Ekonowa

Legnica

Opinie o Ekonowa

jasiek

tobie raczej pomyliły się firmy @romek. Firma Ekonowa z Legnicy świadczy usługi wodno-kanalizacyjne. Nie wiem o jakim gabinecie piszesz??

jakie warunki

miłosz

A nie lepiej Ryszard po prosty napisać na maila do ekonowy, bo przecież muszą mieć takiego i dopytać się o wszystkie interesujace Cię rzeczy - myślę że tak byłoby łatwiej. Powiem wam, że mnie to ta Ekonowa z legnicy trochę zaciekawiła, bo piszą, że są przedsiębiostwem wdrażania innowacyjnych technologii ekologicznych, czyli czym konkretnie się zajmują, bo dla mnie to taka nowość na rynku chyba

ryszard

haha, faktycznie chyba na tym gdybaniu się wszystko opiera, bo brak jakiejkolwiek ingerencji, a ja czekam na jakieś konkrety, na fakty od was i niestety nie sądze, żeby się jakoś specjalnie doczekał w tej kwestii.. dajcie znac jeszcze jak wszystko wygląda o ile ktoś wie jeszcze czy jednak oni działają czy nie?

Natalia

Rewelacyjny gabinet kosmetologiczny, wykonywałam sobie w nim zabieg fotodepilacji twarzy, dzięĸi temu zabiegowi skutecznie pozbyłam się zbędnego owłosienia, a sam zabieg przeprowadzała doświadczona i bardzo sympatyczna kosmetyczka

Tina

Znakomity salon, postanowiłam skorzystać z zabiegu fotodepilacji wąsika i jestem bardzo zadowolona z efektów tego zabiegu, efekty przerosły moje oczekiwania, rewelacyjny salon, polecam.

Asia

Cudowny salon, profesjonalna i doświadczona obsługa, czuje się tam niezwykle, ja prawdziwa księżniczka. Zabiegi masażu odprężają i wprowadzają w znakomity nastrój. Gorąco polecam skorzystanie z ich oferty

Kejt

z perspektywy klienta muszę powiedzieć że gabinet robi wrażenie, świetnie urządzony- stylowo i ze smakiem. Pracownicy to świetni profesjonaliści, ja jestem zadowolona z ich usług.

peper

Nie wiem jak było kiedyś ale mi dobrze się tam pracuje, wygodne bezstresowe miejsce pracy z dobrymi zarobkami, Moim zdaniem w stu procentach spełnia kryteria dobrej pracy.

Praca jak każda inna. Pracujesz dobrze i solidnie jesteś doceniony. Migasz się i masz wszystko gdzieś wręcz odwrotnie. Mi pracuje się całkiem nieźle. Atmosfera świetna, zarobki ok więc ogółem spoko. A że czasem się nie chce to zupełnie inna kwestia. Pozdrawiam

marta

Hmmm nieciekawe te opinie na temat firmy :/

k - 2011-03-01 15:19:10 to czemu potrąca przy wypłacie za ciuchy i badania czemu nie morzna z tym zrobic cos ?

k

to czemu potrąca przy wypłacie za ciuchy i badania

Zostaw opinię o Ekonowa - Legnica

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ekonowa