Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A

Ełk

Opinie o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A

Aneta

@sędzia dlatego zawsze powinniśmy swoje wypowiedzi argumentować, żeby na forum trafiały tylko prawdziwe, udowodnione informacje. Forum ma być rzetelnym skupiskiem informacji, w tym przypadku o Przedsiębiorstwie Instalacyjnym PRIM S.A, dla osób zainteresowanych pracą.

sędzia

Oj DEMON jedno ci muszę przyznać masz dłuuuugi język, szkoda że informacje nie sprawdzone. Najgorszy jest brak lojalności u pracownika . Znasz przysłowie: " zły ptak, co własne gniazdo kala" - ale pewnie o obecnym miejscu swojej pracy tez tak życzliwie się wypowiadasz.

kokos

i tu masz racje tylko co można poradzić chyba nic , stało sie szkoda tylko jednego ludzi którzy oddali tej firmie serce i zdrowie przez 63 lata na pewno kilku ich było

Aneta

@demon rozumiem. Czyli ten nowy właściciel nie będzie rozwijał Przedsiębiorstwa Instalacyjnego PRIM S.A? Nie będzie chciał zatrudnić nowych osób? W takim razie po co kupował firmę?

@Aneta 28.09.2017 11:57

kupił ją w 2012r w grudniu za 8 mln.W styczniu zabrał nasz zysk 1 mln.Potem sprzedał kilka punktów np.sporą dzialkę na szeligach,kotłownię w Olecku,zaplecze Piszu,troche pobudował a teraz resztę opyli i wyjdzie na plusie

młody

Widzę że z DEMONA to taki gaduła a listę chyba masz od kogoś kto prosił cię żebyś zachował ją dla siebie jak widać słowny z ciebie DEMON Szkoda że ktoś kto pracował w firmie 22 lata nie potrafi zachować się przyzwoicie w końcu na siłę tam nikogo nie trzymali Pozdrawiam

@Aneta 20.09.2017 12:50
@demon a na jakim jesteś stanowisku, że posiadasz takie informacje? Może jest szansa, że firma jeszcze się odbije od dna?...

byłem kierownikiem robót ....nie ważne jakich.Robiłem pełny zakres prac na budowach.Prezesów znam od 22 lat.Niestety dziś zmarł jeden z nich.Dlatego wiem co tam się dzieje.Zostało tam 19 pracowników.Koparki kupiła spółka Elmo-druga firma obecnego właściciela.Garaże i inne budynki są aktualnie wyburzane a na placu leżą dwie gromady: jedna złomu druga śmieci. Jeszcze jakieś pytania....? Pozdrawiam

Aneta

@demon skąd posiadasz takie informacje? Proszę uzasadnij swoją wypowiedź o firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A. Nie można bez argumentacji pisać takich stwierdzeń, bo to wprowadza zamieszanie na forum, więc jeżeli masz na to jakieś dowody t proszę nam przedstaw.

@Aneta 05.09.2017 09:40

mam na meilu wykaz środków trwałych które są licytowane w związku z likwidacją prawdopodobnie z końcem roku

demon

nie szukajcie tam zatrudnienia ,ta firma pada

Aneta

A czy obecnie firma planuje zatrudnienie nowych pracowników? Nie ma jeszcze żadnych opinii z tego roku. Możecie powiedzieć jak wygląda obecnie sytuacja w PRIM? Na jakie warunki pracy można teraz liczyć?

dto

W sumie cały czas pokazują się u nich jakieś oferty pracy, ale mnie by najbardziej interesowało ogłoszenie na specjalistę ds. procesów, bo o stabilne zatrudnienie wcale nie jest trudno.

tytan

Powiem tak może jeszcze wyjdziemy na prostą roboty do okola dosyć sporo tylko żeby ktoś to ogarnął jak już coś wygramy i trochę w sprzęt zainwestował , moim zdaniem warto spróbować jak jest szansa na pracę w tym zakładzie , w końcu wiele osób własnie w Primie zdobyło doświadczenie i poszło w świat i całkiem nieźle sobie radzi , Może jeszcze coś z tego bezdzie a jak nie to dzieki za to co było PS Palą ale tylko złom ,

tytan

demon

Jeszcze jedno.Każdy może pracować gdzie chce,ale musisz miec świadomość że 90 % czasy będziesz jechał na szpadlu za najniższą krajową.Bo kiedyś były płacone nadgodziny,ale jakiś czas temu zastąpili je godzinami do odsiedzenia w domu w zimę.Aha urlopy też się wykorzystywało w zimę i to do zera.Powodzenia.

demon

Wypowiedzieli umowy trzem stałym stałym pracownikom i jednemu renciście z portierni,nie pisałem o zwolnieniach grupowych.A czy plotki?Jak pisałem wcześniej pracowałem tam 18 lat .Znam sytuację z dobrych żródeł.Oczywiście dla zwykłego Kowalskiego to ważne aby kasa na konto wpływała, a nie obchodzi go to jak zakład prosperuje,co wygrywa i za ile,na czym robi straty wygrywając przetarg poniżej krytyki np.w Raszynie

Robol
@demon 17.05.2016 19:18

Przetarg w Raszynie to sprawka poprzedniego prezesa Mrówczyńskiego. Takiego niedojdy świat nie widział! Tylko krzyżówki rozwiązywał i pod rękę z biskupem chadzał. A na kontraktach to tyle się znał, co kredytów nabrał i firmę pogrzebał na miliony. Nowy prezes robi, co może...ale czy da radę? Przetargi idą z tak zaniżonymi kosztami, że nie ma jak wejść na rynek. Jestem tylko robolem, ale wiem co nieco na te tematy. Najważniejsze, że płacą uczciwie. A to. że zwalniają, to mają takie prawo. Dobrego nie zwolnią, a wiem, że szukają kompetentnych na stanowiska kierownicze i do robót też. Tylko chętnych nie ma, bo wolą zasiłki he he.

demon

No i chyba idzie w kierunku likwidacji.Sprzedają na złom kontenery,palą baraki,są wypowiedzenia.Prim chyba gaśnie.

W niewielu firmach pracownicy dostają doładowane karty z okazji świąt wielkanocnych i b. narodzenia. I nie są to małe kwoty. A w tej firmie to funkcjonuje.

Witam , powiem tak to co było to było , stare czasy wspomina się dobrze i nie pamięta się wad , obecnie jest ciężko o porządny kontrakt sa firmy na rynku które tak zaniżają wartość robót na przetargach że szkoda gadać . Szansa to podwykonawstwo dla wielkich Strabag , Budimex, itp tylko czy obecny szef zdoła sie załapać na jakiś kontrakt tego typu . Co do zmiany pokoleniowej to rzecz jasna jest kilku mlodych ludzi w których warto zainwestować , ale brakuje przede wszystkim jakiegoś gościa co by to wszystko ogarnął tka jak kiedyś Sławek. Jeżeli chodzi o płacenie potwierdzam żadnych kopert Ja trzymam kciuki że w końcu ktoś to ogarnie i będzie jeszcze coś z tego w końcu w tym roku mamy 60 lat

robol

Jak ja mu wspolczuje no. My tez robilismy po 13 i 14 h w ciagu dnia i to do soboty. I zadnej litosci nie bylo. Kazdy jak moze taka prawda. He jak bym mial taka wyplate..... A propo z naszej perspektywy to w zasadzie progresu nie ma. Ale to tylko nasze zdanie. Na razie cgyba nie przyjmyja. Firma placi na czas i cale wyplaty. Kazda zl jest rozliczana i to sie szczyci nic w koperte. Wszystko legal. Urlopy jak przystalo. Do tego nie ma co sie czepiac. Mam nadzieje ze ten 2016 bedzie pozytywny dla naszej firmy. Z naszej strony tez sie o to staramy.

elik

To nie Gawryś utopił! to Mrówczyński dobił firmę.Roztrwonił miliony!!! Nowy prezes robi, co może. Widzimy jak dniuje i nocuje w firmie. Aby przetrwać ten rok, może w drugim będzie łatwiej o kontrakty.

demon

Witam.Pracowałem tam 18 lat.Faktycznie było różnie,czasem ochrzan dostawał każdy po kolei,ale za starego zarządu było lepiej.Pózniej przyszło nowe i zaczęło doić zyski za wszelką cenę.To prezes mianowany na to stanowisko nabałaganił najbardziej.Nie będę mówił kto(Gawryś),wydoił ludzi,tępił,zysk za wszelka cenę,aby dobrze wypaść przed właścicielem.Ale sobie nowy wóz,wczasy miesieczne w indiach i przydupiec do wąchania ludzi.Ta firma się topi.Uciekajcie kto żyw.

Jak by nie bylo dochodow to nie przyjmowali by nowej kadry. Proste jak slonce. Mowisz ludzki..... Hmmmmmm. Kazdy ma swoje zdanie my inne. My pracownicy jestesmy filarem tej firmy. Wiele razy umursani i przemoknieci ale odcinki zdajemy. Wy sciagacie geodetow. Zlecacie kamerowanie wykonujecie rozliczenie i kasa kasa.... Fakturka jest. Wiec az tak zle to nie jest. A dobrm przykladem jest kielpin. Zgadzam sie ze w elku jest kiepsko z praca ale..... Zalezy czy czlowiek chce pracowac. Jezeli tak to zadna praca nie chanbi wg mnie i mojego skromnego zdania. Od roku jest za duza rotacja w kierownikach jak rowniez i pracownikach. To wcale nie pomaga firmie. Realia sa brutalne. Ciac koszty i to sie widzi. Jesscze 3 lata temu tutaj bylo zupelnie inaczej. Inny stosunek do nas oraz inna polityka. Zadzili ludzie z iskra i temperamentem. A potem jak wykupiono to rownia pochyla. Kula u nogi i w jezioro hlup. Taka prawda bolesna.

Tom

Jakie dochody w setkach tys? może takie będą, ale firma musi wyjść z dołka po poprzednim prezesie. Obecny jest ok.ludzki, ale i on z pustego nie naleje.Nalewa już od roku.Oby firma przetrwała, bo w Ełku z pracą kiepsko!

pracownik etetowy mlody wiekiem ale juz doswiadczo

To fakt rondel. Niestety tak jest ze sie te dziurki zapycha kim sie da. Ale od tego kogo zatrudniaja jest pan przez wielkie C jak padlo na poczatkowym poscie. Z perspektywy pracownika ktory tu juz pracuje jakis czas widze brak stawiania na mlodszych. Jest tyle mozliwosci dotacji azeby wysylac na kursy wszelakie ale pocoz to. Jak im tego niezmiernie nie trzeba to nie biora takiej opcji pod uwage. Sprzet z roku na rok coraz bardziej sie eksploruje. Firma jest wyplacalna potwierdzam. 10 kazdego miesiaca wplywa gotowka. "Kochana" kadro. W wiekszosci jestescie wyksztalceni wiec postawcie na mlodych. Docencie nas bardziej. Postawcie na rozwuj nas pracownikow. Kursy kursy kursy. Jak na dochody w setkach tysiecy zlotych stac was na to. Tak wiec do dziela!!!!!! Zrobcie cos dla ludzi.

Michał

Jak jest teraz?

mirek

jak dokona się zmiana pokoleniowa na stanowisku prezesa, to na pewno firma pójdzie na szczaw, ale fakt, ze potrzeba w niej młodych ale mądrych i energicznych!bo z kim ten prezes pracuje??? to cud,że jeszcze tam jest!

b

Sytuacja jest taka ze albo zakład wyjdzie na prostą albo pójdzie dół tylko czy w końcu dokona się tam zmiana pokokeniowa i

jest nieźle!

tomek

od lipca jest super prezes, kompetentny i ludzki, jeszcze nigdy ta firma nie miała takiej szansy! tylko czy wytrzyma i nie odejdzie? bo poprzednik zostawił mu niezły bajzel i kupę długów! Człowiek przez wielkie C

pracowalem tam okolo 8 lat jak byl stary zarzad bylo calkiem niezle ale jak przyszedl nowy wlasciciel to jest totalne dno i wodorosty

Brak perspektyw na rozwój.

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A - Ełk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiębiorstwo Instalacyjne PRIM S.A