Assista Temp Polska Sp. z o. o.

Opole

Opinie o Assista Temp Polska Sp. z o. o.

bisek

Hej, a czy oni w ogóle dają czasem umowy o prace, czy tylko zlecenie jak w innych agencjach?

ktos

Assista temple to najgorsza agencja jaka spotkałem sam wiem z doswiadczenia lepiej na nia uważac [usunięte przez moderatora] niewiem kto chwali Assiste ale ja wiem ze juz nigdy nie pojade pszez nich [usunięte przez moderatora]

ktosiek

Wiele lat już jeżdżę przez różne pośrednictwa i akurat z Assista jest w sumie ok są jakieś wtopy, bop czasem przychodzi spóźniona wypłata, czasem wydruki z przepracowanymi godzinami nie dochodzą, pracowałem u nich jakieś 8 m-cy i jestem w sumie zadowolony aha możne być ważne dla kogoś bylem zatrudniony w Nijmegen tam tez mają swoje biuro. pozdro dla brygady z Wilemmsa

Zostaw opinię o Assista Temp Polska Sp. z o. o. - Opole

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Assista Temp Polska Sp. z o. o.