Opinie o Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań w Poznań

Kracz Nowy wpis

Rekrutacja przerwana, brak kontaktu. Zachowanie nieprofesjonalne.

Irena Nowy wpis

Trochę szkoda że nie ma tu nic od pracowników agencji. Wybaczcie, ale wpis pracownika zrekrutowanego nic mi nie mówi o tym czy tutaj warto robić karierę w haerze. Warto?

Uwaga! Nowy wpis

Witam wszystkich, którzy szukają pracy przez agencję manpower. Agencja pracy m.in. poszukuje do pracy Lisner oraz do innych firmy szukających pracowników leasingowych. Agencja pracy ta, (usunięte przez administratora) pracowników na różne możliwe sposoby. Agencja pracy kłamie na temat wynagrodzenia i innych pozapłacowych świadczeń. Pracownik upominajacy się o benefity, które były ustalone podczas rozmowy kwalifikacyjnej nie są wypłacane, i wynagrodzenie zasadnicze umniejszone (pełne). Agencja pracy bardzo lubi zwalniać pracowników niewygodnych poprzez maila, co jest niezgodne z prawem, również lubi zmuszać pracowników do pracy w godzinach nadliczbowych, co jest niezgodne z prawem, ponieważ zgodnie z kodeksem pracy nie można planować dodatkowych dni pracujących wiedząc o tym wcześniej. Co więcej Agencja pracy nie przestrzega kodeksu pracy i ma gdzieś pracownika zgłaszającego problemy z klientem (użytkownik) Agencji Pracy, Państwowo Inspekcja Pracy stwierdziła naruszenia. Ponadto dalsze czynności wobec Agencji Pracy są poczyniane za inne naruszenia. Opinia ta, jest napisana na podstawie faktów, a nie domniemań. Mając na uwadze powyższe, przestrzegam każdą osobę, która szuka pracy przez Agencję Pracy manpower. Jeśli uważasz, że powinieneś otrzymywać wynagrodzenie pełne oraz z tego tytułu różne benefoty, to zalecam omijania ww., Agencji Pracy, bo po co się denerwować.

nie polecam Nowy wpis

Nie polecam. Mimo pozytywnego przejścia procesu rekrutacyjnego oraz informacji telefonicznej o zatrudnieniu, po około 2 tygodniach okazało się, że praca nie jest jeszcze pewna, kierownik się zastanawiał, później był na urlopie. Na próżno czekałam na obiecany telefon, który miał wyjaśnić sytuację. Bardzo nieprofesjonalne podejście, po tych doświadczeniach omijam wszelkie ogłoszenia publikowane przez to biuro, znajomym także odradzam.

Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Poznań
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
admin

Mieliście styczność z firmą Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań lub z pracownikami? Wiecie coś na temat firmy? Napiszcie nam o tym, pomóżcie potencjalnym pracownikom.

Zostaw merytoryczną opinię o Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań - Poznań

• Jak się pracuje w Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań?

Zobacz opinie na temat firmy Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Manpower Polska Sp. z o.o. Agencja Poznań