencja, lizidupstwo, atmosfera napięcia i podejrzliwości, nieufności. I Poldanorowskie "gwiazdy betlejemskie" - poznanianka i puchatek - pupilki szefostwa, a w rzeczywistości na niczym nieznające się lizuski (po trupach do celu - to ich motto). Ci co tam pracują dobrze o tym wiedzą. No i niektórzy przełożeni (szczególnie Ci co dobrze nie znają j. polskiego ;)) to nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich miejscach. Ich "pomysły" i zachowanie często wołają o pomstę do nieba. Odradzam pracę tam.

nelly44

wlsnie,bo z tego co wiem pracownicy dzwonia gdzie chca na prywane numery

Bozym

Mam pytanie jak państwo rozliczaja komórki słuzbowe

Były

Przesada. Firma fajna, socjal fajny. Klimat normalny, donosiciele jak wszędzie , ludzie muszą mieć o czym mówić, ogólnie wiele poniżej normy. Z kilku firm w których byłem, plasuje ją na miejscu numer 2. Ogólnie mogę polecić.

Pokrzywdzony

Gorąco odradzam dziwną firmę Poldanor jako pracodawcę (szczególnie dla osób spoza okolic działania spółki). Szczególnie jest to istotne w kontekście stanowisk menadżerskich (duża rotacja, niezdecydowanie zarządzających, donosicielstwo, wszędzie jest się obserwowanym, granie nie fair...). Poldanor - to duże ryzyko dla poszukującego pracy.

Zostaw opinię o Poldanor - Przechlewo

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Poldanor