Urząd Gminy

Chodów

Opinie o Urząd Gminy

bohomaz
użytkownik zarejestrowany

No ale @Marek wiadomo, gmina nie ma nie wiadomo jakiego budżetu, a na wszystko trzeba znaleźć pieniądze, w tej chwili i tak sporo jest robionych projektów z Unii Europejskiej, a co za tym idzie Gmina się rozwija dosyć prężnie. Praca w gminie też dobra bo umowa o pracę jest

wacek

Wójt tylko umie zamykać szkoły w gminie

Zgadzam się z poprzednikiem, zamiast poprawić grogi, zbudować palce zabaw dla dzieci to cieplił gmine. WSTYD PANIE WÓJCIE, dzieci to nasza pszyszłość!!!!!!!!!Nic pan nie robi dla Chodowa.

Nic ciekawego,drogi popsute,brak placu zabaw, brak pracy,jedna wielka pomyłka,proszę wójta proszę się tym zająć

Zostaw opinię o Urząd Gminy - Chodów

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Urząd Gminy