Silva

Dobroszyce

Opinie o Silva

Oddd

Zalezy od stanowiska. Operatorzy maszyn maja 15PLN brutto za godzine + 5-20 procentowa premia. Bez nadgodzin nie da sie zarobic

Maja

Pracujesz w firmie Silva? Chętnie dowiemy się na jakie warunki zatrudnienia mogą liczyć pracownicy. Jakie benefity zapewnia pracodawca?

G

Kierowca: Zarobki podane w ofercie nie odpowiadają tym na rozmowie, mianowicie stała pensja zmienia się w ruchomą na godzinę/od kursu. Dodatki wedle jakiejś skali stopni od 0-10 można też zdobyć - 10. Za przekroczenie bliżej nie znanej normy spalania paliwa płaci kierowca, za zużycie opon płaci kierowca, za wszelkie uszkodzenia płaci kierowca, za nieodpowiednie pomiary i tarowanie płaci kierowca. Rozmowa wcale nie krótka, opiera się na wymienianiu kar jakie ponosi kierowca, oraz na obietnicach.

bissan

W chwili obecnej @pan bogumił nie ma możliwości podjęcia pracy w tej firmie w placówkach poza granicami kraju, ale z czasem, jak popracujesz tutaj to możesz prosić o przeniesienie. Tylko, że właśnie wtedy sprawdzają Twoją znajomość języka angielskiego czy też niemieckiego

Zostaw opinię o Silva - Dobroszyce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Silva